Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Четвъртък, 5 януари 2017 г., от 20:00 часа - Преслава

Шоуто на Слави

НАЙ-СЕТНЕ! :Vishenka_05:

 

Дано забие нещо старо на живо. :Vishenka_05:

 

*но най-вероятно ще си пусне плейбека на "Без теб"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година след като получи БИС в Арената изпя песента и публиката пя мощно с нея, това се нарича проверка във времето, да ти знаят песента няколко години след като е излязла. Та освен нея, нима не помниш как миналата година До три и Да сме квит взривиха залата? Недей да отричаш факти. Аз няма какво да добавя по темата повече.

Нещо пак си се размечтал, краварка фен. Твоята селянка може да взривява само кравите в Съединение. Я отвори да видиш темата за анти наградите, краварката за първи път печели толкова награди, не се ли радваш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започнаха да качват новогодишната програма с изпълнението на Тоца - мигом пускайте! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За такива като краварката, които пеят 2 пъти в месеца в някакви западнали кръчми, сигурно е голяма чест да пеят в най-оборотното и лъскаво заведение в столицата. Дори го имат увековечено с ТВ версия. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започнаха да качват новогодишната програма с изпълнението на Тоца - мигом пускайте! :3fdb8960598fa63e:

 

Естествено, винаги започват с най-добрите. :Vishenka_05:

 

:3fdb8960598fa63e:

Без Оцко Татяна няма да види ХИТ

 

Тамън 3 ги нареди след него.

Поне благодарение на програмата е пяла в Мегами. :3fdb8960598fa63e:

 

Доста често е пяла там на частни партита и не виждам какъв престиж е това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОЛЕ, ДНЕС КАЧВАТ И НА ФИКИ ПРОМОЦИЯТА, БЕ! :o

 

Чакаме ли "Душа" ft. PRESLAVA? :Vishenka_05:

 

Ще качат и изпълнението с Деси :Vishenka_05: както и от новогодишната програма, нямам търпение! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

нищо че всяка година има Мегахитове заразлика от Преслава :mf_surrender:

Преслава също има мегахитове всяка година :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

пфффффф едва ли не изкарахте Анелия третозарядна, :mf_surrender:

 

нищо че всяка година има Мегахитове заразлика от Преслава :mf_surrender:

 

Преслава има повече мегахитове, повече хитове, повече популярни песни от Анелия, а и по-гледана и по-канена - факт!

Link to comment
Сподели в други сайтове

След Татяна помислих, че са качили нов клип от празничната програма и гледам, че клипа на Нелина е от 2011 :mf_surrender:

Супер класна и красива жена е Нелина. Особено като я видиш след онова чучело краварката... наистина можеш да оцениш какъв талант е. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер класна и красива жена. Особено като я видиш след онова чучело краварката... наистина можеш да оцениш какъв талант е. :1000 (19):

Нелина била краварка - не знаех. Но, да, прав си - Татяна е супер класна и красива. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нелина била краварка - не знаех. Но, да, прав си - Татяна е супер класна и красива. :Vishenka_05:

:Vishenka_05:

 

Как може да обижда така Нелина, толкова хубава жена е и тя, в годините не е мръднала тоя краварка ще я нарича. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека бъдем реални и честни, че новата балада на Деси стана доста популярна и харесана. Някои се опитваха да изкарат нас, че ще започнем да я хвалим до небесата, ама фактите са си факти. Песента е много хубава и нека всички нейни колеги да започнат да правят песни, както е било преди, а не да се движат по онази линия на комерсиалното, а да залагат и на качествени проекти! :Vishenka_05:

На мен пък не ми харесва, стерилна ми е, като самата ДесиСлава през последната година. Само "Отново се родих" успя да ме грабне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нелина била краварка - не знаех. Но, да, прав си - Татяна е супер класна и красива. :Vishenka_05:

Поправих се, мило. Макар, че и преди поправката се разбираше, правилно съм преценил да редактирам. Знаех си, че все някой ограничен неадекватник ще се направи на оригинален. :Vishenka_05:

:Vishenka_05:

 

Как може да обижда така Нелина, толкова хубава жена е и тя, в годините не е мръднала тоя краварка ще я нарича. :gun_bandana:

Ти остави истинските звезди и таланти като Нелина, искам да ми разясниш за частните партита на краварката в Мегами. Че ако нямаш какво да кажеш, нали знаеш какъв излизаш? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...