Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Случайно попаднах на това "изпълнение" на Галена-много грачене,сравнително малко хора(мястото е The Cult и се вижда как има място между хората)и чуйте какво пее в 2:20

И това ми било Фолк Идол :mf_surrender: :mf_surrender: :gun_bandana:

Обожавам я бе :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

OMG, има място между хората, КРАЙ! Свърши се с Галена!

 

Интересно как сервитьорките ще обслужват клиентите, ако няма поне малко място да се размине човек!?

 

И на 2:20 аз чувам "и целият град знае как си се забъркал".

 

Сега да търся клипчета на Преслава, на които в дискотеката има място между хората ли?

Нали все изтъквате колко е пълно при участията и?Това е сравнително слабо пред други участия

И пее "и целият град знае как си се нашм*ркал" просто го казва над плейбека и не се разбира напълно,но чуй края на думата какъв е :whistling:

Редактирано от GSimeonova
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда..Много "малко" хора е имало на участието на Галена в Cult :1000 (10): Само се чудят някои хора какви глупости да напишат, уж случайно видяни и започват със съчиненията по картинка. :girl_witch:

https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net/v/t31....amp;oe=590390BE

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда..Много "малко" хора е имало на участието на Галена в Cult :1000 (10): Само се чудят някои хора какви глупости да напишат, уж случайно видяни и започват със съчиненията по картинка. :girl_witch:

https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net/v/t31....amp;oe=590390BE

Малки са и вокалните заложби на Галена,които демонстрира чрез надвикване на плейбека.Клипа е достатъчно показателен колко е "пълно" в заведението.

П.С. Не знам какво намесвате Преслава при положение , че не съм я споменавала?Ама вярно че на вас все тя ви е виновна.Сигурно е виновна и за граченето на Галена :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли това? Култово! :roll1:

https://m.vbox7.com/play:dbdfa48fbd?p=favou...&order=date

http://signal.bg/view_article.php?article_id=40170

И съответно отговора на Деси не закъсня :1000 (6):

Предполагам , че наистина са ги размотавали нарочно-или поне се надявам.Това би обяснило мнооого неща.Иначе е факт , че доста злобно е представянето на кадрите,но какво да се очаква от Ни Ло :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче, ако Яница я пуснат утре - точно, когато и Камелия - вече ще е ясно, че Димитровград открито саботира Чипровци.

Мисля си, че ще пуснат нещо, дори и да не е Яница. Както направиха август с Не ме заслужаваш, точно след Минута живот. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малки са и вокалните заложби на Галена,които демонстрира чрез надвикване на плейбека.Клипа е достатъчно показателен колко е "пълно" в заведението.

П.С. Не знам какво намесвате Преслава при положение , че не съм я споменавала?Ама вярно че на вас все тя ви е виновна.Сигурно е виновна и за граченето на Галена :3fdb8960598fa63e:

Като Галена грачи защо я гледаш? Уж случайно попаднала на клипа, уж случайна го изгледала целият и си прави съчиненията :1000 (6): Да си беше направила и труда да видиш,че това пред което пее Галена на клипчето е мястото и апаратурата на Дж-те. Със сигурност 1 снимка от далечен ъгъл е по-показателна от клипче от една място при дж. Ама не е изгодно за коментара ти, разбирам.

Празно заведение няма как да се види при Галена. Та и затова Мегами само за Гале са обявявали втора дата за 1 седмица поради голям интерес към нея. За да ходят толкова хора при положение, че "грачи" , еми значи хубаво "грачи" , за да ходят постоянно.

ПС: Повече няма да коментирам тази тема. Мисля,че със снимката, коята пуснах явно се вижда кой прав, кой крив. Ясно се вижда коя в чии усти е винаги (уж случайно). Лека вечер!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като Галена грачи защо я гледаш? Уж случайно попаднала на клипа, уж случайна го изгледала целият и си прави съчиненията :1000 (6): Да си беше направила и труда да видиш,че това пред което пее Галена на клипчето е мястото и апаратурата на Дж-те. Със сигурност 1 снимка от далечен ъгъл е по-показателна от клипче от една място при дж. Ама не е изгодно за коментара ти, разбирам.

Празно заведение няма как да се види при Галена. Та и затова Мегами само за Гале са обявявали втора дата за 1 седмица поради голям интерес към нея. За да ходят толкова хора при положение, че "грачи" , еми значи хубаво "грачи" , за да ходят постоянно.

ПС: Повече няма да коментирам тази тема. Мисля,че със снимката, коята пуснах явно се вижда кой прав, кой крив. Ясно се вижда коя в чии усти е винаги (уж случайно). Лека вечер!

Съвсем случайно ми попадна сред живите изпълнения на други изпълните,които гледах и ми беше интересно как се справя спряганата за Фолк Идол и номер 1 в поп фолка.

Не ме интересува дали ми вярваш или не.Факт е , че Галена доста се излага по участия с глупостите си.И определено не я намирам за Фолк Идол за 2016 с песен,я която се пее "вкара в мен любовта , като рак в кръвта" , нито пък с песен за циганите в циганска махала или пък друга песен с много сходен припев на друга такава и с тези изцепки по участия.Хитова е-факт,но не е и идол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като Галена грачи защо я гледаш? Уж случайно попаднала на клипа, уж случайна го изгледала целият и си прави съчиненията :1000 (6): Да си беше направила и труда да видиш,че това пред което пее Галена на клипчето е мястото и апаратурата на Дж-те. Със сигурност 1 снимка от далечен ъгъл е по-показателна от клипче от една място при дж. Ама не е изгодно за коментара ти, разбирам.

Празно заведение няма как да се види при Галена. Та и затова Мегами само за Гале са обявявали втора дата за 1 седмица поради голям интерес към нея. За да ходят толкова хора при положение, че "грачи" , еми значи хубаво "грачи" , за да ходят постоянно.

ПС: Повече няма да коментирам тази тема. Мисля,че със снимката, коята пуснах явно се вижда кой прав, кой крив. Ясно се вижда коя в чии усти е винаги (уж случайно). Лека вечер!

 

2012 година малко след излизането на "Спри ме" пред дискотека във Варна връщаха хора, щото клубът не можеше да побере повече. Тогава за 1 месец Галена пя 4 пъти във въпросното заведение - такъв интерес имаше.

 

Иначе посещаемостта на клубовете само ще спада идните години. Населението на страната намалява постоянно (само за 2016 година сме изгубили град с големината на Асеновград).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е , че Галена доста се излага по участия с глупостите си.И определено не я намирам за Фолк Идол за 2016 с песен,я която се пее "вкара в мен любовта , като рак в кръвта" , нито пък с песен за циганите в циганска махала или пък друга песен с много сходен припев на друга такава и с тези изцепки по участия.Хитова е-факт,но не е и идол.

 

Ти какво очакваш? Тя в тия клубове да не пее на пенсионери или на 6 годишни деца? Посетителите са млади хора, които пият алкохол и се забавляват - искат базици и веселие. Галена им го дава. Да си я чувала по концерти да прави изцепки относно текстовете? Не. Тя си преценява много добре аудиторията и какво може да си позволи. Това е една от причините участията й да са толкова пълни.

 

Фразата "вкара в мен любовта като рак в кръвта" пък е супер оригинална, на мен ми харесва. Песента за циганите пък е най-предпочитаната песен от българския народ за 2016 година. Явно вкусовете ти не съвпадат с този на болшинството.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти какво очакваш? Тя в тия клубове да не пее на пенсионери или на 6 годишни деца? Посетителите са млади хора, които пият алкохол и се забавляват - искат базици и веселие. Галена им го дава. Да си я чувала по концерти да прави изцепки относно текстовете? Не. Тя си преценява много добре аудиторията и какво може да си позволи. Това е една от причините участията й да са толкова пълни.

 

Фразата "вкара в мен любовта като рак в кръвта" пък е супер оригинална, на мен ми харесва. Песента за циганите пък е най-предпочитаната песен от българския народ за 2016 година. Явно вкусовете ти не съвпадат с този на болшинството.

Най-подходящия базик-за дрогата , евала :notworthy:

Как другите изпълнители си забавляват публиката без да се излагат толкова селски?Как пък Деса не я чухме такива неща да говори по участия?

Хората отиват на дискотека , за да се забавляват на музиката,която предпочитат.Да твърдиш , че си класа и да се имаш за най-добрия в бранша си и да дрънкаш такива глупости е повече от абсурдно.Колкото до фразата съм без коментар-тотална глупост.

Колкото до циганския мегахит и по-добре , че не съм част от болшинството , че тогава щеше да е много зле положението.Изобщо няма допирни точки с хубавите и качествени МЕГАхитове на попфолка,които са излизали през годините.Но вие си се радвайте на циганските помии,за ваша сметка е :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За да ходят толкова хора при положение, че "грачи" , еми значи хубаво "грачи" , за да ходят постоянно.

За съжаление масовият фен няма вкус. Хубавите песни и талантът не се ценят достатъчно. "Певици" като Галена и Оцковизацията имат сериозна вина за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо ме зариби баладата на Екстрата на фолка, яка е:

 

 

Но според мен заглавието е некомерсиално, звучи като народна песен. Можеше да се казва "Ти си ми денят" или "Моля те, ела" примерно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, 2 са, защото трябваше да замине за Америка след 10-ти януари, но се отложи в последния момент. Какво злословиш? И при положение, че последните години Татяна е имала едно слабо участие, не е нужно да изтъкваш него, изтъквай пълните и такива. На всяка се е случвало да няма много хора понякога и докато при Татяна при хонорар 1500 не е толкова фрапиращо, то при Галена е, даже някой наскоро каза, че в Плаза при нея било по-празно от нормалното за съответния ден. Тонът ти на заяждане е повече от отвратителен и винаги е бил, вземи се вчовечи малко вече.

О, не ме карай да ти качвам клипчето от Плаза, от преди няколко месеца, където на вход свободен е събрала 50 човека в дискотека с капацитет 1000.

Това и беше с гостуването в Плаза, едва ли ше я викнат. Сигурно са били вътре от участието и, нишо че хонорара и е мижав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да остави събличането на плеймейтките, които поне имат някакво тяло, това на Преслава е торба кокали и кости, а самата тя никак не и ходи да се прави на секси, дори не ми е и секси, то едни кокали, едни тънки крайници, скелет размахва ръце, и като се усмихне, едно зловещо такова, поне малко се оправи 2016, сещам се 2013-2014 какво беше, при тоя хонорар не си ли купува и за ядене?! :D :D :D

 

Клипове на Преслава - не. Или ще е разголена , което е зловещо, смешно и ужасно на едно, или ще е евтино, тъпо и ще си личи в погледа и как си мисли, че снима "Аватар", а то е по-жалко и от ТВ версия...

 

Само дето на Янева ТВ версиите са повече клипове от клиповете на Плейбекслава.

 

А какво ме е накарало да не я харесвам? Ламтенето за награди, и за това, че е лицемерна по време на интервюта, винаги увъртя и не отговаря конкретно, Галин прави подобни номера. Понякога и Фики, но при него е не от лицемреие, а защото не разбира какво го питат и отговаря с първите две прости изречения, които намери в речника си 10 страници, от които 4 - корица и предговор.

Какво и харесвам?

Старите песни, една от най-добрите дискографии до "Пази ме от приятелки" (или нещо такова беше, що няма "Пази ме от Бирмата" пък?).

Как ги е насолил :roll1: :roll1: :roll1: Alisali - крал! :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали все изтъквате колко е пълно при участията и?Това е сравнително слабо пред други участия

И пее "и целият град знае как си се нашм*ркал" просто го казва над плейбека и не се разбира напълно,но чуй края на думата какъв е :whistling:

Ма чак и цензура на нашмъркал сложила :roll1:

Симеонова, коментирайте "всеки е бил наранен, не си го из*арв*й от мен" и "тук и то сега искам да те нае**". Съжалявам ако цензурите са били малко, все пак вашата кралска особа не може да понесе да чете такива думи.

 

Иначе голям проблем за "целия град знае как си се нашмъркал", изпято след 2 в дискотека, но "се друсам още денем и нощем" в официална песен няма никакъв проблем.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо ме зариби баладата на Екстрата на фолка, яка е:

 

 

Но според мен заглавието е некомерсиално, звучи като народна песен. Можеше да се казва "Ти си ми денят" или "Моля те, ела" примерно.

На мен "Молитва" ви звучи обобщаващо посланието на песента. Възможни са и други заглавия, не съм се замислял, но от тези трите "Молитва" най си ми харесва. :) За стара песен ми звучи актуално.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че Пайнер бавят Яница, клипа й още не бил готов...

 

Галена нали до няколко седмици трябва да роди? :phpgrin2:

Вълнувам се,все едно ще съм бащата. :kissing2:

Много се радвам за нея! Знае ли се какъв ще е полът на бебето?

Link to comment
Сподели в други сайтове

То в България вече всяка трета жена си търси шугадади, сигурно не е толкова лесно :1000 (29): Гера например май никога не е имала богат мъж :1000 (21):

Ти остави, ами има и доста момченца дето си търсят богати чичковци и ги намират. Общо взето, ако си добър в това, което правиш с празна уста няма да останеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гальо какво ще готви, сандвичи ли?

Този верно ли си мисли, че някой му вярва колко е земен, народен, неял и немирисал?

След това предаване вече съвсем се убедих, че най-най-последният му проблем е, че е обратен. Преди всичко е един хитър мазен селски бек. Такива много бързо и внезапно слизат на земята. Съвсем скоро ще му се спукат изкуствените джуки и ще се върне в "малкия си град да яде с една вилица". :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...