Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Разбирам желанието ви на "десовите" да изкарате 4000 (2000 с покани) в "Армеец арена" равни на 40 000 на ст. "Юрий Гагарин" във Варна с 5 лева вход,

28 000 е рекордът във Варна 2006 година!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Откъде ги изсмука тези +12 000, Алал ти вера! И билетът за Планета-Прима бе 3 лева, за Слави 5!!!!!!!!!!!!! Когато се опитваш да бъдеш достоверен, го прави по начин, по който да не изглеждаш жалък. :)

И да, Десовите и Деси Слава сме виновни и за глобалното затопляне, всички го разбраха, само ти си го повтаряш още, защото вече и германецът ти дойде на гости, да не би да забравиш случайно... Ташак вериш...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснете си нещо истинско преди лягане...

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той: Фокси, бях на концерт на Деса тук, на Бъдни вечер

Аз: - Как беше?

Той: тра-ге-дия, тя се молеше на хората да й обръщат внимание

Аз: - О, така ли?

Той: "моля ви вдигнете си главите от телефоните и ми обърнете внимание"

Аз: Тук пишат, че страшен фурор било...

Той: къв фурор бе? говори им нещо....

"ама тук ли сте, нищо не усещам"

"добър вечер...къде съм аз, вие сте си в чикаго, ама аз съм на майната си", ужасно беше

Аз: Пяла била дуети с Магапаса и Шамара. Много я харесали.

Той: добре че беше магапаса да има некво пеене на живо, тя си беше плейбек

Аз: Значи, като нарекат 3 концерта турне и ми иде... да ги в разбирачите.

Той: деса ще идва пак есента на 2017-а, когато и кама с оркестъра... ще е яко и двете тук

Аз: - Кама есента?

Той: да, нали я отложихме от есента на 2016-а, щото паци си счупи 2-та крака

Аз: Да, ама четох, че за пролетта на 2017 и затова питам

Той: ми бтв я искали на разположение, заради гъзът на българия и пак отложихме

 

браво ти ли го измисли

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Едно от най-добрите предатавяния на пайнерски концерт - евър! Голяма избухвация и поведение на световна звезда. Категоричен певец на годината !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плащат ли ти поне затова? :1000 (29):

Ако не, много жалко за теб. :1000 (29):

 

Не всички сме на принципа на проституцията :mf_surrender:

 

И научи разликата между "затова" и "за това".

 

кажи поне една хубаво дума за жената!

Харесвам вафлите Боровец (но гледам да ги избягвам, за да не ѝ спонсорирам клиповете).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я я

 

 

Добре е тук Фикито, но Галин го премаза с представяне и прием.

Най-накрая намерих тази песен с хубаво качество! :clap:

Да, това пак е от бруталните и текстове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

28 000 е рекордът във Варна 2006 година!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Откъде ги изсмука тези +12 000, Алал ти вера! И билетът за Планета-Прима бе 3 лева, за Слави 5!!!!!!!!!!!!! Когато се опитваш да бъдеш достоверен, го прави по начин, по който да не изглеждаш жалък. :)

И да, Десовите и Деси Слава сме виновни и за глобалното затопляне, всички го разбраха, само ти си го повтаряш още, защото вече и германецът ти дойде на гости, да не би да забравиш случайно... Ташак вериш...

 

40 000 от 2004 година, за твое съжаление. Не се коси, и без това всичко пропада заради лошата карма, на Деса. Няма да ти го обяснявам, нито да споря с хора, които не могат да преживеят, че Деса изпусна истинското десетилетие на чалгата и нейните най-сериозни върхове. И без това на турнето на ФЕН ТВ, крилцата ви ги резна самата тя, като ви показа, че не става за такава сцена. Другото са само производни, на един предизвестен край. Така или иначе, като няма шанс за голяма сцена вече Камелия не му трябва на пенсионера, но такива като Деса са добре дошли. С тях може да лъже децата още години и все ще си пропада. Обясни му на тоя под мен, че нищо не съм си измислил, а това е самата Деса в Чикаго на Каледа и разказаното е самата истина, че още е малък и не знае, че Деса не е това, за което са му я описали.

 

И все пак, да честитим рождения ден на Камелия, че я чака доста напрегната година, в която ще гази Пайнер и в национален ефир и в САЩ.... :clap:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В "Звездно", Татяна показа, че си спомняла за предишните и хитове "Биди фер", "Остани", "Крадец на сънища", "Ти моя съдба", "Хиляди сълзи", от новите изтъкна "Да сме квит", "Да й кажа ли", "До три". Радвам се, че спомена част от старите си песни и се надявам скоро да припомни някоя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква Татяна днес бре? Днес ще ми говорите само за Кама. Ето нещо от 1994 година, да видите микрофон с кабел до пулта.

 

Щото нали, едни лайномети 20 години ни говорят как тя се е родила с плейбек на устата, че да не се види колко жалки са техните певачки. :bo:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...