Jump to content



Online: Глория - Не лъжи на колене


ANGEL

Препоръчани коментари

  • Отговори 40
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тази песен е дори по-хубава и от другата, но отново е можело да стане още по-добра ако имаше по-богат аранжимент - тук направо си липсва един хубав отсвир, не може само бийт през цялото време. Много ми хареса, че последният припев е различен от първите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен е дори по-хубава и от другата, но отново е можело да стане още по-добра ако имаше по-богат аранжимент - тук направо си липсва един хубав отсвир, не може само бийт през цялото време. Много ми хареса, че последният припев е различен от първите.

+1

 

И заглавията на двете песни са незапомнящи, можеше да сложи нещо по-конкретно :D

Иначе браво за тази песен. :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен е най-хубава от последните ѝ 5 .. да беше пуснала само нея, не знам защо избълва останалите.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2 едни и същи клипа от Глория, и един от дъщеря и, който е същия. Тези от 1 клип изкараха 3. Рекорд.

 

Тази песен ми е най-приятна от трите. Не е лоша, но мисля, че Емануела би я изпълнила по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментарът ми за първата се отнася и за тази, само че тази е малко по-добре.

 

Мен лично ме хваща яд, като чуя, че за 20 път пее едно и също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предния клип беше по-добър. Това е ТВ версия, но подобаваща! Важна е песента. Много ми хареса, мелодична е, наистина с малко музика отгоре щеше да е по-добре.

Качество има при нея и си е личало винаги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност и мен започна да ме зарибява. Трябваше само нея да пусне с добър клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава е песента, и тио много даже! Обаче наистина за ударност и липсва нещо, може би повече хард китара и жици в аранжимента! Този бийт го има в хиляда песни, което е най - дразнещо за мен. Текстът е средна работа, доста клишета като цяло... Всички знаем, че може много повече, а се очертава с дотук излезлите песни - най - слабият албум в кариерата и!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...