Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ами текста на Неповтори кой мислиш и го написа.. Фен

 

Първо виж датата и годината, коя е...това е след "Неповторим" и какво награждаване имаше ли или само и само ей така, колкото да се пише статия..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама престанете да бутате Преслава в кюпа с Фики.

При нея нищо такова няма. Да виждате "Без теб" номинирана в Песен на годината например?

 

Не е лошо "преслините" така да се снишите в тези дни, че за всичката тази простотия днес, са виновни тя и Ивана, никой друг.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква злоба, какви 5 лева, аз харесвам Фики повече от Галин и съм за него, но това, което направи той, е дъното! 15 години ни правеха на глупаци и сега, когато най-накрая ни дадоха шанс сами да изберем победителите, семейство Стораро ни взеха за балами. Нали справедливостта трябва да е над всичко!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На преслините не им издържат нервите, вече не дават да се правят и теми в този форум. :happyppl:

 

ОК, тогава правя тема за интервюто на Кама. Точно по най-важните въпроси в момента е....

Link to comment
Сподели в други сайтове

На преслините не им издържат нервите, вече не дават да се правят и теми в този форум. :happyppl:

 

ОК, тогава правя тема за интервюто на Кама. Точно по най-важните въпроси в момента е....

Темата ти за куриерските фирми е напълно излишна и само ще се натрупа спам в нея. За това я затворих. Нищо лично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В крайна сметка Маргарита Лозанова ще е най-доволна от това, че вече няма да има церемонии и в Пайнер! :3fdb8960598fa63e:

Ами на всеки му се връща в крайна сметка. Те се изгавриха с нея едно време и я набутаха в клубове, сега и тях ги споходи същото, с тази разлика че гаврата си я причиниха самите те на себе си, което е още по-зле.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата ти за куриерските фирми е напълно излишна и само ще се натрупа спам в нея. За това я затворих. Нищо лично.

 

Няма проблем, направих друга тема. Тя също ще предизвика спам, защото когато говори най-голямата звезда на чалгата, винаги има спам.

 

А пък особено, когато от 10 години им е говорила на нещастниците, че ще свършат така, хейтът не може да се спре.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама престанете да бутате Преслава в кюпа с Фики.

При нея нищо такова няма. Да виждате "Без теб" номинирана в Песен на годината например?

Преслава дори и нищо да не получи, пак тя ще е виновна за гласовете на Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава дори и нищо да не получи, пак тя ще е виновна за гласовете на Фики.

Тя в този форум и за глобалното затопляне ще бъде изкарана виновна :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя в този форум и за глобалното затопляне ще бъде изкарана виновна :mf_surrender:

 

Преслава е олицетворение на грешната политика на Пайнер. Сама си е дала гъза под наем. Няма на кой да се сърди....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре знаете, че онзи ден се забеляза колко рязко дръпна и Преслава, с нея и Ивелина. Тя поне е малко по-умна от Фики и нейното не е чааааак толкова очевидно (ако го прави тя), а и тя поначало беше по-близо до ТОП-а от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя в този форум и за глобалното затопляне ще бъде изкарана виновна :mf_surrender:

Ти не разбра ли, че заради нея Галена, Емилия, Джена и т.н. са бременни? Тя създава нови животи, а после не правела нищо... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя в този форум и за глобалното затопляне ще бъде изкарана виновна :mf_surrender:

 

Ми много ясно, то не става само да ядеш боб, нали от някъде трябва да излезе. Озоновият слой над Добрич беше изтънял застрашително, когато Петя живееше там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Преслава просто не беше толкова очеизбождащо, колкото при Фикрет. Най-малкото там се действа по-хитро - гласовете растат само за Певица и Идол, а при Фики навсякъде, където има негово участие. Между другото Цветелина Янева пък вече поведе във Фолклорен, а тя беше далееч зад Джена и сестра Колева. Всички заподозрени с купените награди от последните години се включиха в наддаването. Случайност? Не мисля. :)

 

Междувременно "Вертолета" вече е номер 1 в Песен. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм бил от смеещите се ...аз много рядко пиша тук вече.Не са ми интересни темите за броя гледания в ютюб,нищо друго не се дискутира тук.Да не говорим,че гледанията изобщо не се реални ама заблудените дечица тук не зацепват ....

Фики и баща му са си гнусни мангасари и няма как да избягат от вътрешното си аз.Още помня как Фики и компания освирквали Галин след като спечелил идол,какво по долно от това,а вие се шокирате,че Преслава излязла на сцената,когато спечелила певица Галена .... да бяха снимали миналата година .... тогава щяхте да видите цирк

Според мен баща му го бута във всичко. Предполагам че той е звъннал на Галена да направи дует с него, вкарал го е в Пайнер и му купува гледания и награди. Иска на всяка цена да бъде номер 1 за да може винаги да има пари в семейство Стораро. Гадното в случая е че след няколко години ще почне да бута и другото му синче - Емрах или там както се казва. :mf_surrender:

Моля ви, не го правете звезда!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...