Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нищо й няма на Емануела без грим. Перфектна е, на 35 да изглеждаш така, не всяка го има.

Стига сте й търсили кусури.

+1

Много е яка. Рени ми падна в очите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То Рени когато разкри нещата от кухнята в Пайнер за спонсорите и т.н., пак ви беше злобна и не знам каква.

Емануела влезе в брадъра и големи фенове й станахте изведнъж... Всеки с вкуса си, де. Просто не скачайте така от нищото на Рени, сигурно е сто пъти по-свястна като човек от Емануела, дето цяла Сф, и не само, й знае историите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами то честно казано завистта в такъв случай не би била изненадваща не само за Рени, а и за други. Рени сама си призна, че е на нулата и сама трябва да гледа децата си, а междувременно и да се мъчи да си връща поне половината на старата актуалност, за да има участия... А в същото това време отстрани на нея се появява супер хитовата Емануела с пореден богаташ под ръка- нормално е някои хора да се почувстват подразнени, дори да завидят, но определено не мисля, че Рени трябваше да си изказва мислите по такъв начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не харесвам Емануела, но е очевидно как всички женски иззлобяха заради Борислав. Ми да си намерят и те богаташче, кой им е виновен, че Емануела е магнит за такива. :3fdb8960598fa63e:
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушайки доводите, с които Миглена номинира Ирина, ми стана ясно, че Миглена е много наясно със ситуацията. И е по-добре да бъдеш справедлив и наблюдателен, отколкото превзето добър и състрадателен. Виждам Миглена на финал - прекалено е в час, за да излиза по-рано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушайки доводите, с които Миглена номинира Ирина, ми стана ясно, че Миглена е много наясно със ситуацията. И е по-добре да бъдеш справедлив и наблюдателен, отколкото превзето добър и състрадателен. Виждам Миглена на финал - прекалено е в час, за да излиза по-рано.

 

+1

 

Всичко, което каза Миглена беше 100% вярно. Ирина е долно същество, крайно време вече е да се маха.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушайки доводите, с които Миглена номинира Ирина, ми стана ясно, че Миглена е много наясно със ситуацията. И е по-добре да бъдеш справедлив и наблюдателен, отколкото превзето добър и състрадателен. Виждам Миглена на финал - прекалено е в час, за да излиза по-рано.

Абсолютно. Миглена винаги е била аргументирана, но доста дразни повечето, за да стигне до финала.

Бахаров ми се струва мега безсърдечен човек. Коментирахме вече, че Лили се поглезва излишно, но Бахаров супер безцеременно заяви, че не му пука за състоянието й... по същия начин не му пукаше и докато Жана плачеше до него. Все му е смешно и си трае отстрани. Такъв човек утре може да подмине и близък човек в беда, и какво ли не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че няма да му пука - той е актьор, цял живот театри е гледал :D Вярно, не аматьорски като на баба Лили и Жана, но все пак.

 

Баба Лили втора седмица е гримирана и без грим не ходи и да пика. Но от грима на клоуните получи конюнктивит, заболя я далак, пета, жлъчката се обади, стана дюстабан и леко почна и да недочува...

 

Жана пък се тръшкаше на стената в опит да привлече вниманието как страда за Сашка, всички я подминаха, накрая тя го обърна отново на тема деца и се държа безобразно.

 

Човек трябва да гледа какво се случва около него, а не да слуша какви му ги говорят - явно Явор е от малкото, дето виждат огромната разлика между звук и картина в тая къща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно. Миглена винаги е била аргументирана, но доста дразни повечето, за да стигне до финала.

Бахаров ми се струва мега безсърдечен човек. Коментирахме вече, че Лили се поглезва излишно, но Бахаров супер безцеременно заяви, че не му пука за състоянието й... по същия начин не му пукаше и докато Жана плачеше до него. Все му е смешно и си трае отстрани. Такъв човек утре може да подмине и близък човек в беда, и какво ли не.

 

Ми ще се смее :) И аз го забелязах това. Но той като цяло се смее на всички караници. Като беше мисията и с танца той отиде в спалнята и каза като има някой хореограф и се разберат да го викнат и ще отиде, но преди това да се разберат. И прав беше. Какво да седи да им слуша караниците, виковете. А за Лили имаше предвид, че се превзема и играе малко в повече това с болежките, като е болна да не влиза в предаването. Аз така го разбирам поне. А за Жана как няма да се смее човек. Нон стоп реве, крещи, изпада в истерии.. И мен ми е смешно. Да каже човек да е станало нещо сериозно да я попита, да е загрижен. Ама като и гледа нестабилното състояние и театрите и кво да я утешава и да лицемерничи там?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и Емануела в 3 часа през нощта, като я дадоха, беше така.

Номинациите не ги снимат 3 през нощта :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...