Jump to content



Да се затвори ли темата "Деси Слава или Камелия"?


Да се затвори ли темата "Деси Слава или Камелия"?  

61 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Да се затвори ли темата? Явно това е начина модераторите да бъдат накарани да се размърдат ида ограничат чата на "десовете". Според мен мина и времето на тази тема отдавна и не виждам защо трябва да стои, че да се насират "десивите" в нея, когато никой не бръсне Фатме за жива. Всички знаят това, но никой не взима мерки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

По принцип нищо не пречи една тема да седи отворена, който иска, я чете, който не иска, не я чете, функцията на тази специално е да ограничава спора за двете от разпостранение на други места, а не съм сигурен, че той ще спре да се възражда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип нищо не пречи една тема да седи отворена, който иска, я чете, който не иска, не я чете, функцията на тази специално е да ограничава спорът за двете от разпостранение на други места, а не съм сигурен, че той ще спре да се възражда.

 

Не, стига толкова. След тази сутрешна полюция на "десовите", темата спешно трябва да се затвори. Пробваха с плюене на Камелия в другата анкетата. После се прехвърлиха в скандалите да опитат да заговорят за Деса и накрая се насраха в "Деси Слава и Камелия". Мисля, че е време да ги видим в нормални теми, а не в такива, в които са ги оставили да си правят каквото искат. И на мен ми е ОК, да чатя по цял ден когато имам възможност за Камелия и Деса, но тези вулгарни и простовати "десови" трябва да бъдат култивирани. Мина цяла година, в която им дадохме толеранс. Не може цяла сюрия потребители да ми пълнят пощенската кутия тук с молби да направя нещо по въпроса и хората да се разбягат щото тук се толерират ей такива теми....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тъй като съпоставката беше изкуствено създадена от Фокси и какво се случи: в опита си Камелия да излезе по-голямата, Камелините я съпоставиха с уж нищожната и неуспешна Деса, т.е. двете са на едно ниво, щом беше установена някаква съпоставимост. От друга страна Десовите скочиха и започнаха да водят едни битки, с които единствено вдигаха акциите на Фокси и на Камелия. Това е един кръговрат и темата няма да има край. Ключ!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тъй като съпоставката беше изкуствено създадена от Фокси и какво се случи: в опита си Камелия да излезе по-голямата, Камелините я съпоставиха с уж нищожната и неуспешна Деса, т.е. двете са на едно ниво, щом беше установена някаква съпоставимост. От друга страна Десовите скочиха и започнаха да водят едни битки, с които единствено вдигаха нивото на Камелия. Това е един кръговрат и темата няма да има край. Ключ!

 

 

Нито Фокси е правил темата, нито е целял нещо подобно. Аз съм доказал по безпорен начин през годините, че Деса е много зад Кама в какъвто и да е аспект.

 

Явно на подсъзнателно ново всеки тук инстинктивно си мисли, че щов се заговори за Камелия, това е моя идея. Не ме карайте да се надувам с тези слова....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувам с НЕ. Попринцип и аз съм на мнение, че темата супер се изтърка, но представяте ли си какво щеше да е ако тези 77 страници бяха изписани в Скандалите и другите теми? На мен понякога ми е много неудобно, когато сам тръгна да се включвам в подобен спор, камо ли да се налага да го правя само в другите теми.

Фокси да не изкривява нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, стига толкова. След тази сутрешна полюция на "десовите", темата спешно трябва да се затвори. Пробваха с плюене на Камелия в другата анкетата. После се прехвърлиха в скандалите да опитат да заговорят за Деса и накрая се насраха в "Деси Слава и Камелия". Мисля, че е време да ги видим в нормални теми, а не в такива, в които са ги оставили да си правят каквото искат. И на мен ми е ОК, да чатя по цял ден когато имам възможност за Камелия и Деса, но тези вулгарни и простовати "десови" трябва да бъдат култивирани. Мина цяла година, в която им дадохме толеранс. Не може цяла сюрия потребители да ми пълнят пощенската кутия тук с молби да направя нещо по въпроса и хората да се разбягат щото тук се толерират ей такива теми....

Според мен темата да си стои, просто да успокоят Славчо - Господарчо, щото той прави за бой, той настрои всички срещу Деси Слава, само феновете ѝ и още 5 човека максимум от тук да я харесват, другите могат да свръшат върху нея, заради него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувам с НЕ. Попринцип и аз съм на мнение, че темата супер се изтърка, но представяте ли си каква щеше да е ако тези 70 страници бяха изписани в Скандалите и другите теми? На мен понякога ми е много неудобно, когато сам тръгна да се включвам в подобен спор, камо ли да се налага да го правя в другите теми.

Фокси да не изкривява нещата.

 

Разбира се, че ще гласуваш с не. Нали като се затвори тази тема, която между другото е обикновена анкета, чиято функция отдавна е изпълнила своята цел, никой няма да отразява Деса. Толкова сте предвидими, като насила пишете в тази тема, за да стои по-долу най-новия срам за Деса в Рамания, че ми става смешно да коментирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ако може и да се баннат 80% от феновете на ДесиСлава още по - добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип нищо не пречи една тема да седи отворена, който иска, я чете, който не иска, не я чете, функцията на тази специално е да ограничава спора за двете от разпостранение на други места, а не съм сигурен, че той ще спре да се възражда.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Твърдо ДА.

 

Тая тема отдавна е приключена, изчерпана, изтъркана и квото там още се сетите.

 

Съживява се единствено от ДЕСОВИте нахали, желаещи малко да се поговори за любимката им, щото иначе никой не им обръща внимание в Скандалите, колкото и да се стараят като Славчо да цитират всички наред и да се заяждат само и само да се кажат две три приказки за никого неинтересуващото го Фатме.

 

По едно време бях на обратното мнение, че иначе тая история се разнася из целия форум от до, ама стига толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувам с НЕ. Попринцип и аз съм на мнение, че темата супер се изтърка, но представяте ли си какво щеше да е ако тези 77 страници бяха изписани в Скандалите и другите теми? На мен понякога ми е много неудобно, когато сам тръгна да се включвам в подобен спор, камо ли да се налага да го правя само в другите теми.

Фокси да не изкривява нещата.

 

Да представям си - нямаше да 77. Там ви търпят до 3тата страница и после банан като някои от вас почнат да наглеят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата като тема е изчерпана още през 2002. Не виждам общи писти, по които да се създават двете към днешна дата.

Едната се самопродуцира, другата отново се върна в кокошарника. Различни са твърде много. Като маниер на пеене, на кариера, на интереси, мислене. Като моментно състояние. Имат си плюсови и минуси - коментирани са многократно. Но темата не се ползва по предназначение, нито е интересна вече.

Има и други изпълнители, заслужаващи внимание на този етап и по принцип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наличието на тази тема прави създаването на такива за Деса и Кама невъзможно. Оправданието винаги е, че си имало тема за тях или поне такова е на един модератор, който ни се представя тук като част от реквизита на клуб "Органза" - Велико Търново. Аз по никакъв начин не мога да приема, че Кама и Деса ще съжителстват в една тема, която е като помийна яма. Ето и пример от днес. В Сигнала има тема за участието на Камелия в сутрешният блок на БТВ и десовите вече се понасраха там. Но, ако реша да направя такава тук, веднага ще кажат от модераторският екип, че няма нужда от подобна отделна и ще хвърлят всичко тук. И така вече цяла година. Затова и хората спряха да правят теми, където нещо да се дискутира, а се пръкнаха "гениални" хрумвания като анкети коя чалгарка в кое риалити да участва. Нищо не задържа читавите форумци в Рамания, като влязат и видят как някакви десови комплекси се избиват в този кенеф наречен "Деси Слава или Камелия?".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...