Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

Боровинче, има логика в думите ти за вота, но ти казвам, че по принцип е нагласено. Лично са ми казвали, че дори в хода на формата се договарят разни неща. Те и телефони ползват и им идват близки на посещение за малко. Рени се беше изпуснала за това дори в едно от клипчетата.

Нагласено е още от времето, когато Христина спечели Вип брадър 2007 вместо Десислава, заради което компенсираха Деса миналата година, което също беше нагласено. Ако реално трябваше да се оценява, Деса си бе безапелационен победител 2007, но всички знаем какво и защо стана.

Да не говорим, че шуробаджанащината в тия предавания е пословична. Тоя - брат на онзи. На другия жена му влязла...

О, това не го коментирам. На някои им е клауза в договора да не победят, но да не участват в мисии (Вальо). Други, близки до продукцията, пък бяха вкарани, защото в последния ден двама ключови участници нямаше как да влязат (Анита Майзер и съпругът й, Бог да го прости). Сещате се вероятно за кого говоря... Изобщо не оспорвам, че не е 100% реално състезание.

За Десислава не знам какво и защо е станало? Нещо се е издънила ли, за да дадат наградата на Христина?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

За Десислава не знам какво и защо е станало? Нещо се е издънила ли, за да дадат наградата на Христина?

 

Десислава тръгна много добре, но към края вече почна да се държи като абсолютна кyрва, постоянно по бельо, правеше секси танци пред Здравко, не знам какво и хората искаха да ѝ натрият носа като дадат наградата на обикновена (и то колко :3fdb8960598fa63e: ) жена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава тръгна много добре, но към края вече почна да се държи като абсолютна кyрва, постоянно по бельо, правеше секси танци пред Здравко, не знам какво и хората искаха да ѝ натрият носа като дадат наградата на обикновена (и то колко :3fdb8960598fa63e: ) жена.

Това го помня, мислех, че има нещо по-прикрито. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава тръгна много добре, но към края вече почна да се държи като абсолютна кyрва, постоянно по бельо, правеше секси танци пред Здравко, не знам какво и хората искаха да ѝ натрият носа като дадат наградата на обикновена (и то колко :3fdb8960598fa63e: ) жена.

Не мисля, че това е причината, защото накрая всички останаха потресени - зрители, в студиото напуснаха масово. А тия двете като в небрано лозе. Въобще Христина не беше случайно вкарана в играта. После самият Ники Кънчев някъде беше признал, че това е нагласено, което беше скандално.

Паметен момент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела смаза със снимка и описание!!! Просто радват душа и сърце – невероятни! :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...