Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

Да, Ирина е ужасно противна, но и Рени не трябваше да натяква това, едва ли ще направи приятелства там така или иначе.

То е ясно, че няма да направи приятелства там... ама просто е такъв натюрел. Ако беше фалшива и конформна, щеше да проличи. Пък и тя им го каза... някои са си се имали още отвън и после още на влизане са се групирали кой с кого, докато тя не е конкретно с някого. Това не я прави безлична при наличието на наистина безлични, тях никой не ги пипа. За да я споменава нея Ирина, значи й е всичко друго, но не и безлична. Просто двечките с Ларчето са партия и особено Лара е мега злобна, не съм го очаквал - това е човек, който от детските предавания смятах за благ, а тя има излъчване на кретеноидна. Ирина пък е толкова... не знам, пълен нагаждач. Още в началото се самоупълномощи за тартор. В един от епизодите обясняваше на Рени как щяла да си открие нов таргет и нямало нужда да се съзтезава с младите, защото можела да пее. Двете с Лара й се мазниха, а втори път вече Лара я номинира. Мега, мега са зле тия женици. Особено тая Ирина не я знам от къде се пръкна изобщо в държавата, но аз ако бях на Рени, щях да я побъркам. Ще й се качва на главата някаква си и ще я определя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Всичкото, което изреди не променя положението на Рени в "шоуто" и слабата й активност.

Дори всички тук го забелязахме, че никаква я няма, а в това предаване сме свикнали да гледаме говорене зад гърба, клюкарене, скандали, лидери, театри и т.н.

Беше напълно излишно да си отваря устата. Всеки човек има различно мнение и през погледа на Рени може да има по-безлични, но явно през погледа на Ирина няма.

 

Като цяло беше доста плоско от страна на Ирина да посочи известна певица с 18 години кариера за безличен човек, при все че онзи ергенът е вътре и е никому познат. Ирина далеч не е умната жена, чийто образ си е изградила. Но Рени също лъсна като просто парче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е гнусна Жана, в това число са ми супер гнусни и опитите да "сваля" Явор, като някаква пияна-заляна лелка, която скача по млада стръв ми е. Отврат. Освен това съм убедена, че е стратегия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичкото, което изреди не променя положението на Рени в "шоуто" и слабата й активност.

Дори всички тук го забелязахме, че никаква я няма, а в това предаване сме свикнали да гледаме говорене зад гърба, клюкарене, скандали, лидери, театри и т.н.

Беше напълно излишно да си отваря устата. Всеки човек има различно мнение и през погледа на Рени може да има по-безлични, но явно през погледа на Ирина няма.

 

Като цяло беше доста плоско от страна на Ирина да посочи известна певица с 18 години кариера за безличен човек, при все че онзи ергенът е вътре и е никому познат. Ирина далеч не е умната жена, чийто образ си е изградила. Но Рени също лъсна като просто парче.

Първо, знаеш, че не всичко излъчват. Не сме там по цял ден да знаем колко е активна и колко не е... а и зависи представата ти за активност в какво се изразява.

Рени много се старае в мисиите и точно заради това направи забележка и на Лили - в тоя момент не беше никак безлична. Докато Ирина е престорено активна, това за мен е стратегия. Но образът на добрата самозвана самарянка започва да се пропуква. Тая жена е вулкан от истерии. Заболя ме главата, като тръгна да търси сметка на Рени, която си изказа мнението. Тънкообидна или не, права беше. Такива като Ирина интриганстват и срещу Емануела и кого ли не, иначе е приятелка с всички поотделно. Може и да си е такава в живота, просто тия двойни стандарти не говорят за читав човек.

А коментарът за шуробаджанащината беше наистина на място. Не само защото вътре си има групички, а защото такива като Цонева са точно пример за шуробаджанащина и затова са вътре в това предаване.

По логиката на Ирина само психически нестабилните в тая къща не са безлични.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що изгледах епизода от вчера,значи бива да си тъпа и плоска,ама Рени направо премина всякаква граница.Тя въобще разбра ли за кво иде реч?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що изгледах епизода от вчера,значи бива да си тъпа и плоска,ама Рени направо премина всякаква граница.Тя въобще разбра ли за кво иде реч?

Я виж в страницата колко хора са на страната на Ирина и колко на Рени. И за какво иде реч, щото явно и аз съм тъп и плосък? Кой вдлъбнат, кой изпъкнал, кой плосък... never mind.

Важното е, че Ирина е една фейк особа. Значи не са безлични Надя, Борислав, Вальо и други, а е безлична Рени... И е много лична Глория, която е за психодиспансера? Рени може да е наивна, тънкообидна и всякаква, но тя участва в мисии безропотно... когато трябва - изразява емоция и мнение, едва ли е точно безлична. Като е безлична, Ирина защо толкова пъти общува и с нея? За мен всеки, който харесва Ирина, толерира един вид лицемерие, само че тя много добре го прикрива пред другите, за да повярват колко е алтруистична и хуманна, видиш ли. ОМГ. Някаква вчерашна даже не я знам и каква е... просто настоящата изгора на Иван. Надя - бивша изгора на Андрей. Да не продължавам с примерите за шуробаджанащина, вътре са подбрани точно по такава линия. Общи мъже, роднинска връзка, бивши колеги... И Ирина просто можеше да си го каже, без да врещи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е гнусна Жана, в това число са ми супер гнусни и опитите да "сваля" Явор, като някаква пияна-заляна лелка, която скача по млада стръв ми е. Отврат. Освен това съм убедена, че е стратегия.

 

Жана и Явор са на една възраст, 85-ти набор :1000 (29): Каква лелка и млада стръв те гонят? :1000 (29):

 

На мен и двамата са ми страшно симпатични. И определено много си подхождат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миглена е права. Не стига, че заради Лиляна всеки път стоят гладни, а сега направи тоя цирк, за да я съжаляват и да не я обвиняват. Много куха лейка.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с Жана и къдравия ми изглежда толкова нагласено, че... тц.

Миглена може често да е права, аргументирана и т.н., но си личи, че е безскрупулен човек, арогантен, ехидно се смее. Нещо ми идва червива отвътре, хитра, самодоволна и яко егонцентрична. Неслучайно има сто провалени брака. Сори, ама... все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миглена е кралицата в къщата, всички други са погром!

 

Най-противните жени в къщата са: Деса, Ирина и Роро

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ирина е най-големия пич, защото единствено тя отиде и помогна на Лили, а не седя като насрана и да се смее отстрани. Всеки нормален човек би постъпил така и това, че в къщата са събрани лабилни и злобни хора не значи, че Ирина играе театър. Евала и правя!

 

Миглена е пълна вещица. Не знам как може да се кефите на такова поведение. Лили иска да си легне и да си почине, а тая седи и се заяжда с жената. Мега грозно и всеки който го толерира трябва да иде да се прегледа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миглена им вади кирливите ризи и повечето от коментарите й са точно в десяткта. Естествено, че никоя която претендира, че е добра майка няма да остави детето си на година и половина за да влиза в някакво си предаване. И вече Лари и Лилита като почнаха тва с детето, детето...та Миглена нищо лошо не е казала за детето, каза за майка му. Гледайте трезво на нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миглена им вади кирливите ризи и повечето от коментарите й са точно в десяткта. Естествено, че никоя която претендира, че е добра майка няма да остави детето си на година и половина за да влиза в някакво си предаване. И вече Лари и Лилита като почнаха тва с детето, детето...та Миглена нищо лошо не е казала за детето, каза за майка му. Гледайте трезво на нещата.

Така, де - ама на нея не й влиза в работата, и то още на влизане да я посрещне така, защо си е зарязала детето... Съвсем нарочно я посрещна така.

Едва ли точно Миглена е пример за майка, съпруга, жена. Според мен в къщата играе тактика някаква.

Тя и Цонева не трябваше да влиза по морални причини в брадъра, но защо Миглена не захапа нея, а точно и само Ирина...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...