Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ххахахахахаха, смятай, Поли как хапела. :1000 (29):

 

Ще се оправдава с "това са го писали модераторите" :3fdb8960598fa63e:

Иначе тя не е китка за миришене Паскова. Яко интригички въртят и във фолклора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ххахахахахаха, смятай, Поли как хапела. :1000 (29):

 

Ми не мисля, че тя хапе, по-скоро тя е захапана и му е отвърнала както трябва. Адмирации!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Стопроцентова жена" и "Илюзия" са любимите ми албуми от Гло. Първият е с много яко звучене (в последствие разбрах, че всъщност е като на Цеца от този период, но все пак) и всяка песен е много силна, може би само "Съвършени хора няма" ми е пълнеж и ме дразни. Вторият обаче наистина няма слабо - хит до хит, брутализъм до брутализъм. "Крепост" има много силни песни, но и супер ненужни пълнежи, народни песни и ремикси (никога не съм одобрявал в поп фолк албум да се слагат народни песни или да се правят ремикса, макар и този на "Приятелко" да е много добър). "12 диаманта" също няма слаба песен, но някак си не ми е толкова любим. "Носталгия" пък има 5 силни песни на кръст, другото е супер невзрачно и за коша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деска победител и в двете тримесечни класации :Vishenka_05:

Смачка лидерите ви. А като се сетя преди 2 години като пишех, че ДесиСлава до година - две ще е ТОП, някои ме иронизираха и твърдяха, че ДесиСлава не можела да пребори Татяна и Яница, а камо ли топ. Прогнозите на Слави Минчев винаги са точни. Рибешката интуиция не ме е заблуждавала. Ще се кефим, че и ще ви го набиаме в муцуните. Да свиквате. Трона принадлежи на Ангелския глас. Другите на село

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Стопроцентова жена" и "Илюзия" са любимите ми албуми от Гло. Първият е с много яко звучене (в последствие разбрах, че всъщност е като на Цеца от този период, но все пак) и всяка песен е много силна, може би само "Съвършени хора няма" ми е пълнеж и ме дразни. Вторият обаче наистина няма слабо - хит до хит, брутализъм до брутализъм. "Крепост" има много силни песни, но и супер ненужни пълнежи, народни песни и ремикси (никога не съм одобрявал в поп фолк албум да се слагат народни песни или да се правят ремикса, макар и този на "Приятелко" да е много добър). "12 диаманта" също няма слаба песен, но някак си не ми е толкова любим. "Носталгия" пък има 5 силни песни на кръст, другото е супер невзрачно и за коша.

Едва ли песни като "До утре", "Живея, няма време" и "Очи като звезди" са за коша, в чалгата само могат да си мечтаят да имат такива песни.

"За добро или зло" обаче е най-продаваният й, за 1995-1996 е най-продаваният в държавата, с повече продадени копия и от "Щастието е магия". Говореше се за половин милион, някъде пък прочетох пък за над 100 000 - толкова е и на Тони Дачева с "Кристал" първият албум. Въобще, Глория, Тони Дачева и Слави - това са най-продаваните в бранша.

От "Стопроцентова жена" като на Цеца не е нищо освен идеята за "Погрешен адрес" и донякъде само заглавието на "Изоставени момичета". Престани да издребняваш. Btw, Васко беше постнал "Не мога без тебе" - тя също е на поп композитор, Милен Македонски. Негова е и "Мъжете също плачат" на Рени. Като цяло Глория имаше сериозен екип - Илия Загоров, Максим Горанов, Димитър Петров, Ленко Драганов, а от 2001 - и Лобошки. Не като сега - Мариета, Калин и жокерите в студиото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли песни като "До утре", "Живея, няма време" и "Очи като звезди" са за коша, в чалгата само могат да си мечтаят да имат такива песни.

"За добро или зло" обаче е най-продаваният й, за 1995-1996 е най-продаваният в държавата, с повече продадени копия и от "Щастието е магия". Говореше се за половин милион, някъде пък прочетох пък за над 100 000 - толкова е и на Тони Дачева с "Кристал" първият албум. Въобще, Глория, Тони Дачева и Слави - това са най-продаваните в бранша.

От "Стопроцентова жена" като на Цеца не е нищо освен идеята за "Погрешен адрес" и донякъде само заглавието на "Изоставени момичета". Престани да издребняваш. Btw, Васко беше постнал "Не мога без тебе" - тя също е на поп композитор, Милен Македонски. Негова е и "Мъжете също плачат" на Рени. Като цяло Глория имаше сериозен екип - Илия Загоров, Максим Горанов, Димитър Петров, Ленко Драганов, а от 2001 - и Лобошки. Не като сега - Мариета, Калин и жокерите в студиото.

Хаха, да, и "Досаден ден" хич не прилича на "Неваляла", ама грам. Айде няма нужда. В случая тук говоря по-скоро за цялостно звучене, като аранжименти и изпявания, всичко е в същата жилка като албумите на Цеца с Мили от 1996 и 1997. Дори и така, пак си е много як албум, така че...

 

"Бодигард" е невероятна композиция - кога Глория ще се сети, че етно инструментите са ключови в якото звучене на една песен. Аман от нейните хаЛс екскременти - да си изслуша старите албуми, да чуе каква МУЗИКА е правила навремето и да се опомни коя е. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли песни като "До утре", "Живея, няма време" и "Очи като звезди" са за коша, в чалгата само могат да си мечтаят да имат такива песни.

"За добро или зло" обаче е най-продаваният й, за 1995-1996 е най-продаваният в държавата, с повече продадени копия и от "Щастието е магия". Говореше се за половин милион, някъде пък прочетох пък за над 100 000 - толкова е и на Тони Дачева с "Кристал" първият албум. Въобще, Глория, Тони Дачева и Слави - това са най-продаваните в бранша.

От "Стопроцентова жена" като на Цеца не е нищо освен идеята за "Погрешен адрес" и донякъде само заглавието на "Изоставени момичета". Престани да издребняваш. Btw, Васко беше постнал "Не мога без тебе" - тя също е на поп композитор, Милен Македонски. Негова е и "Мъжете също плачат" на Рени. Като цяло Глория имаше сериозен екип - Илия Загоров, Максим Горанов, Димитър Петров, Ленко Драганов, а от 2001 - и Лобошки. Не като сега - Мариета, Калин и жокерите в студиото.

Глория има страхотна дискография до 2007. Повечето и колежки и да имаха такива песни в дискографията си, нямат гласа на Гло , за да ги изпеят. От изминалата година само дуета и със Симона много слушах. Не е редно изпълнител от нейния ранг да пуска такава бозлива продукция. И не е като да не търси комерса с много от песните, които пуска. Имам чувството, че не вижда по далеч от носа си. Ядосвам се, защото можеше да е име на Балканите като Цеца и Деспина Ванди. Натам се беше запътила. Последните две години дори и баладите и не стават поне за моя вкус. Надявам се разбираш, че изисквам от нея, защото ме дразни стереотипа, в който влиза.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Оргазъм" си е доста бозава песен, и то предимно заради текста. 2008 вече започваше да се усеща изтъркването при Камелия, за жалост.

 

Пусни я на хубави колонки ... и се опитай да не се мърдаш. :1000 (29):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пусни я на хубави колонки ... и се опитай да не се мърдаш. :1000 (29):

Много е яко звученето и самия аз съм имал периоди, в които редовно си я пускам, но просто този текст е покъртително тъп. Мисля, че Кама сама го е писала - това обяснява много неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е яко звученето и самия аз съм имал периоди, в които редовно си я пускам, но просто този текст е покъртително тъп. Мисля, че Кама сама го е писала - това обяснява много неща.

Нейн е, да. Тази е по-яка:

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/channel/UCqqzDK4WtX...%BB%D0%B8%D1%8F

тук са всички Пайнерски Камелиеви хитове, даже с логото на мизерната компанийка :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

След 2004 Камелия започна да прави клипове на съвсем различно ниво. Освен, че влагаше много емоция и символика, тя просто се разви като образ. Разликата с предходните й клипове е направо смразяваща. Относно "Оргазъм", аз много харесах песента още като я представи. Клипа също е много ефектен, макар за мен поне да минава границите на допустимото. Аз като бъдещ родител, не бих желал децата ми да гледат това. Но като песен е трепач.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушах я 2-3 пъти на Кама и супер много ме зариби.. ако хората й дадат шанс може и да стане тотален хит. Но, че е вдъхновена от Хабиби, няма две мнения по въпроса. Някакъв женствен глас ала Азис, композиторът на Хабиби, гост-музикантът на Хабиби, текстът също от чутото доста напомня.. "малко кученце като мен изхвърлено" и "гушках те като плюшено мече", плюс това смислово посланието на текста е същото :whistling: Не, че има нещо лошо, дори е хубаво да се последват качествените песни като Хабиби, но ще е тъпо камелиевите да го отричат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деска победител и в двете тримесечни класации :Vishenka_05:

Смачка лидерите ви. А като се сетя преди 2 години като пишех, че ДесиСлава до година - две ще е ТОП, някои ме иронизираха и твърдяха, че ДесиСлава не можела да пребори Татяна и Яница, а камо ли топ. Прогнозите на Слави Минчев винаги са точни. Рибешката интуиция не ме е заблуждавала. Ще се кефим, че и ще ви го набиаме в муцуните. Да свиквате. Трона принадлежи на Ангелския глас. Другите на село

Имаше един коментар в youtube,в който се говореше как Галена е използвала на Деси идеята за рап парче като я е убедила да пусне първо "Отново се родих",за да може тя да изглежда като новатор с Урагана и потребителят се казваше Слави-да не си бил ти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше един коментар в youtube,в който се говореше как Галена е използвала на Деси идеята за рап парче като я е убедила да пусне първо "Отново се родих",за да може тя да изглежда като новатор с Урагана и потребителят се казваше Слави-да не си бил ти?

:notworthy:

Аз съм, да - от плът и кръв. Отново интуицията ми се обади и после пак си пуснах Звездно" и се убедих , че има истина и логика в твърдението ми. Но не само за Урагана, а и за С друг ме бъркаш. После поразпитах и се оказа, че още април месец И на всички като е била факт, но Галенчето убедила Деси да пусне Отново се родих под предтекста , че ще е мегахит и ще се миксира добре с Пей сърце :1000 (30):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже... сякаш Галена е първата с подобие на рап парче във фолка. Да не говорим, че песента на Десислава прилича на тази на Фики.

Тотално сте се побъркали. :mf_surrender:

 

А ако е вярно, значи Деса е уникално тъпо парче, слуша Галя вафлата, певица нито на стажа й, нито на професионализма й....

Link to comment
Сподели в други сайтове

:notworthy:

Аз съм, да - от плът и кръв. Отново интуицията ми се обади и после пак си пуснах Звездно" и се убедих , че има истина и логика в твърдението ми. Но не само за Урагана, а и за С друг ме бъркаш. После поразпитах и се оказа, че още април месец И на всички като е била факт, но Галенчето убедила Деси да пусне Отново се родих под предтекста , че ще е мегахит и ще се миксира добре с Пей сърце :1000 (30):

Поредната ситуация , която потвърждава убеждението ми , че Галена е голяма хитруша.

Надявам се Деси скоро да се отдръпне от нея,защото е добър човек.

Интересно тази година ако имаше награди дали Галена щеше да се разсърди , че Деси трябва да грабне "Певица на годината" или идола,защото реално погледнато тя и Анелия работиха най-много.

:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже... сякаш Галена е първата с подобие на рап парче във фолка. Да не говорим, че песента на Десислава прилича на тази на Фики.

Тотално сте се побъркали. :mf_surrender:

 

А ако е вярно, значи Деса е уникално тъпо парче, слуша Галя вафлата, певица нито на стажа й, нито на професионализма й....

Вярно е, да.

И на всички като теб е по стара от С друг ме бъркаш. Но втората е издадена преди първата.

Не, Галена не е първата. Есил още в Съперница 2001 има рап партия, а 2004 ДесиСлава първа от попфолка пуска рап парче с Играта, но Галенчето обича да си приписва заслуги за чужди идеи . Така стана и с фолклорния проект Лале ли си. ДесиСлава от 2014 говореше за народен албум с класически инструментали. Било и е мечта въпросния диригент/музикант Георги Андреев{май така се казваше} да работи по фолклорния и албум. Галена изпревари проекта на Деси, за което си е виновна само тя, но дори и избра Лале ли си - една песен очаквана да бъде във въпросния албум и позната на младите именно от ДесиСлава.

Деси е нормално да се ориентира по мнението на топ певица, а и приятелка. Тя работеше на други обороти преди и и беше необходимо време да се ориентира и да опипа почвата.

Така или иначе както виждаме И на всички као теб си получи необходимото внимание, но Галена и отне шанса за летен хит. Мръсница - секирата ще я накаже

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно е, да.

И на всички като теб е по стара от С друг ме бъркаш. Но втората е издадена преди първата.

Не, Галена не е първата. Есил още в Съперница 2001 има рап партия, а 2004 ДесиСлава първа от попфолка пуска рап парче с Играта, но Галенчето обича да си приписва заслуги за чужди идеи . Така стана и с фолклорния проект Лале ли си. ДесиСлава от 2014 говореше за народен албум с класически инструментали. Било и е мечта въпросния диригент/музикант Георги Андреев{май така се казваше} да работи по фолклорния и албум. Галена изпревари проекта на Деси, за което си е виновна само тя, но дори и избра Лале ли си - една песен очаквана да бъде във въпросния албум и позната на младите именно от ДесиСлава.

Деси е нормално да се ориентира по мнението на топ певица, а и приятелка. Тя работеше на други обороти преди и и беше необходимо време да се ориентира и да опипа почвата.

Така или иначе както виждаме И на всички као теб си получи необходимото внимание, но Галена и отне шанса за летен хит. Мръсница - секирата ще я накаже

Напълно съм съгласна с теб! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...