Jump to content



Online: Деси Слава - И това ще преживея


Препоръчани коментари

Десита е набрала такава енерция, че и с балада троши яко гледания.25 000 за 2 часа. Ако не се лъжа В друг живот стартира с 160 000. Дано да продължи така. Хубаво е когато стойностни неща са оценени от феновете. На Десовите ни е малко скучна, ама гледам всички др и се радват. няма лош коментар никъде освен в рама

Не знам скучна ли ви е или вече ви е страх да похвалите Деса от постоянните упреци за бутането й. :1000 (29):

 

п.п. Стената ми във фейса е залята от И това ще преживея!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 65
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Съжалявам, но Деси Слава може много повече в баладите. Направо като за нея си е слаба.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но Деси Слава може много повече в баладите. Направо като за нея си е слаба.

+1

Лично на мен ми липсва емоция и power.

Много ясно, че след като е на Десислава ще бъде масово хванена тук, но тя наистина може мноооооооооооого повече.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам скучна ли ви е или вече ви е страх да похвалите Деса от постоянните упреци за бутането й. :1000 (29):

 

п.п. Стената ми във фейса е залята от И това ще преживея!!

Засега ми е скучновата, но и много да ме беше изкефила, щях да ви го спестя, че дори като не пиша за нея, някой ще ме упрекне...

Не мога да преценя дали Десовите се изхвърляме, защото коментарите в сигнал и тубата от хора,които не са нейни фенове, са много по гръмки от нашите. Но никой не се дразни, ами напротив. Дори фенските маси на Преслава и Галена признават, че годината е на ДесиСлава в много отношения. Тук обаче каквото и а постигне и направи, не само че не се отчита, че и когато някой я похвали, се започват психо атаките.

 

 

 

+1

Лично на мен ми липсва емоция и power.

Много ясно, че след като е на Десислава ще бъде масово хванена тук, но тя наистина може мноооооооооооого повече.

 

Това е сърцераздерателна балада. Какъв пауър те гони... Масово хвалена или масово хранена? Само тук е масово хранена. Феновете на Деса не пишат, за да не се филмирате. А в тубата на 200 коментара -само 1 отрицателен.

 

Дори и в най слабата балада на Деса не липсва емоция. Точно чувстото е нещото, което прави и най неприятната песен изпълена от Деса приятна. Ваш избор е дали да харесвате или не някой проект, но е нагло да отричаш нещо, което е константа и не подлежи на дискусия. Ако не можеш да усетиш чувството, когато Деса пее балада, не знам как любимките ти Райна и Яница успяват да те разчувстват. Просто не знаеш какво пишеш...

 

 

 

 

PLANETA OFFICIAL Fanпреди 2 часа (редактиран)

5 ПЕСНИ ТАЯ ГОДИНА - 5 ХИТА , 2 УНИКАЛНИ БАЛАДИ , 1 ТОТАЛЕН ДУЕТ И НАЙ-ГОЛЕМИЯ САМОСТОЯТЕЛИН ХИТ И КЛИП ! БАЛАДА,ДУЕТ,КЛИП,ПЕСЕН,ПЕВИЦА,ИДОЛ НА ГОДИНАТА! Д Е С И С Л А В А !

 

готиния плейбойпреди 2 часа

Кралицата на баладите уникална си 

 

 

Martin Mitevпреди 2 часа (редактиран)

ТОЗИ ГЛАС!!!!!!!

УНИКАЛНА ПЕСЕН!!!

 

folkworldпреди 3 часа

След тази балада вече е ясно коя ще е ''Певицата на годината''! Уникална! <3

 

Stamen Stamenovпреди 1 час (редактиран)

Дявола Генерал, Nikolay ivanov. Анелия с тези турски и цигански песни няма да е певица на годината! ДесиСлава заслужава най-много да бъде Певица на годината от всички други! Така че Анелия има още доста хляб да изяде, докато я стигне.

 

Dr. FIXпреди 3 часа

Балада на 2016, браво! :)

 

Eva Kozarevaпреди 2 часа

Прекраснааа.... Тя трябва да е певица на годинатаааа 

 

Plamen Tsvetkovпреди 2 часа (редактиран)

Убийствено добро изпълнение, това е Деси Слава :)))

 

Кремена Павловапреди 2 часа

еййй Дескоооо жестока си бе ...уникална балада ..You are the best

 

BG Music In Croatianпреди 17 минути

На това му се казва музикантско, близко, качествено...

 

Aihan Ahmedovпреди 2 часа

Прекрасна песен ! В този проект не може да се каже нещо лошо !

 

I.o I.vпреди 2 часа

Деси Слава и Страхотна балада са синоними в поп фолка !

 

MIROSLAV DIMITROVпреди 2 часа

Какъв е този нечовешки талант? Нямаш равна, уникална си! Пожелавам ти да обереш всички награди за 2016 г., защото си №1!

 

Pako vasilevпреди 2 часа

Не знам, но песента влезна във вените ми, удари ме в емоциите ... Баси баладата човек <3 <3 <3 <3

 

Dessie Hemsworthпреди 1 час

Това е ДЕСИ СЛАВА! Тази година показа на какво е способна, че и тя може да мачка с всички сили, с най-големите ХОТВЕ за 2016 година.

Песента е невероятна .... такава музика и текст ... страхотни са. Няма да коментирам начина на изпяване ..... АНГЕЛСКИЯТ ГЛАС НА БЪЛГАРИЯ!

Искренни поздравления, Деси! ♥

 

Ice eyesпреди 39 минути

РЕСПЕКТ !!! Страхотна песен....

 

 

Мнения на потребители с аватари на Преслава, галена, Яница, Анелия и други...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я, Десислава направила кавър на "От щастието най-боли" и като мелодия, и като клип.

Даже и видеото е кавър, тя тази година само кавъри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже и видеото е кавър, тя тази година само кавъри.

Защо, Славена да не би да е патентовала морето и черната дреха дето се е завила? :mf_surrender:

По темата: Харесва ми и песента и видеото!

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже и видеото е кавър, тя тази година само кавъри.

Ти сериозно ли? Има толкова балади, които са снимани на морето с певица, която върви по брега... а и Деса точно от Славена ще тръгне да се вдъхновява. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава балада, но прекалено много бълва - явно се цели в някаква награда. Пусна и добри проекти, но има и такива с противоречиво качество, включително този клип сега. Както и да се гледа, топ 5 на хитовете през 2016 са при Галена, Емануела и Анелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък много ми харесва и хич не ми пука на Деса ли е, на Дядо Коледа ли е на кой е.. И изпяването, текста, емоцията която носи - всичко! Не съм я спирала откакто я чух!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава балада, но прекалено много бълва - явно се цели в някаква награда. Пусна и добри проекти, но има и такива с противоречиво качество, включително този клип сега. Както и да се гледа, топ 5 на хитовете през 2016 са при Галена, Емануела и Анелия.

Да ти олекне ли допълва Топ 5 :1000 (29): Галена като бълваше като луда, било за кефа й, са на Деса е за награди :3fdb8960598fa63e:

Ще видим топ 5 като са готови годишните класации на Сигнал. Джена умря и си заприпадал по Анелия сега, ама то от Глория да минеш на Емануела и Фики......

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекалено добра дори за нея, просто тази година е нейната. Песен след песен толкова музикантски, хитови и толкова различни, браво е малко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Десислава са ми много обидени, чак минус ми дадоха. B)

Ми, след предната балада, това е едно нищо.

Предната балада тук я изкарахте цигания, а на Аня по циганските напеви и турски отсвир припадате... Нямат нищо общо двете песни. Новата си е типична попфолк балада. По-добрият проект разбира се, че е "В друг живот".

Изпълнението пък е мн добро, без значение от музика, аранжимент и текст.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предната балада тук я изкарахте цигания, а на Аня по циганските напеви и турски отсвир припадате... Нямат нищо общо двете песни. Новата си е типична попфолк балада. По-добрият проект разбира се, че е "В друг живот".

Изпълнението пък е мн добро, без значение от музика, аранжимент и текст.

На предната не харесах циганския вокал, но всичко друго ми допадна.

А за Анелия - не ме включвай в това число, изобщо не ми хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На предната не харесах циганския вокал, но всичко друго ми допадна.

А за Анелия - не ме включвай в това число, изобщо не ми хареса.

Ама циганският вокал в песента не я прави циганска, а на Аня българският текст не може да направи песента българска.

 

На мен пък не ми се връзваше да пее Искам те, искам теб...мангава тут си звучи мн яко.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра балада. Особено ми харесват текстът и изпяването. Относно клипа - нима очаквате всяко видео да й е високобюджетно? Е, няма как да стане. Това към момента могат да си го позволят само Галена и Цветелина Янева. А Десислава тази година се отчете дори с два скъпи клипа. И все пак и този не е лош, напълно подходящ е за тази балада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми :)

 

Още от онова интервю по бтв си бях свалил няколкото секунди, които бяха пуснали.

 

И видеото е приятно за гледане, готина изненада направи, а изпяването ме зарибява много.

 

Никога не ми е пукало какво казват хората за даден продукт, колко гледания има и така нататък, но някои коментари искрено ме забавляват.

 

То не са съвети кога да пуска песни, как да снима клип, как да изпе песента. Хора, стегнете се. Или се кефете на това, което ви се предлага или си намерете нещо, на което да се кефите.

 

Животът е твърде кратък да пишеш негативни коментари за чалга парчета :D :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра балада. Особено ми харесват текстът и изпяването. Относно клипа - нима очаквате всяко видео да й е високобюджетно? Е, няма как да стане. Това към момента могат да си го позволят само Галена и Цветелина Янева. А Десислава тази година се отчете дори с два скъпи клипа. И все пак и този не е лош, напълно подходящ е за тази балада.
То дори една Адел не снима кой знае какви клипове... Клипа е мн нейчъръл. Красива природа, нежна ДесиСлава , смислен текст и прочувствено изпълнение.

 

Пък и няма само Дес да се бърка за хубави клипове. Освен нейните, на Галена, и на Малина са много добри. Останалите лидерки да се бръкнат и те. Ама те гледат да вложат малко, да спечелят много, а накрая и наградите да оберат ако може.

 

 

Евала на феновете на Емилия. Все очаквах последните 2 години те да са основните плюещи по Десовите проекти и признавам, че съм грешал.

 

Още малко остава до шамаросването март месец :D

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, не ми хареса от първото слушане , но сега я слушах 2 пъти и ми харесва, доста е добра песента. Деса изпрати доста силна година, добра продукция с тоя финал на годината.

Местата, където е снимала са адските- Побити камъни(Варна) и Болата . Жалко само,че не е снимала с по-добър режисьор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнението е това, което наистина я прави една страхотна песен. Харесва ми, че е с по-поп и някак по-меланхолично звучене - добра стратегия за различаване от баладите на Пашев, които са много ударни, с много инструменти.

 

Десислава в последните два месеца мисля, че успя да задмине Емануела в надпреварата за Певица на годината. Не мога да повярвам, че го казвам, но заслужава тази статуетка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Настръхнах като я чух и уникално въздейства.Толкова силна и невероятна,и това изпяване ....леле мале.Определено Деси Слава уби тая година.Впрочем на живо е слаба и не знам защо по клиповете толкова я вталяват???

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...