Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Жана ме изкефи, не й дреме изобщо. На всеки вика :3fdb8960598fa63e: :mf_surrender:

Щеше ли да ти е кеф да имаш една такава в живота и къщата си?

Да си прави каквото иска без да се съобразява с теб? Да се държи бетер дърт каруцар, да лопа, тряска и да събира внимание?

Жана е толкова прозрачна! Всичко е за едното внимание. Милата даже и един ден не издържа на гладната си стачка! :lol: За какво говорим???? Долна, безпардонна и проста наркоманка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щеше ли да ти е кеф да имаш една такава в живота и къщата си?

Да си прави каквото иска без да се съобразява с теб? Да се държи бетер дърт каруцар, да лопа, тряска и да събира внимание?

Жана е толкова прозрачна! Всичко е за едното внимание. Милата даже и един ден не издържа на гладната си стачка! :lol: За какво говорим???? Долна, безпардонна и проста наркоманка!

 

И на теб едва ли би ти било яки да имаш у вас една като Ирина, която да ти брои хапките.

Това е шоу, мен Жана ме забавлява, а Ирина ме натоварва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на теб едва ли би ти било яки да имаш у вас една като Ирина, която да ти брои хапките.

Това е шоу, мен Жана ме забавлява, а Ирина ме натоварва.

Естествено, че не. Аз вече съм казал, че и Ирина не е стока? Шоу или не е странно (поне за мен) такова поведение да се поущрява.

Защото да не забравяме, че докато това теб те забавлява "за шоуто" на нея пък и светва една лампа, че е много готина и навън го дава същата... И не само тя. По принцип хората и ситуациите като тази....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ирина е гига противна. Не била тя човекът, който да нарежда какво и кога ще се яде, ама прави забележки.

И как досадна тича след Жана да й се обяснява. Много обича да говори и да порицава, но после не застава зад думите си.

Жалка работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ирина е гига противна. Не била тя човекът, който да нарежда какво и кога ще се яде, ама прави забележки.

И как досадна тича след Жана да й се обяснява. Много обича да говори и да порицава, но после не застава зад думите си.

Жалка работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ирина и Емануела продължават да са ми любимки! Като цяло сезона ми е доста объркан, защото всички ту ми харесват, ту ме разочароват. Няма някой, който да ме кефи на 100%.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ути, Лара, Ирина и Торнев могат да си заврат някъде презразсъдъците за чалгата и чалгаджийките, взимат да стават досадни вече на тая тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасно се държаха с Емануела. Бахти гнусните твари и всичко това идва от Ирина и Лара, Ути и Торнев. Ако бях на Емануела щях да ги направя на 2 стотинки. Тая Ирина много ми падна в очите, защото точно тя е тая дето си продаде дъртата п*тка на Иван заради парите, а приятеля на Емануела не е имал кой знае какви пари, че даже се наложило и колата да си продаде. Прости и предубедени, залезли отдавна и злобни са 90% от тея "вип-ове".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасно се държаха с Емануела. Бахти гнусните твари и всичко това идва от Ирина и Лара, Ути и Торнев. Ако бях на Емануела щях да ги направя на 2 стотинки. Тая Ирина много ми падна в очите, защото точно тя е тая дето си продаде дъртата п*тка на Иван заради парите, а приятеля на Емануела не е имал кой знае какви пари, че даже се наложило и колата да си продаде. Прости и предубедени, залезли отдавна и злобни са 90% от тея "вип-ове".

Тая Ирина ще мине предаването и хората ще забравят за съществуването й, както и беше преди предаването. Снощи си написал, че ти е любимка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Ирина ще мине предаването и хората ще забравят за съществуването й, както и беше преди предаването. Снощи си написал, че ти е любимка?

Да, мислех си че наистина прави нещата от сърце и е добра...Обаче тя не се спира да прави някви подмолни номерца и да скача на хората. Наистина не е това, което иска да бъде. А тая Лара е баси грозното и злобно създание. Гнус направо. Ути и той някакъв селянин, който станал готвач покрай казаните на панаирите и вече ще дава правилни оценки за всеки...айде бягай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, мислех си че наистина прави нещата от сърце и е добра...Обаче тя не се спира да прави някви подмолни номерца и да скача на хората. Наистина не е това, което иска да бъде. А тая Лара е баси грозното и злобно създание. Гнус направо. Ути и той някакъв селянин, който станал готвач покрай казаните на панаирите и вече ще дава правилни оценки за всеки...айде бягай.

Може да е със стратегия да е майката на къщата, може и да си е такава, но си противоречи - както обгрижва някого, така и после го съсипва, ако я настъпи. И много агресивно крещи и държи сметка. Аз мислех Ути за готин и умен, но явно тези четиримата, които най-много се бият в гърдите за извисени и плюят по чалгата, всъщност самите те са най-ограничени. Рени виждала всичко в черно-бяло, а Лара с нейните презразсъдъци за чалгата сигурно разноцветно вижда. Това клишетата и етикетите са най-големият бич.

Аз за Ирина всъщност нищо не знам освен че е многодетна майка. С какво е известна тази освен като жената на Иван?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лара и Ирина твърдят, че Емануела е куха лейка, но те двете кози ходеха да разследват защо Емануела си мислиле, че Майк я бил харесвал... :mf_surrender:

Значи хем е тъпа, хем ходят да й търсят сметка за нещо. Не знам кой е глупавия в случая.

Все ходят нещо да разледват, да се бъркат в някой работата, висят им над главите кой е изял шунката слайс, кой е изпил уискито - правят забележки и после казват "Аз не съм дошла да ям тука, но....", "Ако исках да спя щях да си стоя у нас, но ти нямаш възпитание...." бла-бла-бла. Тези да ги говорят на дечурлигата си. Досадни до дъното на клетките си.

 

Дори Лили и Вальо не са такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...