Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

п.п. Казвал ли сам ви, че където стъпи крачето на Деса, всичко пропада или не съм? :roll1:

 

:roll1: :roll1:

 

Деса е в топ 2 за 2016. Това да ти напомня на една друга година, завършваща отново на четно число? :ar:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Газ пикаете от яд, а Калата като пръв страхливец налазил фейса на Кама, да пробутва Деса. :hahaha:

 

Смешни сте! Смешни сте! Смешни сте! :clap:

п.п. Казвал ли сам ви, че където стъпи крачето на Деса, всичко пропада или не съм? :roll1:

Че да не ми плаща Пайнерът на мен наем за залата му за награди, че да пикая газ, че няма да има такива :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

E, да, пресилено го казах. Ясно е, че такива, за които никой не би гласувал, обират страничния вот. Но при Константин не се касае толкова до това, има си и публика, има си и хит през годината, а и е пълна противоположност и на Фики, и на Галин.

Интересно защо Карлос не е номиниран, можеше да сложта него, вместо Веско.

Можело е да сложат и двамата, без това са само осем изпълнители. Макар, че водещите са трима, другите стоят като пълнеж.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова (Official)

Здравейте приятели, време е за годишните награди. Нека подкрепим Теди Александрова в оформянето на номинациите за Годишните музикални награди на Planeta TV / Телевизия Планета 😉

http://nagradi.planeta.tv/fillsurvey.php?sid=36

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недей, че заради нея се поболя :3fdb8960598fa63e:

 

Тук добре, че има и такива, които помним, щото нямаше да се учудя, ако след 2012, когато Пайнер обявиха, че Камелия била Певица на 2002, Фокси беше тръгнал да налага пропагандата, че това наистина се е случило.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук добре, че има и такива, които помним, щото нямаше да се учудя, ако след 2012, когато Пайнер обявиха, че Камелия била Певица на 2002, Фокси беше тръгнал да налага пропагандата, че това наистина се е случило.

хахахах чак толкова изтрещял не е :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова (Official)

Здравейте приятели, време е за годишните награди. Нека подкрепим Теди Александрова в оформянето на номинациите за Годишните музикални награди на Planeta TV / Телевизия Планета 😉

http://nagradi.planeta.tv/fillsurvey.php?sid=36

И какво лошо има, че пускат линка? На Галена като не й пука да не се занимава, то така или иначе феновете и направихте някакви схеми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво лошо има, че пускат линка? На Галена като не й пука да не се занимава, то така или иначе феновете и направихте някакви схеми.

Ми правете и вие де :3fdb8960598fa63e:

Що не ви се получава

Link to comment
Сподели в други сайтове

Газ пикаете от яд, а Калата като пръв страхливец налазил фейса на Кама, да пробутва Деса. :hahaha:

 

Смешни сте! Смешни сте! Смешни сте! :clap:

п.п. Казвал ли сам ви, че където стъпи крачето на Деса, всичко пропада или не съм? :roll1:

Аз - страхливец? Чича, ходиш по много тънък лед ми се струва. А ако случайно се случи това, което и през 2000 и 2002 години, ледът съвсем ще се стопи, както Пайнер в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И? Да й отворим една боза ли?

 

Да не се грижи за Планета ами за себе си, продукцията си и своите песни, че Планета с или без награди пак я отвяват дори с треторазрядни като Яница :mf_surrender:

Яница отдавна не е треторазрядна. ;)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ли новата песен на Яница се казва ''Фукла'' ?

Усещам хит!

YANITSA - FUKLA / Яница - Фукла, 2017

 

:Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава вече е втора във временото класиране. Пресови, на втори етап гласувайте за нея и ще Ви водя на пица! :Vishenka_05: Не се шегувам, само и само клизми да стават...

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава вече е втора във временото класиране. Пресови, на втори етап гласувайте за нея и ще Ви водя на пица! :Vishenka_05: Не се шегувам, само и само клизми да стават...

 

Все така неадекватна, но слаба :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

Като гледам и слушам само Фокси и Камелия не са били съгласни от залата с този приз :3fdb8960598fa63e:

 

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все така неадекватна, но слаба :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

Като гледам и слушам само Фокси и Камелия не са били съгласни от залата с този приз :3fdb8960598fa63e:

 

:Vishenka_05:

Остави ги... Цяла година разстяга локуми колко е слаба тя за Деси Слава, а сега е втора във временото калсиране за Певица на годината с 250 гласа след Галена. Тежко е, бъди съпричастен с мъката.

Но пак казвам - ако случайно се случи това, което стана 2000 и 2002 години, то цял МЕСЕЦ ще слагам тази " :1000 (29): " емотиконка след всеки негов пост!!!! Всичко зависи от това как ще се разпоредят гласовете на втори етап. Но все пак си мисля, че хората ще дадат наградата на Галена, като наказателен вот за Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ли новата песен на Яница се казва ''Фукла'' ?

Усещам хит!

Време е да извади 10-15 бона и да направи песен от Оцко. Без него, песните й са по-слаби. Благодарение на неговите песни, хората разбраха коя е.

Хубаво го запомни, В 5 ми звънни, не могат да се сравнят с ВЧП, Успокоителното и Върнах ти го.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво лошо има, че пускат линка? На Галена като не й пука да не се занимава, то така или иначе феновете и направихте някакви схеми.

 

Какви схеми то и без тази програма прокси ги минава по гласове едва ли някой седи цял ден и скролва надолу да попълва наградите до една само и само на Галена или на някоя друга да и се вдигнат със 100 200 или 300 гласовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такова интервю, в което Камелия казва, че награди няма да има, аз не съм видял. Съществува ли изобщо? Може ли линк?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е да извади 10-15 бона и да направи песен от Оцко. Без него, песните й са по-слаби. Благодарение на неговите песни, хората разбраха коя е.

Хубаво го запомни, В 5 ми звънни, не могат да се сравнят с ВЧП, Успокоителното и Върнах ти го.

Чул те Бог!

И аз мисля, че е време да работи с Оцко.

Нейния глас и този на Емануела си пасват много на неговия начин на работа и всяка песен звучи окей!

Дано скоро ни изненада - ресурсите ги има!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз - страхливец? Чича, ходиш по много тънък лед ми се струва. А ако случайно се случи това, което и през 2000 и 2002 години, ледът съвсем ще се стопи, както Пайнер в момента.

 

Да, ТИ, абсолютен страхливец! 10 години дрънкаше едни работи в чалга форумите, а накрая плю на всичко заради някаква си Деса.

 

Какво си мислиш, че правиш в момента у фейса на Кама освен, че събираш впечатления? :roll1:

 

 

Такова интервю, в което Камелия казва, че награди няма да има, аз не съм видял. Съществува ли изобщо? Може ли линк?

 

Може, в същият сайт от 08.12.2016 година. :1000 (19):

 

КАМЕЛИЯ: НЕ Е ЯСНО ДАЛИ ЩЕ ИМА НАГРАДИ НА ПЛАНЕТА

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе, не ти е лесно. :/

Да стоиш по форумите и да плюеш един и същ човек вече сигурно 13, 14 години и след толкова време, той пак да е в топ имената.

 

Съчувствам ти, честно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе, не ти е лесно. :/

Да стоиш по форумите и да плюеш един и същ човек вече сигурно 13, 14 години и след толкова време, той пак да е в топ имената.

 

Съчувствам ти, честно.

 

Аз пък не ви съчувствам въобще и смятам, да ви размажа от бъзици тук, поне до лятото. Че много ги ядохте в последните 2 години.... :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук добре, че има и такива, които помним, щото нямаше да се учудя, ако след 2012, когато Пайнер обявиха, че Камелия била Певица на 2002, Фокси беше тръгнал да налага пропагандата, че това наистина се е случило.

Абсолютно никога не го е налагал това, даже се смееше на Планета как се излагат.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...