Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Преслава ще прави отсега нататък само такива тъпи песни и евтини клипове, защото феновете й за всяка една нейна песен я слагат на пиедестал и я имат за Бог. Докато мислят така, тя ще пропада все повече. Тя клипове не иска да снима, иска за 1 ден 1 клип да го претупа набързо като снима и тази се води Певица на годината. Тя изобщо не знае как да работи и никакъв професионалист не е- една аматьорка е точното определение за нея.

А сега, феновете й да ми сложат още минуси, че съм обективна, а те са слепи да видят истината.

+1

Aми всъщност- дe. C тoлкoва бутaне изkуcтвeн ПP, уpедeни интеpвюта, cтаaтии, нагpaди и т.н. ще e гoлямо имe. вcъщнocт е тoлkова жaлка и смешна, че няма нaкъде. Пecента пъk е тoталeн прoвал. Eдна oт нaй-cкучните пеcни тази гoдина!

Уж щeше дa е някaкъв незeмен xит, aма вcъщноcт е жив пpовал.Преслава 4 песни пусна тази година- и 4-те не струват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1

 

Ами всъщност- дa. C толкова бутане изкуствен ПР, уредени интервюта, статии, награди и т.н. ще е голямо име. всъщност е толкова жалка и смешна, че няма накъде. Песента пък е тотален провал. Eдна от най-скучните песни тази година!

Уж щеше да е някакъв неземен хит, ама всъщност е жив провал. Фики 3 песни пусна тази година- и трите не струват.

От Преслава на Фики се пренесохме :bowdown:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че гледанията (при Преслава специално) идват постепенно. До 15:00ч. имаше 37 000, после станаха 144 000, сега вече са 212 000. А преди час бяха 202 000. Тоест за час е направила над 10 000 гледания.

 

Не изключвам възможността просто Преслава да е регистрирала толкова и тубата да си ги обновява, но ако това са някакви нови схеми е много тъпо, според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че гледанията (при Преслава специално) идват постепенно. До 15:00ч. имаше 37 000, после станаха 144 000, сега вече са 212 000. А преди час бяха 202 000. Тоест за час е направила над 10 000 гледания.

 

Не изключвам възможността просто Преслава да е регистрирала толкова и тубата да си ги обновява, но ако това са някакви нови схеми е много тъпо, според мен.

 

На мен ми излезе реклама във фейса с песента.

 

Преси май за пръв път ползва реклама? :3fdb8960598fa63e: Worried much?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми излезе реклама във фейса с песента.

 

Преси май за пръв път ползва реклама? :3fdb8960598fa63e: Worried much?

Нека, сетила се е един път да си рекламира проекта. Сега да тръгне по предаванията да я представя и ще е 6 точки от към реклама на проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че гледанията (при Преслава специално) идват постепенно. До 15:00ч. имаше 37 000, после станаха 144 000, сега вече са 212 000. А преди час бяха 202 000. Тоест за час е направила над 10 000 гледания.

 

Не изключвам възможността просто Преслава да е регистрирала толкова и тубата да си ги обновява, но ако това са някакви нови схеми е много тъпо, според мен.

 

Аз пък имам чувството, че дори след бруталното фиаско на Пайнер в "Армеец арена", на фенчетата нищо не им така просветна, за тези гледания.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че гледанията (при Преслава специално) идват постепенно. До 15:00ч. имаше 37 000, после станаха 144 000, сега вече са 212 000. А преди час бяха 202 000. Тоест за час е направила над 10 000 гледания.

 

Не изключвам възможността просто Преслава да е регистрирала толкова и тубата да си ги обновява, но ако това са някакви нови схеми е много тъпо, според мен.

Бяха зациклили и от полунощ до 15 часа висяха на 37 К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше проблем с гледанията - снощи бяха 36К, днес до към следобяд бяха зациклили на 37К, после изведнъж скочиха на 164К.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва Преси да се откаже от Певица на годината, но да е на церемонията и да скандализира с текст:

 

Без награди ме дразни всичко, тежи ми всичко, не ми се става, не ми минава. Дано на Галена да й е по-добре.

:3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без награди ме дразни всичко, тежи ми всичко, не ми се става, не ми минава. Дано на Галена да й е по-добре.

:3fdb8960598fa63e:

 

И Галка и върща :

И няма бау, няма мяу, ти за мен си пълно чао

Погледа ти казва "шшт" ти награди не си се наял(а)

 

Пепа :

Но живей като крал, друскай, фукай материал

Но ден днешен клипа "Бутилка" не ми е смешен. :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Галка и върща :

И няма бау, няма мяу, ти за мен си пълно чао

Погледа ти казва "шшт" ти награди не си се наял(а)

 

 

Леле..... когато казва това изнасилено "шшт" в песента, как ми бърка в червата :mf_surrender: 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...