Jump to content



Евровизия 2017


Препоръчани коментари

  • Отговори 836
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Мария Шерифович да не би да беше с някакво шоу, когато спечели. Важно е въздействието, не са нужни панаири и балети, все пак не е концерт на Планета.

Да, преди десет години!

Разбира се, че най-важното е каква ще е песента и как ще се изпее, НО шоуто или така наречения панаир, очевидно е много важен, видно от интереса на публиката всяка година и видно от това, че с всяка изминала година все повече изпълнители на тази сцена се опитват да представят нещо ново, впечетляващо и интересно.

Така се задържа интереса и се разнообразява публиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Две думи за т.нар. "augmented reality" - това трябваше да са 3Д ефекти, практически като клип на живо. Мисля, че това щеше да е тазгодишния коз на организаторите, с който да се бият в гърдите колко е напреднала технологично Евровизия, когато те са били домакини. Да, ама не! 2-3 дни преди началото на репетициите опитите да го я накарат да проработи са катастрофални, което довече до това целия план да отиде в коша. В случая обаче си патят делегациите, които са планирали да я използват тази технологии и са си базирали целите изпълнения около тях.

 

За наша огромна жалост и ние сме в кюпа. Неслучайно всички журналисти бяха масово разочаровани, защото им беше обещавано нещо невиждано и ефектно от нашата делегация, а днес получиха Кристиян сам на сцената, с някаква клетка за фон, и лошо анимирани 2Д ефекти по време на песента, а на места дори и без никакви ефекти, а с индикации, че трябва да има такива. Това всичкото се дължи според мен на факта, че за няколко дни практически е трябвало да измислим какво да правим с изпълнението си, а време за големи промени няма. Според мен ако се беше получила тази технология, щяхме да видим Кристиян буквално в тази бетонена клетка, а тези ефекти (снимка, в случай, че не е постната тук) доста по-реалистични.

 

Реално гледайки тази снимки, и аз споделям мнението на повечето журналисти от днес. Личи си, че трябва да изглежда по-впечатляващо (и сигурно е щяло да бъде), но на тази етап просто нещо липсва.

 

Жалко е, че хайпът след ден тотално замря. Падаме жестоко и при букмейкъри, и в предсказания. Повечето са на мнение, че топ 5 е абсолютно достижим, но за победа трудно бихме си борили. Тъжно, ама нищо, де - преди година и на финал щях да се радвам.

 

Надявам се, че на следващите репетиции ще позакърпят малко нещата и ще го направят да изглежда по-интересно. Само песен не стига, не след "Еуфория". Тази песен промени конкурса и вече е важна както песента, така и стейджинга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много жалко, че са разчитали на нещо, което до последно не е било ясно как ще работи...

Какво дават букмейкърите? В двата сайта все още държим второ място?

Дано поне тази година журито на финал ни даде по-голяма оценка, че миналата година Поли не беше зле, но очаквах по-голям вот от тях.

Новото гласуване е много по-въздействащо и интересно, но пък Сергей го прецакаха точно от журито, иначе щеше да победи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много жалко, че са разчитали на нещо, което до последно не е било ясно как ще работи...

Какво дават букмейкърите? В двата сайта все още държим второ място?

Дано поне тази година журито на финал ни даде по-голяма оценка, че миналата година Поли не беше зле, но очаквах по-голям вот от тях.

Новото гласуване е много по-въздействащо и интересно, но пък Сергей го прецакаха точно от журито, иначе щеше да победи.

Качват ни се коефициентите доста бясно, откакто ни мина репетицията, а същевременно на португалеца падат стремглаво. Скоро ще сме трети, като нищо и 4-ти.

 

Журито никога не ни е давало повече точки, особено като сме имали добри резултати от публиката. Не мисля, че ще се промени и тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна е ясно, че ще спечели мазния италиански циганин. Но нашата песен ще се класира много напред. Стига с тези букмейкъри. Това да не са Нострадамус?

 

Ще изглежда нещо такова.

 

C-6ZnU4W0AAMZen.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък все си мисля, че Крис ще флопне... просто с нищо не се отличава. Хората се лъжат по букмейкърите, които си нямат представа какво да предвидят сега с новата система на гласуване.

 

Най-много се надявам Франция да е напред, защото песента им наистина е страхотна и те хваща още от първо слушане. Надявам се и Славко :3fdb8960598fa63e: да си оправи пеенето или да му увеличат беквокалите, защото ми е много сладък и песента и якичка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък все си мисля, че Крис ще флопне... просто с нищо не се отличава. Хората се лъжат по букмейкърите, които си нямат представа какво да предвидят сега с новата система на гласуване.

 

Най-много се надявам Франция да е напред, защото песента им наистина е страхотна и те хваща още от първо слушане. Надявам се и Славко :3fdb8960598fa63e: да си оправи пеенето или да му увеличат беквокалите, защото ми е много сладък и песента и якичка.

 

Много нелепо се изказваш.

 

И аз не бях доволен, че са избрали Кристиан, но в интерес на истината, той е много по-правилен от Гери-Никол.

Изключително много се различава и това го показват коментарите в Youtube, заеби букмейкърите.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много нелепо се изказваш.

 

И аз не бях доволен, че са избрали Кристиан, но в интерес на истината, той е много по-правилен от Гери-Никол.

Изключително много се различава и това го показват коментарите в Youtube, заеби букмейкърите.

Нелепо? Защо?

 

Аз харесвам Кристиян и имах надежди, но песента наистина не е нищо особено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цялата ни репетиция от днес.

 

Зле... :(

Но аз като цяло очаквам тази година шоуто да не е много впечатляващо.

Миналата година за мен бе най-доброто шоу. От към песни, ефекти, постановка, организация и изобщо цялостен облик. Поне за мен трудно някой ще ги надскочи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На македонската песен, освен че единият от авторите е българин (написал е и нашата и на Сърбия тази година и на Поли миналата), беквокалистките също са от БГ. Едната сега участва в Гласът (Милена Цанова), другата е Валентина Димитрова от Гласът и Айдъл преди няколко години + още две.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе, паднахме при буукитата...

 

Може да е с цел...при тях играят парите, общо взето гледайте коментарите, настроенията на потребителите, какво харесват, споделят, както и някоя интересна и любопитна информация, която би повлияла на вота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видяхте ли ни ефектите, които ще се виждат само на тв екрана?

В сценичната концепция тази година ще бъдат използвани т.н. „augmented reality“ ефекти за подсилване на телевизионната картина. Това са образи, които се вплитат в телевизионния сигнал и са видими само за зрителите пред малкия екран. По-голямата част представянето е базирано на взаимодействието на Кристиан с обектите от „виртуалната реалност“, които нашият изпълнител реално не вижда.

 

Сцената има футуристично-индустриален изглед, а облеклото на Кристиан е в унисон с идеята всичко да бъде елегантно и модерно. Впечатление направи сценичното му облекло, решено в класическото черно и бяло. В началото на песента само един прожектор осветява изпълнителя и чрез близки кадри се акцентира върху харизматичното му излъчване. Използваният ефект, който излиза от ръцете му е „scribble“, който представлява прости 2D векторни форми. Има и панорамни кадри, които показват нашия представител в центъра на сцената, а синхронът между Крис и виртуалните обекти допълнително подсилват сценичното решение, за да бъде достатъчно впечатляващо за аудиторията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...