Jump to content



Online: Галена - #МамаУраган


Препоръчани коментари

Кофти старт - тази Бонева сто процента ще вдигне врява с това, но и заслужава. Криско се оака, интересно защо точно с Галена.

Затова и по-горе написах Галена да не се мъчи с хип-хоп бозите на Криско, а да забива модерни попфолк парчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 128
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Криско се оака, интересно защо точно с Галена.

Много просто - защото е чалгаджийка. :1000 (19):

В случая песента на Бонева е много по-добра от този боклук. Знам я още от миналата година. Редовно я въртяха по Бокс ТВ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много просто - защото е чалгаджийка. :1000 (19):

В случая песента на Бонева е много по-добра от този боклук. Знам я още от миналата година. Редовно я въртяха по Бокс ТВ.

Не го разбирам. Отива със съвсем добри намерения, изсипва му сигурно една камара пари и накрая един хой... :1000 (29): доста долно.

Да си седнат на гъза пайнерките и да си намерят композитори, в България е пълно с талантливи хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го разбирам. Отива със съвсем добри намерения, изсипва му сигурно една камара пари и накрая един хой... :1000 (29): доста долно.

Да си седнат на гъза пайнерките и да си намерят композитори, в България е пълно с талантливи хора.

E, как да си седнат на гъза, като ги е страх повечето да рискуват с талантливи, но нови и непознати, хора?! Страх ги е повечето да експериментират, давайки шанс на нови имена. По-добре и по-сигурно е да се довериш на доказал се експерт, каквито ужким са Кости, Оцко, Криско... и да се пее една и съща песен от двеста различни изпълнителя :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Галена лесно можеше да отиде при Декстър, който щеше да й направи много по-брутално парче, от това.

Но при Декстър няма "Krisko Beats", който даже го е срам да си публикува песента в страницата, явно. :1000 (19):

 

Бонева точно в момента не мисля, че ще остави така нещата. Опита с Гери-Никол не стана, но тук при такъв клип, такъв интерес... не вярвам да си изпусне шанса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена отново разбива с нещо различно! Парчето е много добро, а клипът е жесток...

Отдавна трябваше някои имена в поп-фолка да са се насочили към такова Криско-стайл звучене, дори и да не им го правеше самият той. То точно песните на Криско, Гери-Никол и Дара са едни от най-големите къртачки- и откъм гледания, и откъм клубове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая смешната що не си пее чалгиите, се питам?!

 

И кое (искамдететайлиранотговормоля) в този клип е Бруталното, Якото и Прекрасното??? Нормален цветен клип, с коли и танцьори и сърбежът Галя се прави на тарикат. Големи яйца! Захласвате се по всяка манджа, не ви разбирам...

 

Хвалете я и прехваляйте, голяма услуга правите фенчетата!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална песен! Адски зарибява, 100% хит. Не виждам как ще я изпее на живо :D ама все тая.

Не знам какво толкова се прехласвате по клипа. Мен ме кефят само кадрите с папагала и последните. Иначе е голяма шарения - от такива видеоклипове ме заболява главата. ;д

 

Пс: Криско си е споделил песента във фейсбука, не мисля, че го е срам...

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи естествено не успях да я възприема обаче днес като си я пуснах пак на колоните и доста зарибява. Определено ми трябваха някакви 2-3 слушания за да я възприема и да ми хареса. Много си е готина песента, ще си я слушам.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо общо с песента на Бонева. :1000 (29):

Бонева, пак реши да си прави ПР.

+1

Колкото ония Дезаро ли беше там, дето се заяде с Анелия. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глухи ли сте? Едно към едно са.

В момента слушам песента на Бонева, и изобщо не ми прилича на Галена песента. Само дето изпяването си прилича, иначе нищо друго.

Както казах, Бонева пак си прави ПР.

Допреди 2 месеца се заяждаше с Гери-Никол, а сега с Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента слушам песента на Бонева, и изобщо не ми прилича на Галена песента. Само дето изпяването си прилича, иначе нищо друго.

Както казах, Бонева пак си прави ПР.

Допреди 2 месеца се заяждаше с Гери-Никол, а сега с Галена.

За кво се е заяждала с Г-Н?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За кво се е заяждала с Г-Н?

Феновете на Гера са й писали, дало може клипче, като честити рождения ден на Гера и тая Бонева качи скрийн и се гаври там с Гера и феновете й. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Гера са й писали, дало може клипче, като честити рождения ден на Гера и тая Бонева качи скрийн и се гаври там с Гера и феновете й. :1000 (29):

:1000 (29): А, да. Реших, че е за някоя песен.

Светлин Къслев нали правеше песни за чалгарки, да му даде някой лев Галош и да си траят с Веса. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...