Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

Помислих, че Малина е надебеляла и влязла в къщата.

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Много е зле, Жана, освен, че има отвратително поведение, има и отвратителна визия и неподържана коса!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ах, как си знаех, че накрая мисията ще се превърне в истина... щото те реално са си заедно, както някой каза още преди Емануела да влезе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даа, Явор се показа какво голямо лайно е, наркоманско, вмирисано, тревоманско, невъзпитано и плоско!

На момиче, което дори не познаваш много добре, да говориш такива неща и то пред камери... извинявай. :mf_surrender:

 

Целял се по-високо, абе кой си ти бе? Софийски пикльо, недорасляк, какво си направил в живота?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брадърът нареди яко Лара и Ирина :1000 (29):

Нека, нека, нека :1000 (29):

 

Дано да вкарат в лудницата само тия, които казаха, че не са заедно. :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека, нека, нека :1000 (29):

 

Дано да вкарат в лудницата само тия, които казаха, че не са заедно. :Д

 

Май ще е точно така. Който каквото си заслужи :3fdb8960598fa63e:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпото е, че тези в лудницата като натиснат бутона другите ще страдам. И вече виждам как Ирина ще седне върху него, та да е натиснат постоянно!

 

Дано като ги приемат в лудницата да нямат право на никакъв багаж!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаех си, че Биг Брадър няма да пропусне да ни покаже Лили в лудницата... :1000 (29): Горката, никак не й завиждам... На другите също, макар че те сами са си виновни, включително и Миглена и Торнев, които така или иначе щяха да се озоват в лудницата, защото също обявиха връзката на Емануела и Борислав за фалшива. Да се бяха замислили малко...

Но мисля, че Лили и Миглена все пак ще си получат кошниците- по договор са им. За стаите по договор не знам как ББ ще се измъкне...

От край време обаче забелязвам, че предаването въобще не ни показва някои важни моменти... Аз ли съм бил заблеян някъде или не ни показаха как съквартирантите разбират за Емануела и Борислав? Или какво стана с онази част от мисията на Жана, в която трябваше да открадне бельото на Явор- с едни и същи гащи ли стои той? И защо не ни показаха как другите влизат в лудницата? Да не говорим, че не показват как номинираните разбират, че са номинирани...

Самият Явор беше противен тази вечер- надменно самочувствие и неуважение към една жена... Трябваше и него да го пратят в лудницата, да се озори малко...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жана ще се спаси понеже е с най-много лайкове, а Лили, Миглена и Торнев ще бъдат "изгонени" в лудницата. :3fdb8960598fa63e:

Нещо да ми кажете :3fdb8960598fa63e: пророчица съм ама не съм безплатна. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли в резюме да разкаже какво се случи днес? Благодаря! :)

Съквартирантите се обърнаха с/у Миглена заради думите й за Ирина. На нея естествено въобще не й пукаше.

"Изгониха" Лили, Меги и Торнев в лудницата. След това обявиха мисията на Емануела и Боби за неуспешна и всички усъмнили се в тяхната "връзка" бяха изпратени в лудницата - Деси, Глория, Ути, Вальо, Ирина и Лара.

Останалите останаха във ВИП къщата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...