Jump to content

Коя изпълнителка ви липсва най-много?


Коя изпълнителка ви липсва най-много?   

127 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Весела и Вероника.

 

Елена наистина имаше попадения, но след "Още" нищо масово не се открои. Просто стана скучна с баналните си комерси. Да не говорим, че една Весела я отвява откъм хитове и дискография.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анджелина от Фен ТВ - онази, която скандализираше и се явяваше с маска във всяко видео!

 

Преди нея имаше една в БМК такава. Казваше се Месалина май.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, тия изброени са ми омръзнали...

Но ми липсват:

Близнаците

Албена и Любена

Галина

Виктория

Марияна и Виктория

88

Калия

Магапаса

Пантерите

Валя

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветелина още прави песни, но са фолклорни.

А Валя?! Wtf? :roll1:

Че тя дори има песен от тая година.

 

Даа... отбива номер. Липсва ми старата Валя... за всичките тея години, само Все си ти се открои, другото е... слабо.

 

Да прибавя и Гуца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена винаги ми е била скучна и безлична, и ясно се вижда, че никак не липсва на масата поп-фолк фенове, дори не се забеляза, че спря да прави музика, докато една Весела ако тръгне да прави сериозно ретро партита ще има успех, защото хората добре помнят "300 нощи, 300 дни", "Палаво око", "Ледено сърце" и други нейни хубави песни.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вероника е редовно канена по ретро партита в Стара Загора и Пловдив - страхотно я приемат.

Весела е била много харесвана от Димитров. Даже наскоро много странно се е държал с нея на промоцията на Екстра Пица. Май му е гадно, че си би камшика преди години тя, но нищо чудно скоро и тя да се намърда пак в редиците. Както и Цветелина, към която е много уважитилен, макар че преди години се скараха, защото тя не му се обади да му каже, че е бременна. Още беше във фирмата и мисля, че след това напусна. 2001 някъде. Така че има индикации старите да се връщат обратно в кокошарника. Не вярвам да постигнат кой знае какво тепърва или да възвърнат нещо, но си ги имат хитовете, особено Весела е терминатор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Весела е била много харесвана от Димитров. Даже наскоро много странно се е държал с нея на промоцията на Екстра Пица. Май му е гадно, че си би камшика преди години тя, но нищо чудно скоро и тя да се намърда пак в редиците. Както и Цветелина, към която е много уважитилен, макар че преди години се скараха, защото тя не му се обади да му каже, че е бременна. Още беше във фирмата и мисля, че след това напусна. 2001 някъде. Така че има индикации старите да се връщат обратно в кокошарника. Не вярвам да постигнат кой знае какво тепърва или да възвърнат нещо, но си ги имат хитовете, особено Весела е терминатор.

Тя защо напусна?

Една от любимите ми песни като дете, още ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя защо напусна?

Една от любимите ми песни като дете, още ми харесва.

Нямам точно представа, да ти кажа, но тези, които напуснаха в онзи период един след друг - едни от най-утвърдените имена като Весела/Петра/Мая и Магапаса/Мира и последвалите ги, всички го направиха заради новата система с процентите и договорите, която... не ми се ще пак да се повтарям - ама тръгва от Троянския кон. Просто само две от тези напусналите - едната прясно завърнала се, са назовали "виновника" по име, и то в ефир. Така че на когото му стиска - стои и се бори, например Глория и други. Който не издържа и е на загуба - напуска. Не че като самопродуциращи се цъфнаха. Изключвам Деса и Таня Боева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има логика в думите ти. И Коста Марков ли напусна в този период или при него по друг начин се стекоха обстоятелствата?

2005 напусна той. Коста е мъж, но в случая причината при всички е една и съща, с каквито и думи да я нарисуват - един е главният проблем. От хубаво никой няма да избяга. Някои от тях дори не са били гонени по някаква причина. Просто напускат и го пишат, че е по взаимно съгласие.

http://www.blitz.bg/article/42610 - ето едно интервю на Коста, което може да ти е интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен определено Вероника, защото аз и семейството ми имаме страшно любими нейни песни и спомени от тези, хубави песни, които правеше тя.

Харесвам много и бих се радвал да видя отново на сцена Траяна. А другите, които участват в анкетата също липсват. Весела, Елена.... все певици които правеха чудесни песни и хитове!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...