Jump to content



Online: Деси Слава - И това ще преживея


Препоръчани коментари

  • Отговори 65
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Явно стягат Деската за голяма награда, за да пусне тази песен толкова скоро след "И на всички като теб".

Много хубава песен, приятен клип, браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По БТВ ми хареса откъса, но сега едно безлично ми дойд такова. И все пак това е коледен пдарък за феновете. Няма ЗА ЦЕЛ да се конкурира с В друг живот.

Нека да се бута качественото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно изпълнение :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Харесва ми, ако беше дала пари и за клип щеше да го има този у-ау ефект, за който говорите, но и така става. И все пак най-хубавата балада, най-хубавата й песен и най-любимата ми песен за 2016 остава "В друг живот".

 

Кои са авторите?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Настръхнах! Много е яка :Vishenka_05:

 

П.С. Защо просто не отслабне, вместо да изкриви и чак скали? :1000 (29):

 

За да ни покаже, че дори и скалите са безсилни пред нейния магнетизъм и сексапил :D :D :D Всички се огъват и свиват :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно стягат Деската за голяма награда, за да пусне тази песен толкова скоро след "И на всички като теб".

Много хубава песен, приятен клип, браво.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална песен, браво на Деса!

 

Ако не бяха мега антипатичните ѝ фенове, може би щеше самата тя да ми е още по-симпатична :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен това е годината на Деси Слава! Много любими и хубави песни направи, но и на мен любимата балада си ми остава "В друг живот". Изпълнението тук е уникално добро и въздействащо, хубав текст, много хубава музика - въздейства, просто трябваше да изчака до Февруари и тогава да я пусне, просто някак след "В друг живот" бледнее, колкото и да е хубава, но предполагам, че ще я слушам често, защото точно след първата й балада за тази година, тази е следващата която много, много ми хареса, но няма как да не направя сравнение. Видеото е приятно и хубаво. Браво! Адмирации, че работи толкова добре.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десита е набрала такава енерция, че и с балада троши яко гледания.25 000 за 2 часа. Ако не се лъжа В друг живот стартира с 160 000. Дано да продължи така. Хубаво е когато стойностни неща са оценени от феновете. На Десовите ни е малко скучна, ама гледам всички др и се радват. няма лош коментар никъде освен в рама

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...