Jump to content



Кой се представи най-добре / най-зле на концерта 15 години "Планета" ТВ?


..  

94 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Анелия:

;

Борис Дали:

;

Галин:

;

Глория и Симона:

Джулия:

Деси Слава:

;

Емануела и Константин:

Емилия:

;

Ивана:

Илиян:

Кали:

Малина:

;

Мария:

;

Нелина:

Преслава:

;
;

Райна:

Роксана:

Соня Немска:

Татяна:

Теди Александрова:

;

Фики:

;

Цветелина Янева:

;

Яница:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 31
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Безапелационно за най-добре представил се - Галин! Разбиващо беше, на никой не му пука за няколко фалшиви тона като предава емоция.

Най-зле - Цветелина Янева, Анелия, Райна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добре:

Галин, Преслава, Теди Александрова, Мария, Емануела и Константин, и холограмата на Галя и Цура.

 

Най-зле:

Татяна, Емилия, Соня Немска и Райнето

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добре- Ивана!

Добавям и Глория, защото нейното представяне беше най-класното, с най-желязното пеене. Също така и Деси Слава, заради невероятната емоция, която ти доставя изпълнението на "Облаче ле бяло".

От мъжете гласувам за Галин- Певецът на годината!

 

Най-зле- трудно ми е да посоча някой конкретен от изброените, затова гласувам за Друг/а.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези ще направят ли някой ден наистина концерт на живо или до живот ще слушаме сингбеци/плейбеци и отгоре дрънкане на живо, колкото да има нещо изсвирено?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста скучен концерт!

 

Най-добре - категорично Галин, веднага след него, Яница, Емилия и Емануела. Джулия също е симпатяга, но с тоя плейбек дето са ги обработили неможе да се разбере нищо.

 

Най зле - Татяна, твърде нелепа,неадекватна. Деса- абсолютно дърво, Глория - малоумен подбор на песни+ Симона...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добре:

- Галин: присъствие, излъчване, емоция

- Фики: перфектно пеене, наистина много приятно за слушане, може би най-доброто изпълнение за вечерта. Но на нищо не прилича в тялото.

- Мария: много ме радва в последните години как винаги се старае за интересни представяния с хореография. Само пеенето й липсваше преди, но този път беше перфектна.

- Цветелина Янева: супер подбор на песни и много добро пеене. Иначе тя си е дърво, това го знаем, ще ми е интересно да видя как може да си разчупи предсатвянията в бъдеще.

- Теди А: желязно пеене, добър подбор на песни, адекватно сценично поведение и облекло много в неин стил.

 

Най-зле:

- Глория: имайки предвид каква дискография има, си е смешно и тъжно, че е решила да изпълни последната си денс бозичка и ДВАТА непоносими дуета с дъщеря й, от която на всички ни е писнало вече, без дори да сме я видели самостоятелно на сцена.

- Емилия: отвратително пеене, отвратително облекло.

- Преслава: несмилаемо пеене, особено на Няма да ти пиша. Преслава е най-голямото разочарование във вокално отношение за мен в попфолка, просто спадът е невероятен при нея. Подборът на песни също беше зле.

- Деси Слава: неадекватно поведение, супер гаф при излизането и глупав подбор на песни. Облаче ле бяло точно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добре: Ивана, Нелина, Глория, Райна, Джулия

 

Най-зле: Деси Слава, Преслава, Анелия, Теда, Роксана, Емилия и др.

 

Само не разбрах, кое и е най-зле на Райна, след като е отвяла с пеене и сценично присъствие повечето от гореспоменатите като най-зле. Да не говорим за "Написано с любов", която звучи убийствено с бенд, а не като някой гаден комерс.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най- добре

-Мария - Този път беше безупречна, напълни ми душата

- Емануела

- Анелия

-Ивана

-Роксана

Цветелина Янева

Най зле

-Десислава - Дрогирана ли беше, пияна ли не я знам

-Татяна - Не разбрах кво пее, викаше все едно я колят

-Райна - Ега ти и тъпия подбор на песни. Да беше изпяла на концерта Хиляди жени или Любов по скалата на Рихтер (като цяло голяма скука_

- Илиян (не искам да коментирам)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добре:

Глория - Единствената, която си тежи на мястото в Арена Армеец

Мария - Страшно секси и мнооого силно изпълнение. Все още не съм сигурен дали е на живо?

Теди Александрова - Суперхита си казва думата. Вдигна цялата зала.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрите: Нелина и Глория - пеенето им на живо е просто уникално! Страхотни гласове! :Vishenka_05:

 

Между другото, Райна също се справи много добре с изпълнението си, не знам защо гласувате толкова за нея с отрицателен вот...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрите: Нелина и Глория - пеенето им на живо е просто уникално! Страхотни гласове! :Vishenka_05:

 

Между другото, Райна също се справи много добре с изпълнението си, не знам защо гласувате толкова за нея с отрицателен вот...

Между другото, и на мен ми хареса Райна, и то после на записа видях детайлите на представянето й. На живо не можах много да разбера кой как е пял, дори не ги виждах добре. Нелина и Райна бяха най-слабо аплодирани, Глория и тя не гърмеше с прием... за което мога да си направя извод, че най-големите боклуци събират аплодисментите, а най-качествените минават най-вяло. Поп-фолк фенът няма нищо изискано във вкуса си вече, затова - догодина пак в празната зала и да жулят кючеците на Роксанка, това заслужават. Глория, Райна и Нелина също можеха да изберат някоя мазнотия и лично аз всеки път на сборен концерт се молех Глория да е с правилните песни, за да ги вдигне тия селяни и да се види, че и тя може да бъде чалгаджийка, и пак да бъде класна, но тя има някакви задръжки да си пее едни и същи шлагерни песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...