Jump to content



Online: Емилия - Специално за всяка


Препоръчани коментари

Докато се изреждате да обяснявате колко била безидейна и безлична тя вече две години с минимални усилия е в топа.

Зверски красива отново (като изключим разбира се ''блестящата'' визия), изпяла е парчето страхотно.Липсваше й нещо подобно.Ще се слуша!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Емилия си продължава традицията след поредица от хитове да вади пълни боклуци. Цялата й кариера мина в тая система. Песента абсурд да стане хит, злето отвсякъде е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На второ слушане ми идва още по-зле. Толкова обещаващ текст на моменти, а останалото е ебахти бливоча. "Диаманти-брилянти" го пееше Глория преди 16 години. Музиката на припева пък си 1:1 с "Пауза" на Кали. Пашев да се пенсионира. И за пълнеж на албум не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия си продължава традицията след поредица от хитове да вади пълни боклуци. Цялата й кариера мина в тая система. Песента абсурд да стане хит, злето отвсякъде е.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Различна и силна е песента, не се правете на луди! Злобата, че силните песни не са изпяни от вашите гадини ви съсипва!!! Емилия и Анелия убиват всякаква конкуренция в последно време като самостоятелни имена!!! :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Различна и силна е песента, не се правете на луди! Злобата, че силните песни не са изпяни от вашите гадини ви съсипва!!! Емилия и Анелия убиват всякаква конкуренция в последно време като самостоятелни имена!!! :girl_witch:

Всичко друго е, но не и различна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма как ше и е слаба песента ? Толкова е хитова , че няма и накъде .

Неможе да пуска само балади или по-различно звучене, и такиВа комерси и трябват . А песента и е много добра, наистина е леко стил Яница, но няма лошо да се пробва и в тая светлина .

Визията с короната - Трепач !

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък ми хареса. В началото не ме грабна, но като се замисля песните който ме грабват от раз са единици в днешно време. Не е нещо кой знае какво, но не е и толкова зле. Хубава, приятна лятна песен. И със сигурност ми харесва една идея повече от Калифорнията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прилича ми на онази на Дали - Нали със милионери, излизаш на вечери, ти сама номера ще ми намериш... забравих й името.

Не е чак толкова зле. Видеото не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е никак слабо. Слабо е ако не са над 100. Добре си е. :mf_surrender:

 

За инерцията, която набра Емилия с хитовата поредица Ето ме-Питбул-Обичай ме-Калифорния си е слабо. Видяхме как без проблем вече може да се правят по 250 хиляди на ден, ако песента е яка. И имай предвид, че голяма част от тия 129К са curiousity views.

 

Аз съм фен на Емилия и я харесвам много, но виж дори и тук в коментарите, че на едно 50% от потребителите не им харесва...

Link to comment
Сподели в други сайтове

За инерцията, която набра Емилия с хитовата поредица Ето ме-Питбул-Обичай ме-Калифорния си е слабо. Видяхме как без проблем вече може да се правят по 250 хиляди на ден, ако песента е яка. И имай предвид, че голяма част от тия 129К са curiousity views.

 

Аз съм фен на Емилия и я харесвам много, но виж дори и тук в коментарите, че на едно 50% от потребителите не им харесва...

 

Ами песента дали е хит не определят 30 хора :mf_surrender:

Като за Ема си е добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабо е за песен след такава като "Калифорния", но винаги съм уважавал различното в Емилия, не следва линията на преден хит и предлага нещо различно. Лично в клипа за мен ако го нямаше това с русата перука и тези устни всичко щеше да е ОК!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чета и недоумявам какви са тези коментари за уж ниската гледаемост при Емилия... Та на нея Калифорнията й дебютира с около 55k по мои спомени, а това сега е повече от двойно! Като гледам и от второто денонощие вече има близо 40k още преди да са започнали часовете, в които се натрупват най-големите гледания. Много по-добре е така, отколкото да изригне с някаква феноменална цифра и после да изпадне рязко надолу. Емилия е от изпълнителите, при които нещата вървят постепенно. Пък ако на парчето не му е писано да стане хит, това ще го говорим след време, а не толкова скоро след излизането.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лично на мен ми харесва повече от "California", дайте мастер :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как само омаловажавате, че и за "Калифорния" си го позволявате, която вече половин година не спира да гърми, в топ три е на най-пусканите песни по морето. За такъв хит само могат да мечтаят тази година повечето големи имена. Иначе новото парче е готино, по-слабо, но също се завъртя. Съжалявам, че Емилия е единствената певица, която може да се похвали без дори един флоп за две години насам. ;) Да добавя колко е красива, брутална!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...