Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Бебси, в канала на Планета има клипове и с по 200 000 гледания, а Камелия се съдра от реклами на своята, така че проблема е някъде другаде или няма проблем, просто исках да кажа, че Малко коте е хит. :)

Хит е само сред малцинствата и сред разни изостанали индивиди. Не знам как един нормален и поне малко образован човек ще хареса това нещо.

Само като чуеш МАЛКО КОЧИ от устата на този мангал и ти става лошо.

Но не се притеснявай де, всички знаем, че твоите критерии са под нулата и всичко, което краварката изплюе, те кефи. Щом "боб чорба на живо пастърма" ти харесва, то всички можем да преценим колко са ти скромни горните етажи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит е само сред малцинствата и сред разни изостанали индивиди. Не знам как един нормален и поне малко образован човек ще хареса това нещо.

Само като чуеш МАЛКО КОЧИ от устата на този мангал и ти става лошо.

Но не се притеснявай де, всички знаем, че твоите критерии са под нулата и всичко, което краварката изплюе, те кефи. Щом "боб чорба на живо пастърма" ти харесва, то всички можем да преценим колко са ти скромни горните етажи.

Ми песента описва доста народ, може и ти да си се припознал в текста и затова така да не те кефи, но никой не те вини, всеки има право на вкус и как го каза скоро някой тук...казало котето и си облизало дупето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена Велевска в момента по една от македонските телевизии пее ли пее с един синтезатор, двете водещи играят, кълчат се вообще смешно е... :3fdb8960598fa63e: Също така каза че е подписала с Пайнер Мюзик и ще работи с телевизия Планета в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена Велевска в момента по една от македонските телевизии пее ли пее с един синтезатор, двете водещи играят, кълчат се вообще смешно е... :3fdb8960598fa63e: Също така каза че е подписала с Пайнер Мюзик и ще работи с телевизия Планета в България.

Да и аз го гледам,много е забавна,дано да има успех в Пайнер.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уж най-слабата песен на Татяна е пред уж най-силната песен на Камелия през последните години. Кралицата ми тя. :Vishenka_05:

Айде не започвай да плюеш пак ,че съм неразположен нещо! ОК?

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

В СРБ след Новак Джокович младите посочват Карлеуша за тяхен пример.

 

:mf_surrender: Не очаквам друга от деградиралите сърби.

 

Иначе в България никой не я знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво, всичките чавки са обработени на концерта... един реал лайв няма.

Срам за претенциите, срам и за имената, които се задоволяват с вас. Гледах ги и не усетих нищо... при положение, че симпатизирам на повечето....

Евала на Емануела, Константин само и пречи.Яка Емилия, яка песен и пак дуетната половинка е нелепа.Мария е единствената, която докара реално известен грък у нас, браво.. нали все им се радвате. На мен ми хареса "Тази нощ се казваш мой". От това, което видях, мисля, че Галин ги е разбил.

Яко начало на концерта, който е там да върти гюбеци или да слуша Преса няма да го оцени.Деса е гърбава, неадекватна и дебела.Дори не пее както всички очакваме.

 

Андреа и Камелия липсват от подобни концерти. И двете щяха да разбият!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертът е трагичен. Попревъртях го тая сутрин.

 

Като цяло приеми нулеви. Озвучаването е супер зле също.

 

Видях някакви наченки на що годе добър прием при

- Видимо изневерил

 

Галин, Фики, Коцио и Емануела, Александрова, Роксана, Милко и Малина. Другите доста вяло. Даже и Преса не беше никак добре.

 

Фики доста зле пя. Разминаваше се, накъсваше фрази. Слабо му се получи.

 

Деса с безумен тоалет и учудващо слаб прием на Мъжете всичко искат. Очаквах безумен прием. А пък, че не можа половин час да влезе в текста... просто но комент. И на нея не й се получи.

 

Калифорния - както си и знаех е балон.

Гот ми е - никаква Песен на годината не е .

 

Глория е решила, че най-мазните й песни са по-сполучливи и се пробвала пак с Циганско сърце. Но тая песен отдавна не звучи добре в днешни дни. Любовен дъжд се е забравила. Гробна тишина и при дуета. Много слабо, но Гло рядко получава добри приеми.

 

Яница също никакъв прием. Ивана като за откриване - слабо е минала. Нелина - много приятно. И като подава на публиката е доста интересно.

 

Като цяло - наистина положението е много зле. Изводи от цялата работа:

- Бендът убива синбека

- Ужасно озвучаване

- Малко хитове, които да са се запазили.

- Галин е доста по-напред от Фики. Не просто като продукция и хитове, ами и по сценично представяне.

- Нелина ще търси опции да излезе от дъното

- Деса е неадекватна и не защити Идол на годината

- Малина все още държи фронт, но пък няма никаква заетост.

- Цура Янева има стабилен хит - Видимо изневерил

- Александрова е достатъчно силна за ПЕВИЦА, с по-добър прием на песните си от Преса.

- Емилия ще има да наваксва, защото хит, който да остане във времето от 2016 няма.

- Яница кара по течението от Всичко чуждо пожелаваш.

- Милко има хит от лятото и хората му се кефят, нищо че малко с надсмешка.

 

 

А и новата песен на Жалка е тъпа. Не се учудвам, че не залага на нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, мале, какъв е този хаос в канала на Планета? Качвали ту от концерта, ту от новогодишната програма, на някои са сбъркали заглавните снимки на видеата и снимка от програмата е върху клип от концерта. Както винаги - координация и логичност - нулева.

 

Честита нова година на всички :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честита нова година!

 

Със смесени чувства съм за концерта на Планета. Визуално изглеждаше добре, сцената беше по-хубава от миналата година и си личеше, че има доста хора, но в други отношения нещата съвсем не бяха ОК. Изненадах се от слабия прием на някои песни, които мислех за супер хитове. Най-добре ми се стори Ивана- та при нея хората пееха дори и на "Ще ти взема всичките пари", а хем беше в началото... За Теди, Фики и Галин ясно- най-голям интерес предизвикват. А ако трябва да съм честен за представянето за Деси- като цяло ми хареса, но едно нещо все пак не ми допадна- странното й поведение. С това не-пеене през половината време тя на практика прецака добрия прием и на двете песни, а си личеше, че в някои моменти хората здраво си пееха не само на утвърдения хит "Мъжете всичко искат", а и на новият "И на всички като тебе". Но поне после с "Облаче ле, бяло" разби, браво! Струва ми се, че се канеха да я викнат и втори път на бис.

Като цяло си личеше, че концертът е прекалеееено монтиран, което на практика не ни позволи да видим кое как е било в действителност.

 

ПП: Някой отчитал ли е гледаемостта на клиповете през нощта? Миналата година имаше интересни статистики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...