Jump to content



Online : Камелия ft. Алек - Плюшено мече, 2017


Препоръчани коментари

Тази песен е много по-хубава от "Хабиби"!

Абсолютно, не мога да я спра цял ден. Пълна лудница, Кама размаза :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 142
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тази песен е много по-хубава от "Хабиби"!

 

За това си има и причина де. Не е като да е паднало нещо от небето. Песента е доста по-лежерна, женствена и с по-смислен текст. Освен това възпяването на любов към мъж е в по-приемливо и по-смилаемо, от любовта към животинската фауна (куче). Музиката също не е ориентирана към клубовете, като маанетата на Азис в "Хабиби". За последното също си има причина. Азис търси агресивно скандала и кършенето в кръста, а при Кама е просто смяна на звука от последните песни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис търси агресивно скандала и кършенето в кръста, а при Кама е просто смяна на звука от последните песни.

Милата,тя не търси скандала,хита,комерса,тя прави музика за удоволствие,камо ли да си поръча песен като на Азис,абсурд! На Кама музиката е за ценители,тя не е хитов комерс. Кама е велика,свърших. Точка. :bowdown:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За това си има и причина де. Не е като да е паднало нещо от небето. Песента е доста по-лежерна, женствена и с по-смислен текст. Освен това възпяването на любов към мъж е в по-приемливо и по-смилаемо, от любовта към животинската фауна (куче). Музиката също не е ориентирана към клубовете, като маанетата на Азис в "Хабиби". За последното също си има причина. Азис търси агресивно скандала и кършенето в кръста, а при Кама е просто смяна на звука от последните песни.

Първо, лирическият герой се сравнява с куче, което е изхвърлено и само като него, не му възпява любовта си. Ти верно ли си мислиш, че Хабиби спиш ли добре е отправено към кучето? Щото поста ти точно това показва. И второ, извинявай... Плюшено мече е по-смислена от Хабиби? Не, просто си струва да постна и двата текста и дружно да ги прочетем един след друг. Само се моля да не потънем и ние като удавници из този интелектуален вулкан от мисли и метафори.

 

Плюшено мече

Като плюшено мече,

гушках те, целувах те,

но безброй въпроси в мен,

лутат се сега.

 

Припев:

Кажи къде си поне,

ти милост имаш ли, бе?

Защото аз те чакам сляпа в ноща.

Самотна, празна сега,

изтрита от тази земя към тебе пак вървя. х2

 

И сега потъвам в теб,

като удавница.

Моля се за глътка дъх,

дай ми, дай ми ти.

 

Хабиби

Малко кученце ти подарих.

Красиво, меко, пухкаво.

Но видях го днес изхвърлено.

Като мене същото..

Само по улиците скита се.

Гладно, болно, мърляво..

Ти го гониш, то обича те.

Като мене - същото!

 

Припев:

Хабиби, спиш ли добре? Завиват ли те?

Храниш ли се? Защото аз не!

По дяволите, обичам те бе!

Умира ми се!

 

Хабиби, псуваш ли ме? Влачиш ли се?

Пиян през нощтта - защото аз да!

За лудница съм, на дъното съм!

За никъде съм!

 

Като един нещастник чакам те!

Да видя теб от някъде..

Без да знам ще ме погледнеш ли.

Или подминеш ти..

Онова момченце бедното, кървящото, раненото..

То не спря да иска само теб.

Удряй ме, обичам те!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Милата,тя не търси скандала,хита,комерса,тя прави музика за удоволствие,камо ли да си поръча песен като на Азис,абсурд! На Кама музиката е за ценители,тя не е хитов комерс. Кама е велика,свърших. Точка. :bowdown:

 

Хайде не се пръскай от яд, че и се получи. Знам, че не една сгазена от мен през годините каста и е особено неприятно, но ще го преживеете. Не знам кой си е поръчвал песен като на Азис, но аз забелязвам, че текстът е на Биолчев, музиката и аранжимента също. Целият проект си е на пича и не е пипала нищо. Идеята очевидно е била, песента да е за жена. В тази връзка, откъде да знаем, че Азис не я е чул преди години и не си е поръчал нещо сходно за себе си?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде не се пръскай от яд, че и се получи. Знам, че не една сгазена от мен през годините каста и е особено неприятно, но ще го преживеете. Не знам кой си е поръчвал песен като на Азис, но аз забелязвам, че текстът е на Биолчев, музиката и аранжимента също. Целият проект си е на пича и не е пипала нищо. Идеята очевидно е била, песента да е за жена. В тази връзка, откъде да знаем, че Азис не я е чул преди години и не си е поръчал нещо сходно за себе си?

 

Само на един побъркан чичак като тебе може да му роди мозъка това.

Хабиби излиза на 3.11.2015 г.

КамсПрадакшън чикийката на 8.02.2017 г.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами казах ви, че никакво избухване няма да се получи. И като го казах в началото на темата, изобщо не влагах умисъл - щото е Кама да я заклеймим.

 

Просто песента е твърде позната и същевременно не е нищо ново - нито като текст, нито като представяне. Слайдшоуто е направено набързо. Тая Алекса сложи Кама в малкия си джоб.. Не знам случайно ли си пусна нейното слайдшоу след това на видинската изгора или само чакаше да я забие :whistling: .

 

Жалко, много жалко... И с реклама прави по 30к на ден. Буквално системата се повтаря като с Минута живот. В този случай, обаче, съм сигурен, че ако спре кампанията, песента ще остане с 5к на ден. Което се случи и с Минута живот (няколко дни след спирането на рекламата, не веднага).

 

Другото, което виждам е - нищожното увеличение на канала й, при положение, че рекламира.

 

Всъщност, представям си какви са другите песни от На прага на сърцето ми... след като избълва толкова кофти песни, с изключение на Неповторим и част от Минута живот (партията преди последния припев).

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на един побъркан чичак като тебе може да му роди мозъка това.

Хабиби излиза на 3.11.2015 г.

КамсПрадакшън чикийката на 8.02.2017 г.

 

Това вече го давам на модераторите.

 

За протокола: Всички тези глупости, за авторството на "Хабиби" от Азис, са пълен ташак. Песента си е на Биолчев. И пича 100% има още поне 2-3 такива. Само, че не върви да ги продава, докато не мине известен профилактичен период. Един автор не прави само 1 музика и само 1 аранжимент, а опитва всеки ден в тази посока.

 

Песента си е хит, успокойте топката! :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента си е хит, успокойте топката! :ad:

 

 

Знаеш ли? Прав си! Песента има няколко милиона по схемата на Фокси от Видин. Естествено, че е хит. Само, че като я пуснат в дискотека и хората ще гледат като теле в железница.

 

А песента е тъпо копие на Хабиби. Няма значение дали е правена преди 2015 или след. Защо се издава като сингъл, още повече, че Хабиби е голям хит?

 

Всъщност, мисля си, че Кама я изпя в дискотека умишлено, за да види настроенията и да я пусне между другото. Не вярвам да е мислила, че това нещо ще е хит...

:whistling: :whistling:

 

Лошото е, че ако тези неща, които пусна са най-комерсиални, то останалите й записани са потресаващо зле. И това обяснява защо прави бавно парчета. Предполагам, че записва в движение нови неща, щото старите не струват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това вече го давам на модераторите.

 

За протокола: Всички тези глупости, за авторството на "Хабиби" от Азис, са пълен ташак. Песента си е на Биолчев. И пича 100% има още поне 2-3 такива. Само, че не върви да ги продава, докато не мине известен профилактичен период. Един автор не прави само 1 музика и само 1 аранжимент, а опитва всеки ден в тази посока.

 

Песента си е хит, успокойте топката! :ad:

Майко мила, как си ги нагаждаш и измисляш от гъза, нямам думи :roll1: :roll1:

 

Всъщност, мисля си, че Кама я изпя в дискотека умишлено, за да види настроенията и да я пусне между другото. Не вярвам да е мислила, че това нещо ще е хит...

:whistling: :whistling:

Според мен пък си е мислила, че ще гръмне мощно като Хабиби и няма да има нужда от клип... като Хабиби :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш ли? Прав си! Песента има няколко милиона по схемата на Фокси от Видин. Естествено, че е хит. Само, че като я пуснат в дискотека и хората ще гледат като теле в железница.

 

А песента е тъпо копие на Хабиби. Няма значение дали е правена преди 2015 или след. Защо се издава като сингъл, още повече, че Хабиби е голям хит?

 

Всъщност, мисля си, че Кама я изпя в дискотека умишлено, за да види настроенията и да я пусне между другото. Не вярвам да е мислила, че това нещо ще е хит...

:whistling: :whistling:

 

Лошото е, че ако тези неща, които пусна са най-комерсиални, то останалите й записани са потресаващо зле. И това обяснява защо прави бавно парчета. Предполагам, че записва в движение нови неща, щото старите не струват.

Не се притеснявай за жената , има Оцко, Пашев, Биолчев, балади, кавъри... Има пари жената, може да си позволи да направи песен от всеки, както е и положението. За нея цените при Оцко не са, като при Пайнерките, недей я мисли. Като удари милиона обаче и слайдшоуто да не почнеш друга песен.

Сещам се как плю Неповторим, а сега вече била добра песента. Не ме карай да ти търся мненията в темата за Неповторим, да се видиш ква си фурнаджийска лопата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви невероятни усилия, да се изкара един нормален сезонен хит като НИЩО. Хора, осъзнайте се! Това вашето е болестно състояне. Камелия не е виновна, че след нея в Пайнер е потоп и всички се спасяват поединично, а останалите се правят, че точно сега им се забременявало. Приемете, че компанията на чичо Митко е в най-голямата криза от своето създаване и много трябва да се мисли, преди да се направи следващият грешен ход, защото от няколко години правилен нямат.

 

Ще ви го повтарям до спукване, за да го осъзнаете. Камелия е най-значимият изпълнител на Пайнер за всички времена, защото тя бе онзи звероукротител, който не позволяваще на гадните животинки да изпълзят и да съсипят всичко. Кама стоеше с бухалката на всеки концерт и им набиваше мозък в тиквите. Заради нея не смееха да си изпускат нервите. Заради респекта към нея стискаха зъби и мълчаха. И вижте как простотията им излезе наяве, когато тя напусна. Всичко стана като разграден двор. Затова и шефовете не могат да укротят разбеснялата се тълпа измислени певачки, за да канализират процесите и да ги управляват. Аз съм сигурен, че ако знаеше за тези последици, Митко Пайнера на секундата щеше да и сложи на масата договор с 0% за него, само за да не се сличи този разпад, но който сме свидетели. А песента си е супер, не си кривете душиците, няма смисъл....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо сте толкова зложелателни някои не мога да разбера. Особено Мелето.

Всичко , което не е в голям канал се развива по бавно и се възползваш от тази КОНСТАНТА, за да си припишеш заслуги за някакви вяли твои уж прогнози. И наистина 1 милион в малък канал има тежестта на 3. Никой не е очаквал да прави по 100 к от първата седмица. Не си приписвай залслуги че оборваш нещо и някой

 

За Мойто зайче тук 80% плюха, че е боза и няма да стане хит. ГЛеданията вървяха рехаво. Наскоро мина 2. Едва 3-4 месеца след излизането и я завъртяха по клубовете, тоест лятото, а октомври покрай Гласът и новината за връщане в Пайнер започнаха да я въртят и по 2 пъти.

Колкото и хубав да е проекта иска повече време да стигне до публиката.

 

 

Според мен за песен със слайд върви много добре и ще мине успеха на Неповторим и Минута живот.

Бъдете по толерантни и уважителни

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами на мен ми се струва, че гледанията постепенно нарастват. Не ги следя всеки ден, но като отворя YouTube видеото вече ми излиза и отвреме-навреме мяркам цифрата. Първите дни правеше към 30k на ден, а сега е качила до към 40k-50k. Идеално за слайдшоу извън голям канал. Чак хит не можем да го наричаме още, но Слави много добре ни припомни за Мойто зайче- струва ми се, че има шанс за подобен успех.

Проблемът на Камелия- дори и песента да стане хит по дискотеките, масата хора пак няма да отрази самата нея като изпълнителка с успешна песен, както беше и в случая на Десислава. Трябва хита да се докаже на голяма сцена. Да се връща в Пайнер докато още има някакви концерти! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва хита да се докаже на голяма сцена. Да се връща в Пайнер докато още има някакви концерти! :1000 (29):

На коя голяма цена, ако може да разбера? :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти смяташ че след два поредни пълни провала чичо Митко ша се бръкне още веднъж за тоя толчав хамбар? Ако изобщо не се откаже от тия концерти, ша е в някоя маза, вкраен случай заличка ала Универсиада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо сте толкова зложелателни някои не мога да разбера. Особено Мелето.

Всичко , което не е в голям канал се развива по бавно и се възползваш от тази КОНСТАНТА, за да си припишеш заслуги за някакви вяли твои уж прогнози. И наистина 1 милион в малък канал има тежестта на 3. Никой не е очаквал да прави по 100 к от първата седмица. Не си приписвай залслуги че оборваш нещо и някой

 

За Мойто зайче тук 80% плюха, че е боза и няма да стане хит. ГЛеданията вървяха рехаво. Наскоро мина 2. Едва 3-4 месеца след излизането и я завъртяха по клубовете, тоест лятото, а октомври покрай Гласът и новината за връщане в Пайнер започнаха да я въртят и по 2 пъти.

Колкото и хубав да е проекта иска повече време да стигне до публиката.

Според мен за песен със слайд върви много добре и ще мине успеха на Неповторим и Минута живот.

Бъдете по толерантни и уважителни

Абсолютно. Добре си му го казал. Мойто зайче е типичния пример.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай за жената , има Оцко, Пашев, Биолчев, балади, кавъри... Има пари жената, може да си позволи да направи песен от всеки, както е и положението. За нея цените при Оцко не са, като при Пайнерките, недей я мисли. Като удари милиона обаче и слайдшоуто да не почнеш друга песен.

Сещам се как плю Неповторим, а сега вече била добра песента. Не ме карай да ти търся мненията в темата за Неповторим, да се видиш ква си фурнаджийска лопата.

 

 

Плюх върху проекта Неповторим, основно като видео. И до ден днешен смятам, че е претоплена Фалшива кожа.

 

А тази песен написах, че гони "Минута живот". Прави долу-горе същия трафик. Естествено, с помощта на реклама в тубата.

 

Тук изобщо няма общо МОйто зайче. Деса я въртяха по дискотеките и затова песента й стана популярна.

Освен това, стигна милион без никаква реклама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плюх върху проекта Неповторим, основно като видео. И до ден днешен смятам, че е претоплена Фалшива кожа.

 

А тази песен написах, че гони "Минута живот". Прави долу-горе същия трафик. Естествено, с помощта на реклама в тубата.

 

Тук изобщо няма общо МОйто зайче. Деса я въртяха по дискотеките и затова песента й стана популярна.

Освен това, стигна милион без никаква реклама.

1) Кво е общото М/у Неповторим и Фалшива кожа?? Абсолютно никаква прилика нямат двата клипа.

2) С малката подробност, че това е слайдшоу(без клип)

3) да, но Мойто зайче направи милиона след година ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

1) Кво е общото М/у Неповторим и Фалшива кожа?? Абсолютно никаква прилика нямат двата клипа.

2) С малката подробност, че това е слайдшоу(без клип)

3) да, но Мойто зайче направи милиона след година ...

Моето зайче направи милиона паралелно с влизането на Деса у Пайнер и преди появата на "Не го прави". А и да не забравяме, че тогава бяхме 2014-та, сега сме 2017-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1) Кво е общото М/у Неповторим и Фалшива кожа?? Абсолютно никаква прилика нямат двата клипа.

2) С малката подробност, че това е слайдшоу(без клип)

3) да, но Мойто зайче направи милиона след година ...

 

1. Стилистиката. Едното чекнене.

2. Така е

3. Направила го е за 4-5 месеца. Сега гледах статистиката. Ако Кама спре рекламата, ще видиш че ще е в същата позиция. С тази разлика, че ще застине на положението на Дай го двойно и онази другата.

Реално Мойто зайче е правило по 4-5к на ден. Или средно по 150-200к на месец.

Всъщност, същото виждаме и при Минута живот. С тази разлика, че зайчето и сега се гледа с по 1-2к на ден, колкото прави и Минута живот. Друга съществена разлика е, че песента на Кама не се върти от диджеите.

И да прибавя, че трафикът през 2014 беше съвършено различен. Големите хитове имат по 5-6милиона. Сега тези милиони се достигат за 2 месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...