Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

Така, де - ама на нея не й влиза в работата, и то още на влизане да я посрещне така, защо си е зарязала детето... Съвсем нарочно я посрещна така.

Едва ли точно Миглена е пример за майка, съпруга, жена. Според мен в къщата играе тактика някаква.

Тя и Цонева не трябваше да влиза по морални причини в брадъра, но защо Миглена не захапа нея, а точно и само Ирина...

 

Защото вижда колко е лицемерна и затова. След като я знае отвън каква е, нормално е това сега да я дразни.

Още нещо ми направи впечатление, Миглена не обижда никой, само констатира факти, а те знаят че е права и се дразнят. Злобна е кака Лили например, тя използва думата "кучка" по неин адрес, едва ли Миглена би си позволила подобно нещо по нечии адрес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Защото вижда колко е лицемерна и затова. След като я знае отвън каква е, нормално е това сега да я дразни.

Още нещо ми направи впечатление, Миглена не обижда никой, само констатира факти, а те знаят че е права и се дразнят. Злобна е кака Лили например, тя използва думата "кучка" по неин адрес, едва ли Миглена би си позволила подобно нещо по нечии адрес.

Всеки би си позволил. Роро го каза - всеки в даден момент слага маската, ама не за дълго.

За мен лично за момента най-достойно се държат Рени, Ути, Надя, Вальо, като последните двама поне за мен засега минават незабелязано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се смях като падна Лили, то не е смешно, ама изглеждаше сякаш нарочно го направи. Сякаш не се е качвала никога на пътека....

А Миглена колко е досадно, светна там лампите "На мен пък ми се говори". Няма такъв навлек. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се смях като падна Лили, то не е смешно, ама изглеждаше сякаш нарочно го направи. Сякаш не се е качвала никога на пътека....

А Миглена колко е досадно, светна там лампите "На мен пък ми се говори". Няма такъв навлек. :1000 (29):

 

Според мен нарочно падна Лили, но може и да греша.

 

3-ма ли ще отпаднат? Ако е така и прибавим, че тази седмица се гласува във фейсбук, значи никой няма да излезе, просто ще ги вкарат в лудницата и ще им дават мисии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жана и Явор са на една възраст, 85-ти набор :1000 (29): Каква лелка и млада стръв те гонят? :1000 (29):

 

На мен и двамата са ми страшно симпатични. И определено много си подхождат.

Не говорех като възраст, а като отношение. Младо момиче и лелка биха сваляли един мъж по коренно различни начини. При Жана е вторият - нагла е, натиска се, не осъзнава, че не среща интерес от другия човек.

Много ми стана жал за горката Лили, не искам да си ходи! :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някъде четох, че един от тримата щял да бъде наистина изгонен- Лили- а другите двама- Торнев и Миглена- ще отидат в лудницата. Странно би било да пропуснат да пратят и Лили в лудницата, така че нищо не се знае... :D

Иначе не мисля, че падането беше преструвка, яко се претрепа каката. Дано всичко да е наред. Тя самата си го каза- не е за тук.

А Ирина хората доста я плюят, но на мен за момента не ми е толкова антипатична. Не знам дали се преструва на мила или не, но е факт, че проявява може би най-много загриженост към съквартирантите. Миглена, от своя страна, може би малко прекалява със своето си държание в някои ситуации (като например случая с падането на Лили, когато веднага започна да се държи все едно е инсценировка)...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миглена ми падна в очите.

Не винаги истината е най-доброто решение.

 

Кака ви Лили просто смаза не само всичко живо, но и пътеката в къщата. Брутална! Не искам да си ходи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова да им е скучен сезона, че горките от няма какво половин епизод ни занимават със смачканата Жана и вмирисания Явор и безумната им закачка...

А иначе такова явно преиграване от 100% от съквартирантите не е имало... Всички, начело с предменструалната Рена, са за нобелова награда!

Лили мисля, че падна нарочно. Ако не, то тогава е мега проста жена... сори ама...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова да им е скучен сезона, че горките от няма какво половин епизод ни занимават със смачканата Жана и вмирисания Явор и безумната им закачка...

А иначе такова явно преиграване от 100% от съквартирантите не е имало... Всички, начело с предменструалната Рена, са за нобелова награда!

Лили мисля, че падна нарочно. Ако не, то тогава е мега проста жена... сори ама...

Проста си, ако паднеш, без да искаш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не можеш да прецениш елементарна ситуация.

На всеки се случва в момент на афект. Недей да съдиш така :)

А и едва ли ще иска да си счупи очилата нарочно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

На всеки се случва в момент на афект. Недей да съдиш така :)

А и едва ли ще иска да си счупи очилата нарочно...

За едни очила? :)

Не знам. Иначе е съвсем нормално и в реда на нещата да ги съдим. Цялото предаване се гради на това! Ако все още има някой влязъл там и е несъгласен с това, както онзи Алек Сандър, може да се гръмне!

Да, кофти е, но това е цялата идея ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...