Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ти имаш ли 14? Ебаси детските неща пишеш, честно.

Лили я болят очите, жлъчката и т.н защото има проблеми жената. Нормално е за възрастта и да иска да се глези. Баба нямаш ли, не прави ли така?

И искаш да ми кажеш, че глезенето на Лили ти пречи повече, от колкото плоското мислене на Торнев...да мрази всеки човек, който има различна позиция, ориентация, етнос, религия и т.н? Вземи гледай малко по-трезво на нещата!

 

Имам баба.

Баба ми не би влезнала в такова предаване, ако е болна. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

В понеделник, в понеделник, тази вечер, тази вечер от 20:00ч., само по Нова, в понеделник вечер, международна звезда, голяма работа и накрая... ку*ец. :*

 

Сигурно са мислили че лесно ще привлекат Paris Hilton, тя беше в Белград преди ден-два, имаше участие като DJ. Обаче не са станали нещата да доиде и в БГ :3fdb8960598fa63e: .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път не мога да се съглася с една от любимките ми - Глория! Аз не мисля, че Жана реве нарочно, тя и в Х фактор си рева нон стоп, просто си има по-емоционални хора!

 

Тая Деси Цонева е отвратителна пияница, която трябва да бъде заклеймена мигом!

 

А като заговорих за Жана, тук пее като звяр!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех че е била преди. :3fdb8960598fa63e: Аз пък не виждам нищо интересно в това чуждострани звезди да влизат, само ги величат и нищо интересно не се случва.

И аз не виждам смисъл, особено пък ако са спортисти. Нито са интересни нито нищо...онзи баскетболиста като влезе и какво...аз дори не го знаех кой е. Пълна тъпня беше.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В петък зрителите видяха как "влюбените" дадоха старта на тайната си мисия и нито един от VIP-oвете не заподозря актьорската им игра. Тази вечер, обаче, ще видим как още на следващия ден нотката на съмнението започва да се прокарва сред звездите. Новата двойка е тема номер едно в Къщата и купища въпроси изплуват на повърхността!

 

Може и наистина да ги вкарат в лудницата, щом почнаха с тези анонси.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Усеща се, че първата седмица Фермата размазваше баналния Брадър и решиха да вкарат Емануела и Майк Тайсън. Добро решение.

Каста на този сезон на пръв поглед ме впечатли, но още след седмица почти всички ме разочароваха. Има интересни характери, но засега достойно се представят само Вальо Михов и Ути Бъчваров. Просто не преиграват, а и решенията, които взимат не изхождат от лична облага, а от обща такава.

 

Емануела като образ, който видяхме, че не е познат за всички като музика и име (за разлика от Деси, Преслава, Райна, Кали и др, които са участвали. Ясно е, че негативната реакция на почти всички при влизането и не е продиктувана от завист или злоба, а от неуважение и отвращение от случки, които другите могат да разкажат. Общо взето макар и много хитова, образа и ще повлияе негативно на жанра. Именно заради певици като Емануела уважението към попфолк певиците е сведено до минимум. Една жена, която не може да се уважава, няма как да бъде уважавана от мъжете и хората в живота и. Сигурен съм, че ще разочарова по голямата част от раманиаците като се потвърдят и моите думи през годините за нея.

 

Колкото до Жана - да, и мен ме дразни първичната реакция, вместо да запази самообладание. Тя е много добронамерен човек, но заради всичките и глупости последната година във всяко нещо тя намира упрек и обида към нея, от което идва и тази защитна реакция. Тя усеща как я коментират и какво се случва и тъй като не е достатъчно силна и уравновесена, остава неразбрана. Освен всичко тя има най - много каво да губи и този формат е последния и шанс, за да изчисти името си.

А и вътре точно най-близките и завидяха за първата мисия и умишлено я изкарват извън обувките и с много грозни и тежки думи.

 

Абе няма какво да е лъжем - Жана, Деси и Глория имат проблеми с наркотиците и алкохола и това си личи в абстинентните им избухвания и промяната в настроенията им. Ако Жана преди сезона бе влязла в клиника, в сезона щеше да се представи блестящо, но тя реши да ползва къщата като комуна и това вече и носи негативи. И все пак е един от фаворитите като гледам лайкове и коментари от вчера.

 

Почти всичките лъвират между поведенията на победители като Орлин, Никита, ДесиСлава, Джино и др. вместо да впечатлят с техните силни качества... Е, не им се получава... Роро, Ирина. Лили, Меги са хиените, които най-добр обмислят поведение и реакции.

 

Емануела можеше и да разкаже защо Диневи са взели привантивни мерки срещу нея. А не да се опитва да се вкарва в ролята на жертва. Диневите като фамилия не дават много шансове. Последния на Емануела изгърмя Ноемрви - декември.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия па толкова ли са зле, че почнаха да обсъждат. Ми като се сещаш, че има нещо гнило - замълчи. Във ВИП Брадър си, винаги има уловки. Адски злето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми е странно как 'досетливите', които евентуално са загряли, че любовта на Емануела и Борислав е театър, не са загряли и че това е обвързано с мисия, която е добре никой да не разкрива. Наистина е по-добре да си мълчиш в такъв случай, а не да се правиш на много умен задето си ги разкрил.

Но е много възможно анонса да е подвеждащ.

 

За жалост, Кака Лили вече няма никакъв шанс да остане. Едвам додрапа до 1000 харесвания, а Торнев е с над 2000. Добре е, че зрителите най-накрая могат да са свидетели на реален вот, но от друга страна е тъпо, че нещата явно вече ще стават ясни толкова от рано. За какво ще са тогава лайфовете със защитници и тем подобни?

А и ако така се гласува на финала, още отсега е ясно, че ще победи или Жана, или Емануела. Те просто са актуални имена с много млади фенове, които е нормално да получат най-голяма подкрепа по социалните мрежи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички намразиха "влюбените", защото им е ясно че всички камери снимат тях. Намразиха Ема само защото е хванала гадже, тва е пълно безумие.

 

Кака Лара да мълчи, защото в момента се държи като недоклатена клюкарка и трупа черни точки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...