Jump to content



15 години "ПЛАНЕТА" ТВ


Препоръчани коментари

И Джулия кво ще пее? Пак нейните две песни? :D

"Точка за мен" е много яка песен, заслужава да бъде изпълнена.

 

Ивана отново оригинална - не знам дали някой друг е измислил репликите, но ме изкефи. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЙЕС! Глория ще размазва! Според мен ще заложи на "Не лъжи на колене" и нещо бързо старо.

Татяна поне да беше научила как се казва залата, за втора година ще пее там.

Е не тая Ивана пак с нейната псевдо оригналност.

Нелина и Джулия с най-добри анонси.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак куцо, кьораво и сакато ще е на концерт. Аман!

 

Кое му е куцото? Че ще участват изпълнители като Деси Слава, Глория, Ивана, Екстра Нина, Преслава??? Аз се радвам, и нека да има повече концерти и да например изпълнителите, като Теди Александрова или Марина Тошич нямат място, според мен Ани Хоанг пак няма да участва, защото ще се пее на живо, а тя миналата година не участваше.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам и Магда да пее микс от стари хитове.

 

 

И аз, ама Магда не може да я накара човек да изпее нещо ретро, а има толкова стари, но актуални хитове..........От години не е пяла балади на сцена, а точно там и е силата - в баладите. 1000%20(15).gif

Иначе продължавам да съм скептична за концерта. Щом няма да го излъчват на живо..........

 

А Татяна така и не може да се научи как се държи правилно микрофон. Много, много се излага! Не е оригинална, а простовата. На жена не нейните години не и отива да подражава на 16-19 годишни пикли! :thumbsdown_anim: :rap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна има доста млад дух, а и да си признаем - външност и тяло, което и 30 годишните нямат, какво остава за 40. Аз и се кефя - леко странно ми е, да, но се кефя на духа който има - 40 годишна с тяло няма няма и 30, и дух на 18. Браво все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че Глория и Нелина ще присъстват! Ако комбинират стари и нови песни може да разбият!

Жалко наистина, че няма да има повече имена от старата генерация. Най-кофти е за някои като Рени и Камелия, които не са просто някакви там имена с ретро хитове, а доста големи фигури в жанра през първите му 1-2 десетилетия.

Дано поне Екстра Нина да присъства и да скандализира с прием!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои ще са спонсори?1000%20(23).gif

 

Деси ще забие само с 1 ретро песен, а аз искам букет от хитове!1000%20(34).gif Ама няма.

 

Не знам за духа на Татяна, но е адската проява на неуважение към музиката, професията и феновете да не държиш правилно микрофона.

 

И разберете го най - сетне: това е концерт на музикална компания "Пайнер" и телевизия "Планета", за Бога! Няма как изпълнители извън фирмата да пеят там, освен ако не са дуетни партньори! :mf_surrender:

 

Малките, толкова ли не правите разлика между фирмен концерт и сборен като на "Нов фолк"? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои ще са спонсори?1000%20(23).gif

 

Деси ще забие само с 1 ретро песен, а аз искам букет от хитове!1000%20(34).gif Ама няма.

 

Не знам за духа на Татяна, но е адската проява на неуважение към музиката, професията и феновете да не държиш правилно микрофона.

 

И разберете го най - сетне: това е концерт на музикална компания "Пайнер" и телевизия "Планета", за Бога! Няма как изпълнители извън фирмата да пеят там, освен ако не са дуетни партньори! :mf_surrender:

 

Малките, толкова ли не правите разлика между фирмен концерт и сборен като на "Нов фолк"? :mf_surrender:

 

Пределно ясно ми е, че е невъзможно бивши изпълнители да пеят на концерт на Пайнер, които нямат подписан договор..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже опази Глория да помъкне Симона пак. :helpsmilie:

Да си заложи на ретро.

От новите песни единствено "Изсвирете нещо ударно" става за концерт.

Полудяваш по мене!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...