Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да обобщим:

 

Най-хитова певица: Галена

Най-разпознаваема, популярна и обичана от средностатическия българин: Преслава

 

И все пак е редно да изчакаме финалните резултати от анкетата на Сигнал. Да не се окаже, че пришитото лице, както един потребител тук нарича Галена, мачка и в двете категории. :3fdb8960598fa63e:

Ами общо взето ... нямам идея защо така се получи.

Примерно, ако питаш някой човек на 40-50+, който не следи какво става сега в чалгата, ще ти каже, че още Глория и Ивана са най-добрите, по същия начин и с Преслава, но да речем за 30-35-годишните.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако чак толкова го закъсат, винаги могат да си намерят тъпкач :3fdb8960598fa63e:

То в България вече всяка трета жена си търси шугадади, сигурно не е толкова лесно :1000 (29): Гера например май никога не е имала богат мъж :1000 (21):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да обобщим:

 

Най-хитова певица: Галена

Най-разпознаваема, популярна и обичана от средностатическия българин: Преслава

 

И все пак е редно да изчакаме финалните резултати от анкетата на Сигнал. Да не се окаже, че пришитото лице, както един потребител тук нарича Галена, мачка и в двете категории. :3fdb8960598fa63e:

Накрая ще стане Галин, щото Пресови ще слагат Галена 3-та, Галенови - Преслава 3-та, а Галин си има и много фенки. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ние не искаме да лъжеш като долна циганка за участията и бисовете на смешницата, но на теб не ти е проблем да си измисляш и да се унижаваш заради някаква краварка. Не виждам какъв е проблема да се обсъждат проценти.

Коментирай представянето на Галин тази вечер. :3fdb8960598fa63e:

 

То в България вече всяка трета жена си търси шугадади, сигурно не е толкова лесно :1000 (29): Гера например май никога не е имала богат мъж :1000 (21):

Имала е - Румен Вълка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай представянето на Галин тази вечер. :3fdb8960598fa63e:

Имала е - Румен Вълка.

Кой?? :dontgetit: Изпуснал съм този момент! Имат ли снимки заедно, кога е било това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

То в България вече всяка трета жена си търси шугадади, сигурно не е толкова лесно :1000 (29): Гера например май никога не е имала богат мъж :1000 (21):

Надявам се поне да се дипломира, разбрах че влачи 4 изпита. :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Накрая ще стане Галин, щото Пресови ще слагат Галена 3-та, Галенови - Преслава 3-та, а Галин си има и много фенки. :3fdb8960598fa63e:

 

Доста тъпо е измислено според мен. Трябваше да направят така, че хората да гласуват единствено за фаворита си, откъде на къде ще гласувам за Преслава, която има най-слабата си година, откакто е на сцена. :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се поне да се дипломира, разбрах че влачи 4 изпита. :gun_bandana:

Аз се надявам да мачка пак някой ден :girl_cry2: Според теб дали като завърши, ще се захване пак сериозно с музика, или точно обратното?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се надявам да мачка пак някой ден :girl_cry2: Според теб дали като завърши, ще се захване пак сериозно с музика, или точно обратното?

Мисля, че съвсем ще зареже всичко. По-интересно ѝ е да бъде полярен изследовател и да участва във фестивала на науката. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисали, много умело забравяме феномена Моето слабо място и На тебе ме отказвам. А Няма да ти пиша още се слуша, понеже Пете не е издала нищо слушаемо след това.

 

Аз освен в първия месец не съм виждал след това някой да я слуша и отразява тази песен, последната пък е тотален потрес откъм видео и аудио, някакви преплетени гласове там, някаква какафония, каквато и Оцко трудно изкарва... (но успява, като погледнеш някои песни от компанията му).

 

"Моето слабо място" остана като песен да, забравих я наистина, но "На тебе не отказвам" нещо не мога да я приема - хит беше, съгласен съм, но да е останала ме съмнява, първата се слуша обаче и до днес, и звучи в дискотеки дори през 2017 (2 пъти съм я чул на две различни дискотеки от както е почнала годината - не е много, но за песен от 2014 е постижение, и то не малко).

 

А Преслава да пробва една песен от Оцко, мисля, че ще и направи нещо различно и добро, и да се постарае един път за клип вече. И в никакъв случай да не залага на голотия, хич не ми е секси, с тия кокали, това сигурно е единствената фолк певица , която не искам да виждам по бански - особено в "Скоро" и "Режим неприлична", такъв скелет, така стърчат кости, ще умре тази...

 

Е, сега се е оправила уж, но пак е безобразно слаба, не съм я виждал скоро на живо, но в клиповете краката и мязат на колове от тия дето ги слагат по селските градини за плашила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се надявам да мачка пак някой ден :girl_cry2: Според теб дали като завърши, ще се захване пак сериозно с музика, или точно обратното?

Май пак е напълняла, снимката е от снощи:

IMG_0678.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай представянето на Галин тази вечер. :3fdb8960598fa63e:

Страшно изкуствено поведение. Особено това със Светлана беше гротеска. А за постоянните му изцепки за прибори, салати и сирена просто не ми се коментира, Вили го кани да си вземе ягода и сирене бри ли какво беше там и тоя "тва онуй дето мириши ли е", ебати фрийка честно :mf_surrender: Няма лошо да е в ролята на "момчето от народа", но е доста далеч от истината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно изкуствено поведение. Особено това със Светлана беше гротеска. А за постоянните му изцепки за прибори, салати и сирена просто не ми се коментира, Вили го кани да си вземе ягода и сирене бри ли какво беше там и тоя "тва онуй дето мириши ли е", ебати фрийка честно :mf_surrender: Няма лошо да е в ролята на "момчето от народа", но е доста далеч от истината.

:roll1::roll1::roll1::roll1::roll1::roll1::roll1:

ох мачкаааа!!!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази жена влачи ли се, или ходи?

 

И понапълняла, ама нормално - зима е, всички сме качили някое килце. Прощаваме и го. И без това тя и песни не прави, голяма работа, че е надебела - няма клип, на който да се личи. Въпроса е, защо няма нова продукция...

 

По въпроса с дебелеенето - защо Десислава е надебеляла така драстично в последнте 2-3 години? И защо не ги е смъкнала?

Същото и се чудя и на Андреа, там пък разликата е манекенка - поничка.

Деса и тя колко секси беше в "ще го направя сама", сега отпрала един г*з три декара зеленчук...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой?? :dontgetit: Изпуснал съм този момент! Имат ли снимки заедно, кога е било това?

Румен Гайтански - Вълка.

Не знам, виж какво пише по клюкарските сайтове - http://slava.bg/news/7704.html , http://www.blitz.bg/article/8248 .

Според Фокса й е дал кабриото от Гасна по тебе за клипа, но тя после си го поискала за постоянно и той я отсвирил, че трябвало да направи не знам си колко свирки за такава кола. Ама може и да не е точно така историята... :1000 (29):

 

Имала е, но не е този, друг богаташ беше.

Христо Порточанов? То почти няма чалгарка, която да не е била с някой богаташ.

 

Страшно изкуствено поведение. Особено това със Светлана беше гротеска. А за постоянните му изцепки за прибори, салати и сирена просто не ми се коментира, Вили го кани да си вземе ягода и сирене бри ли какво беше там и тоя "тва онуй дето мириши ли е", ебати фрийка честно :mf_surrender: Няма лошо да е в ролята на "момчето от народа", но е доста далеч от истината.

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре излиза песента :)

 

Ставаш като лъжливото овчарче, ако и утре не излезе ти е време за бан. Иначе я очаквам вече с хубаво качество за да мога да изразя обективно мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ставаш като лъжливото овчарче, ако и утре не излезе ти е време за бан. Иначе я очаквам вече с хубаво качество за да мога да изразя обективно мнение.

В такъв случай на теб отдавна ти е време за перманентен бан с постоянните лъжи за смешната краварка.

 

Много сладка Емито :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми кво да направя,като си сменя решението в последния момент.

 

Таман няма да се разминават гледанията в различни седмици. :whistling: Искам Кама да е №! по гледания, че тая Шейх.... :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...