Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

"Дали това любов е"

 

А Азис за 2016 колко гледания направи на Хабиби?

 

 

Утре ще видим като скриптът мине за последно и генерира годишните класации. :whistling:

 

Според мен ще е №1 за втора година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен ще е №1 за втора година.

Има голяма вероятност. Мисля, че до края на 2015 имаше около 10-15 милиона. Ако не греша, то през 2016 е направил 25-30 милиона. :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има голяма вероятност. Мисля, че до края на 2015 имаше около 10-15 милиона. Ако не греша, то през 2016 е направил 25-30 милиона. :1000 (33):

 

12 825 416 views

Значи, от тая година са близо 28 милиона. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че защо да не вмъква една от най-големите БГ певици евър, когато се говори за пеене? :Vishenka_05:

Пожелавам ти да те сполети промяната от тийн мислене към по- зряло такова, че това е масов проблем при Десовите. Изпитвате ли множествен оргазъм, когато чуете някоя нова балада като последната с монотонна мелодия и сополив текст на тема, тревожеща предимно 12 годишните?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от тази смешница, излага се за кои ли път

 

https://www.facebook.com/OfficialPageAndrea...e=3&theater

 

 

Тя изобщо не знае с кой си има работа. Карлеуша е кралицата на модата на Балканите, а Андреа явно търси скандал, само дето не знам дали й е ясно, че Йелена като захапе - не пуска... Не й дреме за нищо и не веднъж или дваж е правила за пет стотинки десетки журналисти, колежки, които са си позволявали малко повече, в това число и Цеца, Дара Бибамара и прочие. С Величковичка даже до съд стигна.

Андреа да се моли да не го види това Йелена, че ще я захапе...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя изобщо не знае с кой си има работа. Карлеуша е кралицата на модата на Балканите, а Андреа явно търси скандал, само дето не знам дали й е ясно, че Йелена като захапе - не пуска... Не й дреме за нищо и не веднъж или дваж е правила за пет стотинки десетки журналисти, колежки, които са си позволявали малко повече, в това число и Цеца, Дара Бибамара и прочие. С Величковичка даже до съд стигна.

Андреа да се моли да не го види това Йелена, че ще я захапе...

 

Вече е видено https://twitter.com/karleusastar/likes :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Минута живот на #179 в топ 500 на годината. Малко коте на 168мо. :1000 (29): :1000 (29):

 

От миналата година, Хабиби, Шапка ти свалям, Блокиран, Дай ми свобода, С теб или с друг и др. са в Топ 50 на Топ500 за 2016.

 

Мързи ме да пиша останалото. Знаете къде може да се намери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От програмата на Планета

31 дек:

20:00

"15 години Планета ТВ" - концерт-спектакъл на звездите на "Пайнер" от "Арена Армеец"

 

1 ян:

00:30

"Нощта на звездите - Новогодишна музикална програма, 1 част

20:00

"Нощта на звездите - Новогодишна музикална програма, 2 част

Link to comment
Сподели в други сайтове

Минута живот на #179 в топ 500 на годината. Малко коте на 168мо. :1000 (29): :1000 (29):

 

От миналата година, Хабиби, Шапка ти свалям, Блокиран, Дай ми свобода, С теб или с друг и др. са в Топ 50 на Топ500 за 2016.

 

Мързи ме да пиша останалото. Знаете къде може да се намери.

Уж най-слабата песен на Татяна е пред уж най-силната песен на Камелия през последните години. Кралицата ми тя. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Минута живот на #179 в топ 500 на годината. Малко коте на 168мо. :1000 (29): :1000 (29):

 

От миналата година, Хабиби, Шапка ти свалям, Блокиран, Дай ми свобода, С теб или с друг и др. са в Топ 50 на Топ500 за 2016.

 

Мързи ме да пиша останалото. Знаете къде може да се намери.

Не видях "Кой" и "Пантера" в класацията.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече е видено https://twitter.com/karleusastar/likes :3fdb8960598fa63e:

 

Не си мислете, че никой от чуждестранните изпълнители не се интересува и не следи какво се случва в българския шоубизнес. Факт е, че най-много кавъри има на песните на Галена и на Андреа. Напълно нормално е, защото и те започват да се изчерпват. А тносно Карлеуша смятам че никога не е била кой знае какъв новатор и не пръщи от идеи. Може да някои от вас да ме нападнат, но това е моето мнение! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уж най-слабата песен на Татяна е пред уж най-силната песен на Камелия през последните години. Кралицата ми тя. :Vishenka_05:

 

Бебс, песента на Камелия се излъчва в канала на Камс Прадакшън, докато на Татяна песента в канала на Планета, смисъл... да сравняваме двата канала и техните абонати е доста наивно ;)

Другото което е, че песента на Татяна до голяма степен дължи популярността си с актуалната тема за Божиновото коте, така че не се праскай в гърдите ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя изобщо не знае с кой си има работа. Карлеуша е кралицата на модата на Балканите, а Андреа явно търси скандал, само дето не знам дали й е ясно, че Йелена като захапе - не пуска... Не й дреме за нищо и не веднъж или дваж е правила за пет стотинки десетки журналисти, колежки, които са си позволявали малко повече, в това число и Цеца, Дара Бибамара и прочие. С Величковичка даже до съд стигна.

Андреа да се моли да не го види това Йелена, че ще я захапе...

Какъв новатор е? Поредната последователка и копировачка на Ким Кардашиян.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бебс, песента на Камелия се излъчва в канала на Камс Прадакшън, докато на Татяна песента в канала на Планета, смисъл... да сравняваме двата канала и техните абонати е доста наивно ;)

Другото което е, че песента на Татяна до голяма степен дължи популярността си с актуалната тема за Божиновото коте, така че не се праскай в гърдите ;)

Бебси, в канала на Планета има клипове и с по 200 000 гледания, а Камелия се съдра от реклами на своята, така че проблема е някъде другаде или няма проблем, просто исках да кажа, че Малко коте е хит. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моето пожелание към всички във форума. :)

Да не се даваме, да се търсим, да се намираме!

И с малко да живеем не е страшно, любов да има - това е важно!

 

Весело изпращане на старата и още по-весело посрещане на новата година. Здраве, вдъхновение и късмет за всички!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Карлеуша е USA а Андри, Андри е Таджикистан за нея :3fdb8960598fa63e:

 

И то да беше наистина някое голямо съвпадение да та речеш копиране е. :mf_surrender:

 

В СРБ след Новак Джокович младите посочват Карлеуша за тяхен пример.

Тя не е само певица а и всичко друго.

Това с копирането на Ким беше обратно. Няколко поредни комбинации след като бяха носени от нея (тя се облича сама, няма стилист) появяваха се след това носени от Ким, така че тук беше обратно ако уж може да се нарече "копиране".

И да, Ким я отрази.

Пак ще речете че Ким е само "старлета" но факт е че върти света.

Kim-Kardashian-makes-Jelena-Karleusa-her-WCW.png jelena-karleusa-kim-kardashian.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

МИсля, че тези две песни въобще ги няма в базата данни. Песните са от първите месеци на 2015 - до сега.

"Кой" има 5 милиона гледания за 2016. "Пантера" - 4,4 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...