Jump to content



Online: Глория - Обичай ме такава


anelia

Препоръчани коментари

  • Отговори 34
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не ми харесва, сори. Безлична ми е, по нататък може да ми допадне. Текста е много много зле, изключително тромав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето тази песен вече наистина ми харесва, след предните 2 по-слаби денсове. Можело е малко повече живи инструменти да се добавят в аранжимента, но е от добрите ѝ бързи по-комерсиални песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето тази песен вече наистина ми харесва, след предните 2 по-слаби денсове. Можело е малко повече живи инструменти да се добавят в аранжимента, но е от добрите ѝ бързи по-комерсиални песни.
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен като музика и аранжимент си ми напомня за "Женското сърце", "Убиваш на място" и "Целувай още". Точно това много ми харесва, че си е в нейния стил, но текста изобщо не ми хареса. А видеото може би е направено както последните песни от албума като телевизионна версия? Предната песен си ми харесва повече, но все пак е приятна изненада, не очаквах нова песен толкова скоро.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 2 месеца - 4 поредна боза , с клипове за левче .

Глория е смъкнала нивото страшно много . Въобще супер много се излага , и за кво бълва като луда ?

 

Можеше да направи един проект с хубав клип и тала да си изкара една трета от годината .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Охаа най-добрите песни за цялата година!

Ето това са нейните песни, това е Глория.

Супер доволен съм и от двете песни нямам абсолютно никакви забележки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 2 месеца - 4 поредна боза , с клипове за левче .

Глория е смъкнала нивото страшно много . Въобще супер много се излага , и за кво бълва като луда ?

 

Можеше да направи един проект с хубав клип и тала да си изкара една трета от годината .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък ме кефи- толкова свежа песен, много красива Глория, страхотен текст, музика, изпяване. Много ми въздейства. Точно такива текстове много ги обичам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забавен вариант на "Криле".

Куплетите са супер, припевът ми идва по-фолкаджийски. Въпреки, че си прилича с предните, някак си е малко по-различна.

Музиката пък ми идва леко електронна, трянваше акордеон, цигулка-мигулка. :1000 (29):

Нямаше нужда и тя като Ивана да изсипва 100 неща за 3 месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми идва малко ретро (в добрия дмисъл). Не знам защо. Може би защото преди песните бяха с повечко инструменти а не типичния за днес постен модерен бийт. И все пак ми липсва нещо, за да закове.

Иначе е приятна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...