Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Някой от вътрешните няма ли да издаде вече големите награди, нали тези дни са били пазарлъците? :1000 (29):

 

Нали знаеш, че където се появи Деса, всичко се разпада? За какво си създаваш преживявания с въпроси по теми, които никой не дискутира?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Награди за сега не се планува да има изобщо!

И аз така знам от няколко източника, но тук доста усилено се твърди, че ще има награди. На кой да вярва човек сега? :1000 (29):

 

Нали знаеш, че където се появи Деса, всичко се разпада? За какво си създаваш преживявания с въпроси по теми, които никой не дискутира?

Никой не дискутира наградите? :1000 (29):

Ако Десислава беше такъв карък, щяха да пропаднат още на първата година, а не да правят един много успешен концерт в НДК, два средно успешни в Арена Армеец и още два пъти Награди в НДК и Ефе. А и не е ли повече от очевидно, че 'разпадането' се дължи не на друго, а на нежеланието на Митака да се занимава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така знам от няколко източника, но тук доста усилено се твърди, че ще има награди. На кой да вярва човек сега? :1000 (29):

Никой не дискутира наградите? :1000 (29):

Ако Десислава беше такъв карък, щяха да пропаднат още на първата година, а не да правят един много успешен концерт в НДК, два средно успешни в Арена Армеец и още два пъти Награди в НДК и Ефе. А и не е ли повече от очевидно, че 'разпадането' се дължи не на друго, а на нежеланието на Митака да се занимава?

 

Разбирам желанието ви на "десовите" да изкарате 4000 (2000 с покани) в "Армеец арена" равни на 40 000 на ст. "Юрий Гагарин" във Варна с 5 лева вход, но няма как да стане. Аз няма да спра да се бъзикам с Деса, разбира се, защото тя винаги е била една позьорка с невероятен късмет, да не и търсят сметка, за хилядите простотии, които направи през кариерата си. А за да си отговориш на въпроса: - Защо на Митака не му се занимава? - най-лесно е да прочетеш едни 10-ина интервюта на Кама от периода 2005-2015. В тях обективно и безпристрастно е обяснено как ще се случи пропадането и как никой няма да го отрази. Хубавото за потребител като теб, който симпатизира на Деса е, че не тя е причината за това, а само Ивана и Преслава. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идва момент в които наистина се надявам Десислава да не вземе награда не заради друго а заради феновете.

НЯМА СЕДМИЦА от два месеца насам в които да не се споменават наградите и това колко заслужила е Десислава.

Присра ми се вече, честно!

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А Галка - на Преси, справка: :3fdb8960598fa63e:

 

Абе тая вЕрно що излезе на сцената? Умира си да се изкаже наш'та, супер неадекватно и глупаво постъпи.

Да си бе седяла на дъто, като иска да печели по точки. Ама напира.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идва момент в които наистина се надявам Десислава да не вземе награда не заради друго а заради феновете.

НЯМА СЕДМИЦА от два месеца насам в които да не се споменават наградите и това колко заслужила е Десислава.

Присра ми се вече, честно!

Имитираме ли реплики на Кралицата?

Идва един момент, в който наистина трябва да сте най-шумните ... :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пепе пак с наглата муцуна! Ебати фейка :gun_bandana:

pres.jpg

Поне е усмихната, Галена прилича на порцеланова кукла :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да и подарят няколко награди за да мирясат феновете. :3fdb8960598fa63e:

Пете - да подари награди някому?

Съмнявам се :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ооо не знам, Пепе по-скоро би й пратила Сончето Бръснарска от колкото да й даде награда

 

 

Пете - да подари награди някому?

Съмнявам се :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1:

 

Тая жена сигурно ги някъде на видно място и дори имена като на децата им е сложила.

Кралица - душата си продаде за награди. :Vishenka_05:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Представям си как ги е наредила на някоя витрина вкъщи ала музейни експонати и всяка сутрин ги почивства старателно от прах и негативна енергия :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбирам желанието ви на "десовите" да изкарате 4000 (2000 с покани) в "Армеец арена" равни на 40 000 на ст. "Юрий Гагарин" във Варна с 5 лева вход, но няма как да стане. Аз няма да спра да се бъзикам с Деса, разбира се, защото тя винаги е била една позьорка с невероятен късмет, да не и търсят сметка, за хилядите простотии, които направи през кариерата си. А за да си отговориш на въпроса: - Защо на Митака не му се занимава? - най-лесно е да прочетеш едни 10-ина интервюта на Кама от периода 2005-2015. В тях обективно и безпристрастно е обяснено как ще се случи пропадането и как никой няма да го отрази. Хубавото за потребител като теб, който симпатизира на Деса е, че не тя е причината за това, а само Ивана и Преслава. :1000 (19):

Фокс, по твоята логика веднага мога да те върна няколко години назад, към времената, в които Пайнер от нищото свалиха нивото и скочиха от НДК към Универсиада и Фестивална, а междувременно с това турнетата им станаха по-малко посещавани и накрая спряха, а после като се пробваха да ги върнат удариха на камък. Десислава тогава не беше там. Спада в жанра започна много преди тя въобще да се замисли да се върне в Пайнер.

Но за едно друго нещо ще се съглася- една от причините за този спад е Преслава, към която обаче не бих добавил Ивана, а Галена. Именно покрай борбата за надмощие между тях двете (Преслава и Галена) жанра зацикли. А по времето на Ивана той беше в разцвета си, без значение дали тя е Троянски кон или не. Просто при нея желанието на народа отговаряше на наградите, пазаренето за статуетки не се отразяваше толкова негативно, колкото в последните години.

 

Идва момент в които наистина се надявам Десислава да не вземе награда не заради друго а заради феновете.

НЯМА СЕДМИЦА от два месеца насам в които да не се споменават наградите и това колко заслужила е Десислава.

Присра ми се вече, честно!

Че само за Десислава ли се говори постоянно колко е заслужила? No answer

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представям си как ги е наредила на някоя витрина вкъщи ала музейни експонати и всяка сутрин ги почивства старателно от прах и негативна енергия :Vishenka_05:

мисля, че Пепе е по-зле и от Глоринда

 

http://www.kliuki.net/wp-content/uploads/2...D0%BE%D0%BB.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той: Фокси, бях на концерт на Деса тук, на Бъдни вечер

Аз: - Как беше?

Той: тра-ге-дия, тя се молеше на хората да й обръщат внимание

Аз: - О, така ли?

Той: "моля ви вдигнете си главите от телефоните и ми обърнете внимание"

Аз: Тук пишат, че страшен фурор било...

Той: къв фурор бе? говори им нещо....

"ама тук ли сте, нищо не усещам"

"добър вечер...къде съм аз, вие сте си в чикаго, ама аз съм на майната си", ужасно беше

Аз: Пяла била дуети с Магапаса и Шамара. Много я харесали.

Той: добре че беше магапаса да има некво пеене на живо, тя си беше плейбек

Аз: Значи, като нарекат 3 концерта турне и ми иде... да ги в разбирачите.

Той: деса ще идва пак есента на 2017-а, когато и кама с оркестъра... ще е яко и двете тук

Аз: - Кама есента?

Той: да, нали я отложихме от есента на 2016-а, щото паци си счупи 2-та крака

Аз: Да, ама четох, че за пролетта на 2017 и затова питам

Той: ми бтв я искали на разположение, заради гъзът на българия и пак отложихме

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...