Jump to content



Online: Яница - Хубаво го запомни


Препоръчани коментари

  • Отговори 88
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ами нищо ново ..

Лично на мен ми харесва повече от песента на Александрова, ако трябва да избирам.

 

Хубав клип, позната мелодия, познат аранжимент, позната тематика откъм текст ..

 

Общо взето при Яница

и това:

 

YANITSA_HUBAVO_GO_ZAPOMNI.jpg

 

вече не помага.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След няколко слушания омръзва.

 

+1

 

На мен ми омръзна още на половината песен. :1000 (29):

 

Голяма еуфория тука във форума (както винаги след песен на Яница), само че ще има много разочаровани. Не ангажирам никой с мнението си. :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

то хубаво, ама пак сме претоплили старите визии на Галена :)

Те щото са на Галена нейните визии. Стига излагации, след целия краден проект на Ваната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1

 

На мен ми омръзна още на половината песен. :1000 (29):

 

Голяма еуфория тука във форума (както винаги след песен на Яница), само че ще има много разочаровани. Не ангажирам никой с мнението си. :ad:

 

И един пост стига тогава.

 

За 1 час - 13К гледания и 1300 палци!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, очаквах от Яница нещо долно, с което да компенсира доброто качеството на предния проект :D но се оказах приятно изненадан. Много силен клип, почти всичките кадри ми харесват. Яница отново е доста разнообразна и нестандартна по клиповете си, което е добре. Главно устата не ми допада на някои места, не е трябвало да си причинява това. :D

Песента е типичен комерс като за дискотеките, за момента не ме грабва особено, но със сигурност може да те зариби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недай да спамиш, пиши по темата ако ще пишеш.

Научи се да пишеш и тогава ми давай съвети.

 

Това ще е най-силната премиера на Яница :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клип типичен си за нея - готин и добре изглежда.

Песента отново е супер! При Яница от три години насам и по-точно от "Нито минута" няма слаба песен. Отново кефи.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без спам, моля!

 

Песента е мега тъпа,клипът - още повече. Не разбирам на кое отгоре са всичките хвалби. В 5 ми звънни беше в пъти по-зарибена.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница стабилно пак си пусна песен и клип по-добри от на 90% от колежките ѝ. Очаквах повече провокация в клипа, но и така е много як. Песента е хит, текст с лафове, всичко е в неин стил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента не е кой знае какво. Много е слаба, за разлика от другите които излязоха последните дни.

Клипа както последните клипове на Яница, залага на провокация.

Все пак успех. Дано стане хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еднообразието в жанра върви с пълна сила.... :bye2:

 

Но......като няма друго и на това "творение" ще му лепнат етикетчето "ХИТ" !?! :cry:

 

Промиха мозъците на днешната младеж за голямо съжаление и дори и не усещат , че песни-еднодневки като тази - с лопата да ги ринеш !!!!

 

Месец , два и....остава само спомена за този уникален , единствен и неповторим проект !!!

 

 

SORRY ..... :thumbsdown_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еднообразието в жанра върви с пълна сила.... :bye2:

 

Но......като няма друго и на това "творение" ще му лепнат етикетчето "ХИТ" !?! :cry:

 

Промиха мозъците на днешната младеж за голямо съжаление и дори и не усещат , че песни-еднодневки като тази - с лопата да ги ринеш !!!!

 

Месец , два и....остава само спомена за този уникален , единствен и неповторим проект !!!

SORRY ..... :thumbsdown_anim:

Какво сори, самата истина е. И тука скачат все едно Лили Иванова е родила.

Такива прехласвания не е имало нито по Глория, нито по ДесиСлава, нито по Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно .... яд ме е и ме боли , че дотолкова притъпиха сетивата на младите .....

 

Не могат да усетят кое е качествен проект - музика , текст , изпълнение....

 

А разчитат основно на визия,аксесоари,ефекти ... защото в свят на материалисти - това е начина да имаш "ХИТ" !!!

 

За наистина качествената и заслужаваща внимание песен не остава място - тя е предварително обречена ... :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно .... яд ме е и ме боли , че дотолкова притъпиха сетивата на младите .....

Не могат да усетят кое е качествен проект - музика , текст , изпълнение....

А разчитат основно на визия,аксесоари,ефекти ... защото в свят на материалисти - това е начина да имаш "ХИТ" !!!

За наистина качествената и заслужаваща внимание песен не остава място - тя е предварително обречена ... :(

Като почнете с тези генерални заключения, че ми се гади! Толкова е относително това за "качествен проект". Все някакви тежки, драматични и кахърни ли песни искаш да се правят? ( Въпросът е риторичен, не ми отговаряй. :3fdb8960598fa63e: ) Смятам за необходимо дори да има нещо от този сорт, нещо неангажиращо, ненатоварващо, приятно! Вземете се спрете с този хейт, като подминете или кажете просто "Не ми харесва".

 

Екстра е! :thumbup1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако имаше награда за най-много визии в един клип - Янка щеше да спечели! :1000 (29):

Много ми хареса! Клип, песен - сичку 6. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...