Jump to content



  

114 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Райна никога не е предизвиквала интерес у мен... Невзрачно провинциално момиче, без особено голям певчески талант, никаква харизма, спорна визия и проблематично невротично състояние. Песните й винаги са били или блудкави балади, или хард кючеци, или някакви импровизирани модерни експерименти, които само тя си ги слушаше вкъщи. Най-интересна беше всъщност с дуетите си и драмите си с Константин. С това се отличи, с това се заби и с това, за съжаление, ще бъде запомнена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да, ама е няколко дена сега с концерти в Америка нали за пореден път. Харесвана е, колкото и на някои да не им се иска.

И днес ще е в "Бащино огнище" с интервю малко преди да замине за Америка.

 

Изкарва си сама парите, обикаля си света, всичко сама си е постигнала- това е за възхищение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се пробва в някоя тур агенция като гид или в някое вариететно шоу с танци - "Планета Хера", ако още го има.

Ей, с всеки ден все повече злоба в тоя форум. Пробвай се ти там! Бахти хората, майна. Не си помагате.

Райна беше на супер много турнета още от 2004 и мачкаше. Поздрав за всички:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно време и симпатизирах, но последните години ми е берзазлична. Тя беше в топа основно с връзката си с Константин - в този период. С годините стана нагла и антипатична на моменти

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Общо взето, след като минат 12-13 години, новите поколения идващи отдолу им взимат комерсиалната част от бизнеса. С абсолютно всички е така, като донякъде има само едно изключение, от което този изпростял отдавна вече форум сън не го лови. За мен вариантът е втората опция за гласуване, в която се наместват визираните вече звезди от старата генерация. Иначе, така както си се подиграва Райна, така на събора в Чикаго си я поканиха пак.... и си е имало много хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна в миналото беше фактор, особено с първите си няколко албума. Оставила е след себе си златни песни, които винаги ще се помнят и каквито новите певици не биха могли да имат, защото просто се появиха в различно време, когато всеки консумира и после буквално ихзъврля в кошчето. Понякога трябва да си мерите приказките, защото прекалявате с подигравките към изпълнители, които ако ги нямаше, вашите нови лидерки нямаше на какво да се опрат. Те наистина само биха могли да си мечтаят за балада като "Гасне пламък" или "Ти ме лъжеш най-добре", дето като ги чуеш и те хваща носталгията за онова златно време.

Иначе мнението ми е, че Райна не можа да се приспособи към новия начин на работа. Всички знаем колко много се промениха нещата, Камелия сто пъти го е обяснявала в интервюта. Много певици просто се изгубиха след като фирмата ги остави да се оправят сами. В момента за нея виждам две няколко опции и като гледам тя също си кара по тях - нещо бързо, кючек с много танци тип "Като летен грип", "Вътре в мен", което обаче трудно се случва, балада и народна музика. Експериментите й не се получават, стоят аматьорски, защото не са влюжени достаъчно пари, както е при Цветелина, Галена и останалите. Клиповете и в повечето случаи също допринасят за неуспеха, отново защото не влага и изглеждат ретро по най-скучния Скерлевски начин. Но отново повтарям - тя има прекрасен репертоар и не се учудвам, че концерите й в чужбина минават добре, има какво да изпълнява и то може да не се върти никъде, но хората помнят тези песни и като ги чуят им става приятно и се забавляват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен и така си е добре - по една-две песни в годината, но такива, които тя самата наистина харесва, без да се съобразява с масовите предпочитания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Че какво й е на Райна? Защо й е да пуска комерси? Всички знаем, че повечето се целят в комерсиални хитове, за да ги канят по участия и да трупат пари. Райна и без да пуска на всяко тримесечие Оцкова песен, я канят по събори, турнета и така нататък. Прави си песните, които тя иска, пътува си, хората я уважават и харесват. Нищо не й трябва да променя :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че какво й е на Райна? Защо й е да пуска комерси? Всички знаем, че повечето се целят в комерсиални хитове, за да ги канят по участия и да трупат пари. Райна и без да пуска на всяко тримесечие Оцкова песен, я канят по събори, турнета и така нататък. Прави си песните, които тя иска, пътува си, хората я уважават и харесват. Нищо не й трябва да променя :)

Напълно подкрепям! Тя Райна даде вече много добър отговор по темата за актуалността и кариерното и развитие: Избира да остане във времето, пред това да бъде комерсиална. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен, мина и времето.

Уж се опитва да не прави комерсиални песни, но тя с такива песни стана популярна и сега се прави на светица.

 

Комерсиалното тогава и комерсиалното сега представляват две коренно различни понятия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен, мина и времето.

Уж се опитва да не прави комерсиални песни, но тя с такива песни стана популярна и сега се прави на светица.

 

Комерсиалното тогава и комерсиалното сега представляват две коренно различни понятия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Днес си разглеждам едни стари "Нов фолк" и попадам на интервю на Райна, в което сама си противоречи. Питат я "Изненада ли си от успеха на / Ти дали Видя?/ " , отговора е

"Не,не съм изненадана, по-скоро залагам на / Големи Думи/ , но успеха на /Ти дали видя/ ме изненада". :D :D :D

 

Последно, изненадана ли е Райна, или не... :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

По начало Райна си ми е безразлична, затова и гласувах така, но не мога да отрека, че навремето правеше доста добри неща и предизвикваше някакъв интерес дори и у мен. Неоспорим факт е обаче, че тя сама се заби здраво с издънки в последните години, които я изкараха от играта. Брадърът беше началото на излагацията, после истериите по Константин, и като за капак историята с Таня и как хората били балъци. Точно тогава си пролича що за дребна и злобна душица е Райнето и че не е стока. Такива "звезди" си заслужават забвението, рано или късно истината излиза на яве.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И като за капак историята с Таня и как хората били балъци. Точно тогава си пролича що за дребна и злобна душица е Райнето и че не е стока.

 

Това нашата Таня ли, от форума? Кво е станало? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това нашата Таня ли, от форума? Кво е станало? :D

 

Да, нашата. Ами Таня реши да й се оплаче, че тук във форума я обиждат и тя й беше написала нещо от сорта на "Кажи им на тези балъци, че с техните пари си плащам екскурзиите", като не е очаквала Танчето да го сподели тук. После я направи на 5 стотинки как можела да го поства, и я караше да лъже нещо, че това бил някакъв фалшив профил на Райна или нещо подобно. Даже и по телефона й звъня да й обяснява какво да лъже, и как щяла да ходи по предавания да се обяснява, че това не е неин профил. Смятай що за човек е.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, нашата. Ами Таня реши да й се оплаче, че тук във форума я обиждат и тя й беше написала нещо от сорта на "Кажи им на тези балъци, че с техните пари си плащам екскурзиите", като не е очаквала Танчето да го сподели тук. После я направи на 5 стотинки как можела да го поства, и я караше да лъже нещо, че това бил някакъв фалшив профил на Райна или нещо подобно. Даже и по телефона й звъня да й обяснява какво да лъже, и как щяла да ходи по предавания да се обяснява, че това не е неин профил. Смятай що за човек е.

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, нашата. Ами Таня реши да й се оплаче, че тук във форума я обиждат и тя й беше написала нещо от сорта на "Кажи им на тези балъци, че с техните пари си плащам екскурзиите", като не е очаквала Танчето да го сподели тук. После я направи на 5 стотинки как можела да го поства, и я караше да лъже нещо, че това бил някакъв фалшив профил на Райна или нещо подобно. Даже и по телефона й звъня да й обяснява какво да лъже, и как щяла да ходи по предавания да се обяснява, че това не е неин профил. Смятай що за човек е.

:roll1:

Таня, както винаги, епицентър. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тя Райна беше написала точно "Кажи им" и Таня направи, каквото й беше написала. :1000 (29): :roll1: :roll1: :roll1: И с Константин имаше някаква история, но я забравих вече. :1000 (29):

 

После Райна махна или блокира всички, които я бяхме коментирали тук, а я имахме във фейсбук, сигурно Таня й е дала профилите, мен ме махна, но й виждам профила, не ме е блокнала. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...