Jump to content



Глория връща концертната дейност в поп-фолка


Препоръчани коментари

Е как ще няма, нали е бъкана с хитове - всяка година по 3-4.

Милиони гледания и слушания на песните си има? Плюс това е актуална. Как така да не може да напълни някаква заличка с 3000 седалки?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 408
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Само не разбирам малоумния начален час на концертите. Хората още не са се прибрали от работа да си хвърлят по един душ, а учениците втора смяна още са на училище...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не разбирам малоумния начален час на концертите. Хората още не са се прибрали от работа да си хвърлят по един душ, а учениците втора смяна още са на училище...

 

Хората в провинцията почват работа в 8 и свършват в 17 часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Магазините в Русе (например) затварят в 5 следобед?

 

Магазинери и прости продавачки не са добре дошли на концертите на Глория. Тя има класна публика!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Магазинери и прости продавачки не са добре дошли на концертите на Глория. Тя има класна публика!

 

Тук разби! :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): По една табелка с такъв надпис на входовете! :D

ПП: Успех на концертите. Жанрът има нужда от подобни изяви!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-голямата простотия, която съм чел в този форум. Без коментар. :1000 (24):

 

Напротив, точно така е в провинцията и като цяло в по-малките градчета.

 

Пачо, и при нас ще има, ама догодина. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-голямата простотия, която съм чел в този форум. Без коментар. :1000 (24):

Ами айде върви из малките градове да видиш! И не говоря за сервитьорки и аптекарки, а хора из фабрики, цехове и малки фирми. Хората в магазините бачкат и по празниците, не само след 17 часа в делничен ден.

Глория няма да пее във Варна, Бургас и Стара Загова, а в Ябланица и прочие.

Ти наистина нямаш коментар, щото няма какво да кажеш в случая.

 

Ще напълни и троянското читалище със сигурност, там само бат Веско е стъпвал в последните години. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не виждам какво има да се дискутира повече. Има няколко концерта Глория и това е. От две страници само си пишете шитни и нищо по същество. Концертната дейност в България е за този дето може да си я позволи, тя нито се завръща, нито си заминава. Simple as that.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата е почистена. Ще ви помоля да не намесвате други певици и да не спамите. Благодаря!

3 дни за Кондомчо и предупреждение за Illyria.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата е почистена. Ще ви помоля да не намесвате други певици и да не спамите. Благодаря!

3 дни за Кондомчо и предупреждение за Illyria.

Какво толкова е казал Кондомчо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория разцепва на концерта. Не очаквах да пее на живо с хората на Симона. Страхотен микс от "Ако те няма", "На неверен да съм вярна" и "Пясъчни кули".

 

 

ЦЪК

Link to comment
Сподели в други сайтове

Друго не се е и очаквало от Глория, браво за концертите и различното представяне този път. Само така, хората в тези градове го заслужават. Друго си е концерт, и то твой. Качвайте клипчета, който е бил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой не връщало концертната дейност? 1000%20(19).gif

Залата пълна до уши!

И виждам всички възрастови групи там.

 

14573047_1159744254079253_7893234716411630426_n.jpg

Е тя е много малка все пак. Не ме разбирай погрешно, понякога и такива зали не могат да бъдат напълнени, но не е някакво голямо постижение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория обаче доста се е подготвила-осветление, декори, музиканти-не очаквах. Чудя се при тези цени на билети и капацитет на залите дали за нея остават някакви приходи? Но си личи, че го прави с голямо желание, определено се е постарала много. Поздравления!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория обаче доста се е подготвила-осветление, декори, музиканти-не очаквах. Чудя се при тези цени на билети и капацитет на залите дали за нея остават някакви приходи? Но си личи, че го прави с голямо желание, определено се е постарала много. Поздравления!!

И осветление, декор всичко си е нейно. :1000 (33): :1000 (33):

Пътува с 2 камиона сигурно. :D :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тя е много малка все пак. Не ме разбирай погрешно, понякога и такива зали не могат да бъдат напълнени, но не е някакво голямо постижение.

 

А кое постижение в чалгата през 2016 е по-голямо от това? Защото не знам за друг изпълнител, който сам да си е организирал турне, да си е довел музиканти, танцьори, да си е подготвил осветление и да е напълнил сам зала, пък била тя и за 500 човека. Което всъщност не е никак малка бройка. Вечер по дискотеките да не би да има повече хора? В София - може би. Но в по-малките градове - абсурд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кое постижение в чалгата през 2016 е по-голямо от това? Защото не знам за друг изпълнител, който сам да си е организирал турне, да си е довел музиканти, танцьори, да си е подготвил осветление и да е напълнил сам зала, пък била тя и за 500 човека. Което всъщност не е никак малка бройка. Вечер по дискотеките да не би да има повече хора? В София - може би. Но в по-малките градове - абсурд.

Със сигурност не подценявам събитието. То има огромни плюсове, защото таргета е по - различен от типично слушащия чалга и това помага на поп - фолка и на Глория. Просто 550 човека са прилично, но не огромно постижение. От друга страна, Глория събира хиляди в София.

 

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=58A2D7F0

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Русе залата има капацитет от 790 места според страницата ѝ. В интерес на истината, с добра реклама и ранно обявяване, мисля, че би могла да напълни и тукашната Арена, но явно не се осмелява след миналогодишния пайнерски резил.

 

Panorama-Hall.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...