Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Поправих се, мило. Макар, че и преди поправката се разбираше, правилно съм преценил да редактирам. Знаех си, че все някой ограничен неадекватник ще се направи на оригинален. :Vishenka_05:

Само един неадекватник няма да оцени жена и певица като Татяна, мило. Годинките хич не й личат, а и тя е като виното - колкото повече отлежава, толкова по-хубава става. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само един неадекватник няма да оцени жена и певица като Татяна, мило. Годинките хич не й личат, а и тя е като виното - колкото повече отлежава, толкова по-хубава става. :Vishenka_05:

 

Толкова хубаво го каза. Това за една прекрасна жена да говориш толкова настървено е достатъчен показател какъв е потребителят, дори не е нужно да го обидиш. Татяна е номер 1. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, добре си е Татяна в това видео... Похвално е каква форма има една почти 40-годишна жена, която е раждала.

Само без плейбека можеше да минем, но то навярно цялата програма си е била така. Честно казано, повече ми харесваше като я снимаха в Приказките, колкото и до болка позната да беше станала тази атмосфера вече. Но беше доста по-подходящо за Коледните и Новогодишните празници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само един неадекватник няма да оцени жена и певица като Татяна, мило. Годинките хич не й личат, а и тя е като виното - колкото повече отлежава, толкова по-хубава става. :Vishenka_05:

Щом за 15 години никой не я е оценил, то може би самата тя е неадекватна.

И ако трябва да сравняваме краварката с вино, то тя по-скоро е като една захабена бутилка евтино вино, захвърлено в килера от 15 години, което никой не иска да отвори.

:Vishenka_05:

 

Как може да обижда така Нелина, толкова хубава жена е и тя, в годините не е мръднала тоя краварка ще я нарича. :gun_bandana:

Ти остави истинските звезди и таланти като Нелина, искам да ми разясниш за частните партита на краварката в Мегами. Че ако нямаш какво да кажеш, нали знаеш какъв излизаш? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, добре си е Татяна в това видео... Похвално е каква форма има една почти 40-годишна жена, която е раждала.

Само без плейбека можеше да минем, но то навярно цялата програма си е била така. Честно казано, повече ми харесваше като я записваха в Приказките, колкото и до болка позната да беше станала тази атмосфера вече. Но беше доста по-подходящо за Коледните и Новогодишните празници.

И на мен, някакси онзи протъркан и прокиснал декор носеше коледно настроение. Сега програмата им мяза на онази на ФЕН тв отпреди година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, добре си е Татяна в това видео... Похвално е каква форма има една почти 40-годишна жена, която е раждала.

Само без плейбека можеше да минем, но то навярно цялата програма си е била така. Честно казано, повече ми харесваше като я снимаха в Приказките, колкото и до болка позната да беше станала тази атмосфера вече. Но беше доста по-подходящо за Коледните и Новогодишните празници.

 

 

И на мен, някакси онзи протъркан и прокиснал декор носеше коледно настроение. Сега програмата им мяза на онази на ФЕН тв отпреди година.

 

Съгласен съм. Заснемането и качеството също нещо не ми харесват. Вярно, че прилича на програмата на ФЕН, но относно Татяна където и да я заснемат винаги изпълва кадъра, толкова харизма и енергия има в нея, невероятен заряд. Това 15 години да се задържиш след най-актуалните и тепърва да береш плодовете на своя труд сигурно е много сладко. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен, някакси онзи протъркан и прокиснал декор носеше коледно настроение. Сега програмата им мяза на онази на ФЕН тв отпреди година.

Точно на ФЕН ТВ бие, да. Пайнер като цяло в последните 2-3 години решиха сами да си променят нивото в някои отношения. А сега ако няма и награди, съвсем ще си прецакат дългогодишно градените имидж и традиции...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм. Заснемането и качеството също нещо не ми харесват. Вярно, че прилича на програмата на ФЕН, но относно Татяна където и да я заснемат винаги изпълва кадъра, толкова харизма и енергия има в нея, невероятен заряд. Това 15 години да се задържиш след най-актуалните и тепърва да береш плодовете на своя труд сигурно е много сладко. :Vishenka_05:

Леле , в това дори и самата Татяна не вярва наистина, което говориш :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде да качват "Мина ми" 🔝

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Писна ми да слушам записите.

 

Някой добричък човечец ако случайно вече я има, да ми я сподели на лс. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баладата на невероятната Деси Слава чукна милиона! Кралица! :Vishenka_05:

Не знам дали е кралица, но нашата сериозно се срива, тя ще е следващата Джена/Ивана :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали е кралица, но нашата сериозно се срива, тя ще е следващата Джена/Ивана :girl_cry2:

Да си смени репертоара и ще се оправи :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...