Jump to content



  

114 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Райна си е добре, нищо и няма. Просто много от вас не могат да я оценят, защото родените 90 - те не могат да оценят морала, нито мисленето и. За вас хитове са песни с просташки текстове, кефите се на клипове, пълни със секс.........Вие не знаете какво е морал, какво е стойност, нито как трябва да се държи един изпълнител.

 

Райна не е циркова мечка, а певица. Прави песни със сериозни и смислени текстове, прави клипове със история, смисъл, философия. Да, няма да вземе награди за тези неща.......по - важното е, че е вярна на себе си и прави музиката, която харесва. Няма как да очаквате от добре възпитан в морал и ценности човек като Райна да бъде като Яница.

 

 

Харесвам някои от проектите и, особено денс песните са и голяма сила, като "Ти ме лъжеш най - добре", "Хиляди жени", "Всичко искам да забравя", "Добра новина", "Много се лъжеш".......все хитове. Има и много хубави балади с поетични текстове и лирична музика като "Студени", "Две листа", "Как", "Двама". С годините тя пораства и помъдрява, което е нормално да се отрази в песните и, да са с по - философски текстове като "Написано с любов". Иначе на мен лично ми се иска Райна да е по - щастлива и уверена в песните си и да спре да съжалява за разбитите си връзки. За съжаление мъжете в България пропаднаха повече и от жените. За което е виновна западната култура. Превърна ги в плужеци, мързеланковци, лъжци, наркомани и идиоти, които си бръснат краката. :furious: :thumbsdown_anim: 1000%20(27).gif :puke: Не учат, не работят, масово търсят да са на "далавера", чакат всичко наготово и не желаят да се женят, за тях бракът е ужас, а на жените гледат като на кукли и секс забавления, масово си падат по "готини" но изпростели идиотки.

 

Ако Райна беше казала още преди години какъв е Коцьо, че е гаден наркоман и простак, нямаше толкова дълго да я съжалявам. Райна трябва да се стегне и да ги забрави такива индивиди, които не я ценят. Да си гледа живота, да учи езици, да пътува.......все ще срещне някой свестен, а Коцьо само ще дълбае дъното и ще изпростява все повече. Смешник. На стари години тръгнал да се прави на тинейджър. Днес даваха един след друг по "Планета" клиповете "Студентка" и "Ще кажа "Да". Ами разлика от Слънцето до Плутон. Нейния е качествен и стилен, неговия - просташки, без грам мисъл.

 

 

Впрочем да попитам - някой знае ли какъв тип шапка носи Райна в клипа на "Двама"? Дълго време мислех, че е баретка, но явно не е. Някой знае ли каква е шапката, защото и аз искам такава? В този клип специално е много красива, обожавам френския шик. :ba: Иска ми се да беше снимала клип в Париж, такъв като "Двама". Щеше да се получи нещо страхотно. :ba: Райна на фона на Айфеловата кула или в Монматр, да се разхожда под дъжда с шлифер и чадър......... :ba:

 

Ако някой има нужда от пенсия, това не е тя. За пенсия са Коцьо, Янито, Тедито и Татяна. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Райна си е добре, нищо и няма. Просто много от вас не могат да я оценят, защото родените 90 - те не могат да оценят морала, нито мисленето и. За вас хитове са песни с просташки текстове, кефите се на клипове, пълни със секс.........Вие не знаете какво е морал, какво е стойност, нито как трябва да се държи един изпълнител.

 

Райна не е циркова мечка, а певица. Прави песни със сериозни и смислени текстове, прави клипове със история, смисъл, философия. Да, няма да вземе награди за тези неща.......по - важното е, че е вярна на себе си и прави музиката, която харесва. Няма как да очаквате от добре възпитан в морал и ценности човек като Райна да бъде като Яница.

Харесвам някои от проектите и, особено денс песните са и голяма сила, като "Ти ме лъжеш най - добре", "Хиляди жени", "Всичко искам да забравя", "Добра новина", "Много се лъжеш".......все хитове. Има и много хубави балади с поетични текстове и лирична музика като "Студени", "Две листа", "Как", "Двама". С годините тя пораства и помъдрява, което е нормално да се отрази в песните и, да са с по - философски текстове като "Написано с любов". Иначе на мен лично ми се иска Райна да е по - щастлива и уверена в песните си и да спре да съжалява за разбитите си връзки. За съжаление мъжете в България пропаднаха повече и от жените. За което е виновна западната култура. Превърна ги в плужеци, мързеланковци, лъжци, наркомани и идиоти, които си бръснат краката. :furious: :thumbsdown_anim: 1000%20(27).gif :puke: Не учат, не работят, масово търсят да са на "далавера", чакат всичко наготово и не желаят да се женят, за тях бракът е ужас, а на жените гледат като на кукли и секс забавления, масово си падат по "готини" но изпростели идиотки.

 

Ако Райна беше казала още преди години какъв е Коцьо, че е гаден наркоман и простак, нямаше толкова дълго да я съжалявам. Райна трябва да се стегне и да ги забрави такива индивиди, които не я ценят. Да си гледа живота, да учи езици, да пътува.......все ще срещне някой свестен, а Коцьо само ще дълбае дъното и ще изпростява все повече. Смешник. На стари години тръгнал да се прави на тинейджър. Днес даваха един след друг по "Планета" клиповете "Студентка" и "Ще кажа "Да". Ами разлика от Слънцето до Плутон. Нейния е качествен и стилен, неговия - просташки, без грам мисъл.

Впрочем да попитам - някой знае ли какъв тип шапка носи Райна в клипа на "Двама"? Дълго време мислех, че е баретка, но явно не е. Някой знае ли каква е шапката, защото и аз искам такава? В този клип специално е много красива, обожавам френския шик. :ba: Иска ми се да беше снимала клип в Париж, такъв като "Двама". Щеше да се получи нещо страхотно. :ba: Райна на фона на Айфеловата кула или в Монматр, да се разхожда под дъжда с шлифер и чадър......... :ba:

 

Ако някой има нужда от пенсия, това не е тя. За пенсия са Коцьо, Янито, Тедито и Татяна. :mf_surrender:

 

Поздравления за адекватния и точен коментар. Съгласен съм с абсолютно всичко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че понякога изпълнителите наистина трябва да бъдат критикувани.

Тя ми е първата истинска любимка и предполагам завинаги ще си остане така, но това не променя факта, че към днешна дата не са много окей.

Не мога да разбера промяната която се получи при нея.

Винаги нещо куца в някой проект - текст, музика, аранжимент, клип...

Наистина перфкетен продукт не сме имали от много години насам!

Има наистина приятни песни, но колко хора ги оценихме ? Говоря за песни като ''Пълна промяна'' и други!

 

Грешка - първия масов flop на Райна в кариерата. Уви тогава още имаше масова подкрепа от слушателите на жанра.

Нещо неморално

Какъв подарък

Ще ти говоря за любов -

Жени като теб

Какво ти мисля

Мирно

Пълна промяна

Ти ли си

Кажи и, че съм ти сестра

Лошо момче

На кой е колата

Не ползвам чужди вещи

Вътре в мен

Монахини будни няма

Нищо лично

Ще кажа да

Много се лъжеш

Виновен

Хвана ли ми

Ако е да е

Тук и сега

Лицемери

Няколко рокли

Написано с любов

Нахално хубава

 

Винаги нещо им липсва на песните дето съм подчертал! Знам, че Райна си няма някакъв спонсор да плаща скъпи клипове и песни, но преди години имаше ли ги ?! Констатин ли плащаше проектите ? НЕ!

Съответно проблема не е в липсата на пари а факта, че тя реши да бъде различна и непукист. Защо ? И аз не мога да си го обясня.

Странно е от top изпълнител да изпаднеш толкова.

Разбирам, че не иска да пее курвенски текстове, да залага на курвенска визия или цигански вокали.... но преди правеше ли го ?

Не иска да пее кючеци, но забрави, че едни от най-големите хитове в нейната кариера са точно такива.

Къде са песните с хитов потенциал ? Къде са клиповете като ''Големи думи'' ?

Аз просто наистина вече си мисля, че на Райна не и се занимава толкова с поп-фолк. За нея това е хоби. Може и друг да е проблема - не знам, но поне сега се надявам баладата да се оцени защото като се загледах най-добрия проект е ''Ти ли си'' за последните години!

Надявам се да се стабилизира и да припомни коя беше. Нищо няма да стане ако заложи на песен на Пашев или Даниел Ганев. Един добър текст (лесно запеваем) от Мариета Ангелова и да се насладим на проект защото преди години тя наистина се стараше! :)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новия клип на Райнуши е страхотен, а мелодията ми хареса много! Видеоклипа е супер, без луксозни кичове и такива простотии, чувства, емоции - това е важното в един клип! Само Райна прави такива клипове вече......... :cry2:

 

А преди колко изпълнители правеха евтини, но качествени клипове, където имаше чувства, емоции, където говореха с погледи...........това много липсва сега. :cry2: :cry2: :cry2:

 

Райнуши и камък ще разтопи с тази песен! :cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Ако днес бях пуснал тази анкета, май резултатите щяха да са други... :)

Знаех си, че първата опция е напълно постижима за Райна и вече това е налице с новата ѝ песен. Очаквам още добри неща!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както съм писал тук преди, време беше Райна да се завърне в играта. Нужни бяха 2 комерсиални проекта. Дано задържи инерцията и продължи с хитовата серия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...