Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И въпреки всичките хитове и гледания, това си оставя най-добрият проект на Десислава след завръщането в "Пайнер":

 

 

Но и най-малко оцененият.

И съгласен, и не толкова - раздвоен. Трябваше малко повече музика, инструменталът в тази песен е убиец, но е кратък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И въпреки всичките хитове и гледания, това си оставя най-добрият проект на Десислава след завръщането в "Пайнер":

 

 

Но и най-малко оцененият.

Представям си какво щеше да е ако го беше пуснала днес, когато отново е 100% актуална и дори е ярка претендентка за Певица на годината. 200K за първото денонощие щяха да са й сигурни, а в цялостност можеше и 10 милиона да чукне. И все пак е хубаво, че този проект в крайна сметка си е сравнително популярен и е един от примерите как трябва да се направи едно завръщане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И въпреки всичките хитове и гледания, това си оставя най-добрият проект на Десислава след завръщането в "Пайнер":

 

 

Но и най-малко оцененият.

Албсолютно, най-любимата ми песен на Деса от това десетилетие, брутална е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с това завръщане.От космоса ли се е върнала.Деси имаше успех и без пайнер .Сега просто има топ реклама и това доста помага.Нима няма Някой ден и Лъжа...топ балади извън пайнер.

 

Смит откъде тая промяна към Дес?🤔

И докога ще е😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с това завръщане.От космоса ли се е върнала.Деси имаше успех и без пайнер .Сега просто има топ реклама и това доста помага.Нима няма Някой ден и Лъжа...топ балади извън пайнер.

 

Смит откъде тая промяна към Дес?🤔

И докога ще е😂

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с това завръщане.От космоса ли се е върнала.Деси имаше успех и без пайнер .Сега просто има топ реклама и това доста помага.Нима няма Някой ден и Лъжа...топ балади извън пайнер.

За завръщането в Пайнер става дума, а не че се е завърнала на сцената... :D Иначе си е ясно, че не е отивала никъде, та да се завръща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с това завръщане.От космоса ли се е върнала.Деси имаше успех и без пайнер .Сега просто има топ реклама и това доста помага.Нима няма Някой ден и Лъжа...топ балади извън пайнер.

:derisive:

И аз това им се чудя - завръщане, та завръщане. Е, верно, че от 2008 натам не й се получаваха много нещата и имаше голямо затишие 2011-2014, но не е спирала да работи. Сега просто е нахъсана, има стимул да го прави, пък и има арсенал от хитове, които изпипва детайлно и за които чака удобния момент. 2015 се луташе малко, опита се да се хвърли на вълната на новите, не й се получи, а тази година просто си пускаше песни тип Деси Слава, и имено такива хората очакват, като изключим "Майната ти", която не е в нейн стил, разбира се.

Да не казвам големи думи, но явно Деси е решила да ни припомни коя е и на какво е способна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И въпреки всичките хитове и гледания, това си оставя най-добрият проект на Десислава след завръщането в "Пайнер":

 

 

Но и най-малко оцененият.

Адска е, заедно с В друг живот са едни от най-добрите песни в цялата й дискография.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:derisive:

И аз това им се чудя - завръщане, та завръщане. Е, верно, че от 2008 натам не й се получаваха много нещата и имаше голямо затишие 2011-2014, но не е спирала да работи. Сега просто е нахъсана, има стимул да го прави, пък и има арсенал от хитове, които изпипва детайлно и за които чака удобния момент. 2015 се луташе малко, опита се да се хвърли на вълната на новите, не й се получи, а тази година просто си пускаше песни тип Деси Слава, и имено такива хората очакват, като изключим "Майната ти", която не е в нейн стил, разбира се.

Да не казвам големи думи, но явно Деси е решила да ни припомни коя е и на какво е способна...

Тя реално освен, че не беше спирала да работи в годините от 2008 до 2014, продължаваше да си прави поне по 1-2 хита на година, но й трябваше телевизия, по-голям Ютуб канал и голяма сцена, за да може реално да мачка с проектите си. И все пак, в някои години успяваше доста стабилно да си е сред актуалните- спомням си например лятото на 2011 как заби с хитове в два жанра- "Най-неправилният мъж" и "I Like", а междувременно за ценителите пусна и Славатроника... Или пък следващата година- "Не искам без теб", "Моето друго аз" и "Only One". Това всъщност може би беше най-успешната й година от обсъжданите 4-5 преди да се върне в Пайнер.

Иначе аз още в началото на настоящата година подметнах тук, че 2015 е била само засилката на Деси Слава. А тези дни дори изказах мнението си, че към момента тя е показала едва 50% от възможностите си... Не ми се мисли какво ще е ако покаже още... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тези дни дори изказах мнението си, че към момента тя е показала едва 50% от възможностите си... Не ми се мисли какво ще е ако покаже още... :1000 (29):

Благой не е ли богат та да доразвие и другите 50 % :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благой не е ли богат та да доразвие и другите 50 % :3fdb8960598fa63e:

Не съм сигурен кой е по-богатия във връзката им... :1000 (29): Но ми се струва, че той Благой на нея й влияе не по паричен начин, а по идеен. Самата ДС каза, че е одобрил два от най-силните й проекта тази година- "В друг живот" и "И на всички като тебе"- има усет.

Според мен за доразвиване на процентите не се искат толкова пари, колкото желание и въображение. Да вземе да издаде вече и един албум, отдавна не сме имали златни (и рибено платинени :3fdb8960598fa63e: ), не бих се изненадал да предизвика нужния интерес, като се има в предвид колко са занижени цифрите за достигането на тези статуси...

 

Lorena / Лорена

преди 9 часа ·

Всеки път настръхвам, когато запее... ����DesiSlava

:1000 (19):

Още една изпълнителка с усет. :) Жалко, че това за баладата от Деси се оказа клюка, интересно щеше да е да чуем истинския глас на Лорена в нещо, което новата й най-добра приятелка й е дала... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля, моля най-добрата приятелка на Лора си и е Галош, просто и с Деса са си близки.

Е, казах го на бъзик... :1000 (29): Тя ДС си е пришълката във връзката им... :roll1: Но добре им се получи дружбата на тричките, Галка добре замести Преси с цели две... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, казах го на бъзик... :1000 (29): Тя ДС си е пришълката във връзката им... :roll1: Но добре им се получи дружбата на тричките, Галка добре замести Преси с цели две... :3fdb8960598fa63e:

 

Че тя Галена с Лора се познава от цяла вечност. :3fdb8960598fa63e:

П.С Деса и Лора са пяли "Жена за лудницата" в Plaza.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че тя Галена с Лора се познава от цяла вечност. :3fdb8960598fa63e:

П.С Деса и Лора са пяли "Жена за лудницата" в Plaza.

Аз пък преди да излезе песента си мислех, че "Жена за лудницата" е баладата от Десислава... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много от феновете на Деси Слава чакат от повече от 10 години този момент, така че не виждам проблем да бъдат оставени малко да поспамят.

И това го казва бивш модератор. Явно и като си си вършел работата, си толерирал беззаконието! Нищо чудно и в живота да вредиш и да затрудняваш развитието на държавата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...