Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Фоксе, не ти е лесно. :/

Да стоиш по форумите и да плюеш един и същ човек вече сигурно 13, 14 години и след толкова време, той пак да е в топ имената.

 

Съчувствам ти, честно.

:1000 (29):

 

Кама има минимум 2 информатора от Пайнер, разбира се, че са й подметнали за наградите ама тя вместо себе си да гледа, пак в чуждото канче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно никога не го е налагал това, даже се смееше на Планета как се излагат.

 

Саше, цървулите търсят да се хванат за нещо, за да могат да дишат. Защото тази вечер разбраха, че съм ги настъпил по врата и нема мърдане.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ТИ, абсолютен страхливец! 10 години дрънкаше едни работи в чалга форумите, а накрая плю на всичко заради някаква си Деса.

 

Какво си мислиш, че правиш в момента у фейса на Кама освен, че събираш впечатления? :roll1:

На кое всичко съм плюл, доуточнявай се, без измислици?!

Точно това правеХ във фейса на Кама днес - събирах впечатления. И ми се получи, доволен съм! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Саше, цървулите търсят да се хванат за нещо, за да могат да дишат. Защото тази вечер разбраха, че съм ги настъпил по врата и нема мърдане.

Нямам думи как откачиха някой. Няма награди, Камелия се оказа права, че и подкрепя Галена . Не е малко :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

На кое всичко съм плюл, доуточнявай се, че не схванах...

Точно това правеХ във фейса на Кама днес - събирах впечатления. И ми се получи, доволен съм! :1000 (19):

 

С едно телефонно позвъняване опитът ти за умуване можеше да изчезне на секундата, но там не се работи така по принцип. Иначе Жоре, като ти четох напъните, ми се видеше супер тъпо и жалко, да си мислиш, че някой ще ти обърне кой знае колко внимание, освен опечалените десови, на същото място. Такива като теб, които плюят Кама ежедневно, откакто тъпата кокошка Деса се е върнала в Пайнер нямат място на стената на Кама най-малкото от елементарно възпитание.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

 

Кама има минимум 2 информатора от Пайнер, разбира се, че са й подметнали за наградите ама тя вместо себе си да гледа, пак в чуждото канче.

Само 2-ма. Тя ина поне 10, барабар с Янакиева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само 2-ма. Тя ина поне 10, барабар с Янакиева.

Казах минимум ;)

 

Фоксе, Кама събра повече коментари, поствайки за наградите на Планета, отколкото като се съблече гола и снима само по цветя...не е ли жалко

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само 2-ма. Тя ина поне 10, барабар с Янакиева.

 

Тия хора тук така и не разбраха, че Кама е в тоя бизнес 20 години и всички работещи в него и около него смятат за върховна чест, да и снесат и най-малката информация за случващото се в кокошкарника само, за да се представят като осведомени. Гримьори, стилисти, коафюьори, танцьори и всякакви воайори нямат тъпрение да и се похвалят колко са вътре в нещата и как съжаляват, за старите славни години, когато тя бе там, а благоденствието бе за всички, не само за Митака и Преслава....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия хора тук така и не разбраха, че Кама е в тоя бизнес 20 години и всички работещи в него и около него смятат за върховна чест, да и снесат и най-малката информация за случващото се в кокошкарника само, за да се представят като осведомени. Гримьори, стилисти, коафюьори, танцьори и всякакви воайори нямат тъпрение да и се похвалят колко са вътре в нещата и как съжаляват, за старите славни години, когато тя бе там, а благоденствието бе за всички, не само за Митака и Преслава....

Директори, мениджъри..... :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

 

Кама има минимум 2 информатора от Пайнер, разбира се, че са й подметнали за наградите ама тя вместо себе си да гледа, пак в чуждото канче.

Да, но като я питат все нищо не гледала, от никой не се интересувала. Накрая като напишеш Камелия в гугъл само Преслава, Пайнер, Награди, Орден Стара планина, мнения и коментари за колеги

 

-Камелия, неотдавна беше концертът по случай 15 години Планета ТВ. В социалните мрежи изтекоха доста видеа от него, залата не беше отново пълно. Отмива ли се фолкът през годините?

-Не съм гледала нито едно клипче. Няма как да коментирам нещо, което не знам. Не съм разбрала дори, че залата не е била пълна.

–А очаквано ли беше да не се напълни залата?

-Аз нямам никакви очаквания. Вече не съм в тази фирма, нито част от концерта. Нямам и потребност да следя чуждите представяния, не ме вълнуват.

–Наближават Годишните награди на Планета. Да очакваме ли поредна доза скандали?

-Аз не знам дали ще има награди изобщо. Носят се слухове, че няма да има церемония. Винаги ще има недоволни и ще има война, това е ясно.

–В последните дни България бе запленена от новата песен на Фики, която разбуни духовете. Успяхте ли да я чуете?

-За съжаление не съм я слушала, но ми казаха за нея. Хората, които са гледали и слушали, споделят с много хумор впечатленията си.

–Първият български изпълнител, с когото направихте дует, е Галин. Кой според от тях двамата трябва да бъде певец на годината на 2016?

-Все още не съм научила критериите за раздаване на награди. Дали са най-много хитове или пък отчетен процент във фирмата, нямам представа. Пак казвам нямам яснота дали ще има награди, а и е най-малко моя работа.

 

 

Не е ли смешна? То се вижда колко не знае, колко не гледа и колко не се интересува.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но като я питат все нищо не гледала, от никой не се интересувала. Накрая като напишеш Камелия в гугъл само Преслава, Пайнер, Награди, Орден Стара планина, мнения и коментари за колеги

 

Не е ли смешна? То се вижда колко не знае, колко не гледа и колко не се интересува.

 

Не, не е смешна, защото дори ти си схванало иронията. :1000 (6): Напротив, голяма е и го показа днес.

 

В поста си във фейса днес, най-атрактивната и хитова изпълнителка в чалгата за всички времена призова, да се гласува за колегите..... а после уточни, за коя колежка точно. Като знаем какви лайна изсра за нея Митко Трендафилов Димитров - Пайнера, а мърши като Кали и сие адмирираха думите му преди 2 години, тя да призове своите 300 000 почитатели, да гласуват в анкета на този пенсиониран андропаузняк е пример за широко скроена душа. С това Кама показа, че не е мърша като Преса, която линква само себе си.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

С едно телефонно позвъняване опитът ти за умуване можеше да изчезне на секундата, но там не се работи така по принцип. Иначе Жоре, като ти четох напъните, ми се видеше супер тъпо и жалко, да си мислиш, че някой ще ти обърне кой знае колко внимание, освен опечалените десови, на същото място. Такива като теб, които плюят Кама ежедневно, откакто тъпата кокошка Деса се е върнала в Пайнер нямат място на стената на Кама най-малкото от елементарно възпитание.

Нали знаеш колко ме боли средния и красивия с хубавата извивка в черните слипове за телефоните ти позвънявания?

Айде сега като си толкова хард, колкото го раздаваш, ми кажи къде и КОГА съм плюл по Камелия, че и ЕЖЕДНЕВНО на всичкото отгоре, откакто Деси Слава се върна в Пайнер? Не си измисляй, при мен не ти минават номерата, занеш го! Лично ТИ знаеш и също, че харесвам и уважавам Камелия, винаги ще е така, дори и още 10 години да разстягаш локуми по форумите колко жалка е Деси Слава. Това няма да промени мнението ми за ФАКТОРА Камелия, и ти си наясно с това. И защо? Защото съм зрял човек, уважаващ трудещите се и направили нещо в този живот хора, за разлика от ТЕБ - меркантилно незадоволен със статуетки човек (да не кажа друга дума, определение). Може да съм намесвал ФАКТОРА Камелия в някой от безскрайните и безсмислени спорове Деси Слава - Камелия, създадени от теб и недоволството ти, но никога не съм я обидил по какъвто и да е начин. Обаче няма да позволя, когато съм онлайн и имам време да се занимавам с теб и твоята изискана, полицейска особа, да говориш небивалици по адрес на една успяла и доказала се жена, ПЕВИЦА, ИМЕ - Деси Слава, и това го знаеш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Влизаш в обяснителен режим и това е ясен знак, че думите ми са на място, а ефекта е постигнат. С това, интересът ми към жалката ти изява днес свършва.

 

Имам по-важни неща за вършене тук. Ти и без това си само за малко. Само за Деса и никога за нищо друго. Имаш домашно за днес:

 

- Защо след толкова години хвалене на Деса (която никога не върна жеста на Кама), чипровската агитира за Галена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не е смешна, защото дори ти си схванало иронията. :1000 (6): Напротив, голяма е и го показа днес.

 

В поста си във фейса днес, най-атрактивната и хитова изпълнителка в чалгата за всички времена призова да се гласува за колегите..... а после уточни за коя колежка точно. Като знаем какви лайна изсра Митко Трендафилов Димитров - Пайнера, а мърши като Кали и сие адмирираха думите му преди 2 години, да призове своите 300 000 почитатели, да гласуват в анкета на този пенсиониран андропаузняк е пример за широко скроена душа. С това Кама показа, че не е мърша като Преса, която линква само себе си.....

Напротив- това не е ирония, а противоречие. Или ти не си схванало нищо, или фанатизма ти е придобил заплашителни размери.

 

И Камелия е показала колко голяма певица е днес, като си е публикувала пост във фейсбук? Ти сериозно ли?

Що не вземе да излезе от кръчмите, в които се е забила от как е напуснала Пайнер, и не направи един концерт?

Докога обсъждане на чужди концертни зали? Нали е звезда- стига само философии и коментари за Пайнер, нека да действа тя, да видим какво ще направи. Книга, концерт... кога?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив- това не е ирония, а противоречие. Или ти не си схванало нищо, или фанатизма ти е придобил заплашителни размери.

 

И Камелия е показала колко голяма певица е днес, като си е публикувала пост във фейсбук? Ти сериозно ли?

Що не вземе да излезе от кръчмите, в които се е забила от как е напуснала Пайнер, и не направи един концерт?

Докога обсъждане на чужди концертни зали? Нали е звезда- стига само философии и коментари за Пайнер, нека да действа тя, да видим какво ще направи. Книга, концерт... кога?

 

Направо ви изкърти днес! Не го очаквахте, нали? Бесни сте, защото видяхте как подскочи веднага резултата на Галена. Дерзайте, Пайнер е в руини.....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влизаш в обяснителен режим и това е ясен знак, че думите ми са на място, а ефекта е постигнат. С това, интересът ми към жалката ти изява днес свършва.

 

Имам по-важни неща за вършене тук. Ти и без това си само за малко. Само за Деса и никога за нищо друго. Имаш домашно за днес:

 

- Защо след толкова години хвалене на Деса (която никога не върна жеста на Кама), чипровската агитира за Галена?

Аха, значи не ти изнася казаното от мен и се лЪЗгАш като дъждовен червей в градината на "ОТ БАБА", така ли да разбирам обяснителния ми режим? Съжалявам, че ще го кажа на човек 15 години по-голям от мен, но - жалко е. Много жалко!

И пак казвам, когато имаш времето да се занимаваш с мен, ясно, точно и кратко да ми обясниш КОГА и къде съм плюл Камелия? Чакам!

 

Колкото до домашното - занимавай лапетата с него, мен не можеш да впечатлиш, не се познаваме от вчера все пак - знаем си номерата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо ви изкърти днес! Не го очаквахте, нали? Бесни сте, защото видяхте как подскочи веднага резултата на Галена. Дерзайте, Пайнер е в руини.....

Не разбра ли, че манипулирането ти не действа на никого, потребителите не са прости. Хиляди постове, гласящи едно и също нещо- как Пайнер били в лайна и руини... и то от 40-годишен човек. Как е възможно?

Това ако не е платена пропаганда ЗА Камелия и срещу Пайнер, пък на.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кой му плати? Камелия? :mf_surrender:

Да се гордееш, че си прекарал 15 години от живота си по някакви форуми, за да издигаш в култ някаква певачка.

Да знаеш всичко от бекстейджа, свързано с нея, включително бъдещите проекти и предавания, в които ще гостува. Гласът на България, например.

Да знаеш какви смс и обаждания получава.

Да знаеш доходите й, колко струва колата й и кога е купена.

 

Камелия е хитра мастия, а подобна идея изобщо не звучи зле.

Съмнителна ми е работата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се гордееш, че си прекарал 15 години от живота си по някакви форуми, за да издигаш в култ някаква певачка.

Да знаеш всичко от бекстейджа, свързано с нея, включително бъдещите проекти и предавания, в които ще гостува. Гласът на България, например.

Да знаеш какви смс и обаждания получава.

Да знаеш доходите й, колко струва колата й и кога е купена.

 

Камелия е хитра мастия, а подобна идея изобщо не звучи зле.

Съмнителна ми е работата.

1. Има много такива хора, които са големи фенове и са горди с това, не е само той единствения.

2. Много хора знаят неща от бекстейджа, но не им плащат, приеми че България е малка, ако човек иска да разбере нещо, ше го разбере. Още повече пък и човек на неговите години. Това за Гласът - не е задължително,че трябва да го е разбрал от Камелия, а и от нея да е , това не означава че тя му плаща. Що за глупости. Всяка си има фенове и по-близки фенове, които знаят повече неща от останалите.

3. Кога е казвал, че знае какви съобщения получава? И защо трябва да му вярваш на всичко?

4. Всички разбраха за колата и, от предаването на Николета, където я снимаха с нея. А той точно след това започна да говори за нея- провери. Цената пък не е трудно да разбереш, пишеш Mercedes GLA class и си ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм фен на Галена и ще кажа само ,че Десислава,Емануела и Анелия заслужават повече големите награди,като певица и идол.Но е на лице ,че Галена води по вот.А колкото до Камелия в момента тя гледа сейра на Митака Димитров и Преса ДОБРИШКА,тя официално е морален победител във войната с Пайнер. Не си мислете ,че без церемония наградите се обезценяват напротив те стават по-ценни с това ,че са с реален вот и изобщо такъв.ГЛАС НАРОДЕН ГЛАС БОЖИЙ.

Дано с промяната на политиката на Пайнер настъпи и такава в управлението на България :) САМО СМЯДОВО ЯЖТЕ БОРОВЕЦ И СМЯДОВСКА ЛУКАНКА ДА НЕ ЗАБРАВИМ И ПАСТИ ГАЛЕНА

Редактирано от stavri12
Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах минимум ;)

 

Фоксе, Кама събра повече коментари, поствайки за наградите на Планета, отколкото като се съблече гола и снима само по цветя...не е ли жалко

В случаят ти си жалък, не Кама ! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...