Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Мачкаме с визия, скара и наденички! :3fdb8960598fa63e:

 

Този клип е скандален, поне Деса да се беше включила в лапането на надениците, а не само да ги духа! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този клип е скандален, поне Деса да се беше включила в лапането на надениците, а не само да ги духа! :gun_bandana:

Е, символиката си е друга- този път тя е сводницата, не труженичката. :3fdb8960598fa63e:

 

"И това ще преживея" направи милиона само за седмица и няколко часа, с 1-2 дена по-бързо от "В друг живот"! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, символиката си е друга- този път тя е сводницата, не труженичката. :3fdb8960598fa63e:

 

"И това ще преживея" направи милиона само за седмица и няколко часа, с 1-2 дена по-бързо от "В друг живот"! :Vishenka_05:

Прискръбно ще съобща, ДесиСлава>Преслава тази година, а ако продължава така, и догодина ще е. Пете, разочарова ме. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kristo се чувства фантастично.

Спонсорирано ·

Сподели новата песен на Кристо "Стъпвай Смело" на стената си и един от вас ще спечели 7-дневна екскурзия за двама до Кейп Таун, ЮАР - през март 2017 в пет звезден хотел и сафари със слонове и диви котки. Играта се осъществява благодарение на Angels Broker (The World of Traders). Теглим победителя на 25.02.2017. Успех и Стъпвай Смело!

 

Kristo - Stupvai Smelo ft. Pim Pam, Bilyana Lazarova [Official HD Video]

 

Това е дъното. Никоя чалгарка не би паднала толкова ниско, да пусне игра за да се споделя песента повече. :mf_surrender: После нека Ема Стоянова да пропагандира как попа бил над чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от най-харизматичните изпълнителки на “Пайнер” – Галена, ще даде старта на музикалната 2017-та година. Това ще се случи точно в полунощ, когато всички ще вдигнем наздравица за настъпващата Нова година. Тогава официалният канал на медията в YouTube – PlanetaOfficial ще представи най-новата песен на Галена – “Мина ми” по музика на Kiriakos Papadopoulos, текст на Росен Димитров и аранжимент на Даниел Ганев.

 

УТРЕ? ТОЕСТ ВДРУГИДЕН? ВТФ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Над 200 000 за месец, на циганията, която всеки плюеше и не харесваше. :1000 (6):

И пак и пак ти замириса тая' зимаа.. :3fdb8960598fa63e:

Баницата само може да мечтае за успехите и ГЛАСА на Тедка :heart:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Над 200 000 за месец, на циганията, която всеки плюеше и не харесваше. :1000 (6):

Тази е от песните, които са като химн и винаги са актуални, в случая винаги ще се слуша по Коледните празници. Такива песни остават във времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И пак и пак ти замириса тая' зимаа.. :3fdb8960598fa63e:

Баницата само може да мечтае за успехите и ГЛАСА на Тедка :heart:

Защо намесваш и нападаш Яни? Тя винаги е имала хитове и успехи, особено в последните две- три години е сред водещите имена. Мисля, че е достатъчно щастлива от факта, че е оценена подобаващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази е от песните, които са като химн и винаги са актуални, в случая винаги ще се слуша по Коледните празници. Такива песни остават във времето.

Чак във времето не знам дали ще остане, но е най-голямата Коледна избухвация, която е излизала последните 7-8 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко ми е смешно да твърдите ,че Преса пропада , а от Пайнер й вдигат хонорара хахах , тук говорите колкото постове да ви се събират , а и незнаех,че с един провал се пропада толкова лесно и то име като Ореслава , което цяла България обожава , но си дискутирайте няма лоша реклама :1000 (29): :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо намесваш и нападаш Яни? Тя винаги е имала хитове и успехи, особено в последните две- три години е сред водещите имена. Мисля, че е достатъчно щастлива от факта, че е оценена подобаващо.

Харесвах и аз Яница доскоро, но това величене и изкарването и за голяма работа ми дойде в повече. Голяма работа е да си различен, а не един от многото. Отделно, че е бездарница. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвах и аз Яница доскоро, но това величене и изкарването и за голяма работа ми дойде в повече. Голяма работа е да си различен, а не един от многото. Отделно, че е бездарница. :mf_surrender:

Твое мнение. Над 10 години пееше почти всяка вечер на живо в заведения в Русе, не е бездарница. Тук най- много и най- незаслужено се величаят от тролове Преслава и Десислава, за Яница и Теди Александрова положителните отзиви са от обективни и не-крайни в мнението си потребители!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам на теб на какво ти е замирисало, но се пее "и пак на парти замириса тая зима"". :1000 (29):

Казаха ми вече, честно казано не съм се замислял какво се пее. Благодаря! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...