Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

Първото, което ще напиша е.. Деска веднага да маха русия цвят...ето този шоколадов цвят и отива много, ама ужасно много!

Беше прекрасна и се радвам, че се оцени.

 

Иначе тя, Миро и Люси ми харесаха.

+ София. Много силна вечер!

Това е цветът на Деси!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Дженифър определено не е талант като Деси, но чак да не може да пее... тук и аз не бях съгласен. Но според мен по-скоро искаше да каже, че тя не пее толкова добре като Марк Антъни, а не че изобщо не може.

Има страшно много добри коментари за Деси по други сайтове- дано да е на първите места, заслужава го.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дженифър определено не е талант като Деси, но чак да не може да пее... тук и аз не бях съгласен. Но според мен по-скоро искаше да каже, че тя не пее толкова добре като Марк Антъни, а не че изобщо не може.

Има страшно много добри коментари за Деси по други сайтове- дано да е на първите места, заслужава го.

Тя като цяло се изказва много неподготвено. Помня каква олелия стана като каза в "Гласът", че някаква е като по-лош вариант на Джена. :1000 (29): :1000 (29):

 

Честито на София! Заслужава! Иначе това беше най-силният епизод от 2-3 седмици насам. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя като цяло се изказва много неподготвено. Помня каква олелия стана като каза в "Гласът", че някаква е като по-лош вариант на Джена. :1000 (29): :1000 (29):

 

Честито на София! Заслужава! Иначе това беше най-силният епизод от 2-3 седмици насам. :1000 (30):

Това за Джена го каза Миро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разказаха й играта на Люси в коментарите във Фейса..

 

Другата седмица ще е брутализъм ...

 

И най-накрая Десислава ще си бъде със собственото тяло. :1000 (29):


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разказаха й играта на Люси в коментарите във Фейса..

 

Другата седмица ще е брутализъм ...

 

И най-накрая Десислава ще си бъде със собственото тяло. :1000 (29):

Тя кой ще е, че нещо не успях да видя? :1000 (29):

 

И аз не съм съгласен Люси да е номер 1, а Деси чак на четвърто място, но нека все пак отбележим, че Павароти е изключително висока летва, а Люската се справи доста добре- на моменти дори не личеше, че пее жена.

Миро и София също бяха прецакани!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя кой ще е, че нещо не успях да видя? :1000 (29):

 

И аз не съм съгласен Люси да е номер 1, а Деси чак на четвърто място, но нека все пак отбележим, че Павароти е изключително висока летва, а Люската се справи доста добре- на моменти дори не личеше, че пее жена.

Миро и София също бяха прецакани!

Сюзан Бойл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сюзан Бойл.

О, мерси, значи имаме голям шанс да разбием и с пеене!

 

Много беше добра, но определено Марк Антъни трябваше да е на живо, Лопез на холограмата, но късмет.

+1

Ако беше Марк на живо, ДС щеше да е номер 1 за вечерта. Както и да е, за мен най-важното е, че се забелязва голяма градация при нея, вижда се колко старание полага и постепенно ни припомня коя е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо да похваля Деса днес и тя взе че осра накрая импровизациите на Лопез. Къса памет ли има, какво е, ама толкова да не запомниш тези вариации, на нищо не прилича.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса е една от най-прехвалените чалгарки.Наистина,пее правилно,обаче така мрънка,че нищо не се чува.Няма я тая сила в гласа като Глория примерно или Преслава.Актьорския и талант клони към нула,а в танците е като телетъбис.Да не говорим,че винаги е с една и съща жална физиономия с повдигнати вежди.Ужасна жена! Всяка година канят по една чалга звезда,за да взимат гласовете на аудиторията и да печелят от СМС-и.Пределно ясно е,че хората слушащи тази музика са пристрастни,защото тя е от "техните",но истината е,че Деса е посредствена певица с нулево присъствие на сцена.Има хиляди по-добри от нея,които даже и не пеят професионално.За пример давам тази Надя,която пя миналия път.Аз лично не я знам коя е,но Деса може да си мечтае за такъв глас и присъствие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса вчера смачка с пеене. Трябваше дори да е първа за вечерта. някои пак са гледали друго риалити. Деса е певица с конкретни характеристики в гласа си. Нито тя има мощния глас на Гло, нито Гло има лиричния на Деса. Деса е една в света по рода си владееща толкова много техники на пеене крайно различни една от друга. едно от малкото отсрамващи имена в чалгата, където певиците не могат да докарат три верни тона и не напразно не се престрашават да отидат в риалити за пеене, за да не се опрадвават като Лияна, че са болни или роклята и била пречила на диафрагмата.

Да пееш не означава да викаш. Деса доста добре пее в 3 октави и не веднъж е показвала страхотни височини, каквито дори показа и в последните си два обрааза в Капките. В попфолка по добра и универсална певица не мисля, че някога ще се намери. Не случайно е толкова призната и от народа и от колегите от няколко жанра.

 

 

Тръгнали моля ти се да я оценяват вокалнит качества някакви непостигнали нишо в живота и музиката хора.Бийте си каиша

 

 

А нормално е пропит с музика човек да харесва повече марк Антън като певец. То и Мадона има милиони продадени албуми, но това не я прави певица от ранга на селин Дион , която няма толкова продажби. Джнифър Лопес е успешна актриса и и комерсиална певица на латино американска чалга... Деси харесва по вокално подготвени и талантливи изпълнители като Уитни, Адел, Кристина Агилера. а

Актьорските заложби на Деса също са ок стига да се е подготвила за задачата си. А за танците - никой не се вълнува, че не можела да танцува, освен тези, които използват всяка нейна слабост, за да я изтъкнат, подтиснати от факта, че е в пъти по успешна от Глория и вокално доказана от Преслава

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много беше добра, но определено Марк Антъни трябваше да е на живо, Лопез на холограмата, но късмет.

 

Именно затова Марк беше холограмата, защото на живо резултата щеше да е същия като при Лопез - зеро.

Като гледам шоуто си обяснявам защо така й се стича кариерата - толкова е неподготвена и несериозна, че винаги трябва някой да я бута и подбутва.

Супер хаотична като Гергана. но с глас ..зарязаха ги хората, които им правиха кариерите и пълен нокаут.

 

Ако изключа Ваня Костова тя няма добра имитация и добре изигран образ.Останалото - нелепо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса е една от най-прехвалените чалгарки.Наистина,пее правилно,обаче така мрънка,че нищо не се чува.Няма я тая сила в гласа като Глория примерно или Преслава.Актьорския и талант клони към нула,а в танците е като телетъбис.Да не говорим,че винаги е с една и съща жална физиономия с повдигнати вежди.Ужасна жена! Всяка година канят по една чалга звезда,за да взимат гласовете на аудиторията и да печелят от СМС-и.Пределно ясно е,че хората слушащи тази музика са пристрастни,защото тя е от "техните",но истината е,че Деса е посредствена певица с нулево присъствие на сцена.Има хиляди по-добри от нея,които даже и не пеят професионално.За пример давам тази Надя,която пя миналия път.Аз лично не я знам коя е,но Деса може да си мечтае за такъв глас и присъствие.

Е Деси помогна много на Надя, която беше в Дийп зоун (може би така ще се сетиш). Чувал съм ги на живо в дует, беше трудно да кажеш коя е по-добра. Но към днешна дата Надя наистина кърти мивки. Просто Деската си е прецакала гласа.

Вчера ми беше скучна, но с такава коса беше много секси.

 

Фаворит ми е Миро, винаги е безупречен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина в началото си мислех, че холограмата е на истинския Марк Антъни... Усеща се последните 3 седмици градацията при Деси. Като не обикаля 7 от 7 дни клубовете, а има некой друг свободен ден за репетиране, ДесиСлава показва завидно ниво.И Дженифър Лопес беше добре, но в края на образа наистина си запя като Деси. Доволен съм от коментарите на онези два плевела - Данчето и Фънки, но въпреки това не са топло настроени към нея, дори когато е влязла добре в образа. Не спряха да се изтъкват Мишета, Мировци колко са велики, а за един толкова пеещ, доказан и обичан изпълнител като ДесиСлава - едно изречение не се откъсна от бедните им душици. Виктор Калев е на ниво и най близко до вота на публиката като оценки

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледах пак изпълнението, кюфтето не само обърка частта на Лопез накрая, ами и текста на Марк Антъни. Досега само един-единствен път не е объркала текст (ли поне не си пролича) и тове беше при Ваня Костова. Навсякъде другаде се дъни с мелодия и текст. За образи изобщо и не говоря.

А за истински талант, вижте София. Как изпълни песента много по-добре от Йорданка Христова. Представяте ли си умрялата Деса в това изпълнение?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно е човек да не харесва нещо, съвсем друго е да съумее да го изрази адекватно и човешки.

Нещо, което доста от вас не успяват да направят и доста сериозно трябва да се поработи върху това.

Харесаха ми всички от миналия епизод, с всеки следващ епизод шоуто става все по-добро.

Миро беше много готин, Деси Слава разцепи с частта на Антъни, а Джей Ло колкото и да я харесвам, то наистина по-добре, че я изпя като себе си.

За съжаление Дженифър не блести с особени гласови данни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм особено в час с предаването, но изгледах имитациите на Деса досега и съм на мнение, че с Ваня Костове се е справила най-добре. При останалите или нещо куца в изпълнение, или в пресъздаване на образ. Може би това не са нейните персонажи. В "Пей с мен" например, което беше съвсем друг тип предаване, пак мина през сто стила, но беше сто пъти по-добра. Струва ми се тромава и некоординирана. Може да е от умората покрай участия. Като цяло смятам, че трябва да поспре за известно време с изявите по предавания.

Преслава беше по-добра миналата година. Имаше повече хъс и заряд, макар да ми се струваше, че имаше нещо нагласено да й се падат все сравнително близки до нея образи. Като цяло може да им разрешават по един образ по избор, без да го обявяват публично. Щото за Деса отдавна се знаеше, че Ваня Костова й е любима певица примерно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...