Jump to content



  

114 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

В близкото минало Райна наистина беше фактор в поп-фолка, с многобройни почитатели и десетки хитове. В последните години обаче се забелязва спад в кариерата й. Лично аз смятам, че тя е добър изпълнител и винаги има място сред вървежните имена. Интересно ми е какво е мнението и на другите форумци. Нека се впуснем в дискусия относно санданчанката, като всички изразим мнението, разочарованията и надеждите си спрямо нея. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Според мен иска да се цепи от масовката. Създава качествена музика. Например "Тежко мина младостта" ми стана една от любимите песни в народната музика. Слушам си я почти всеки ден. "Написано с любов" също е много хубава песен.

Имаше шанс за потенциален хит с "Още 5-6 минути", но не я клипира. Сигурно просто вече не и се занимава.

Мисля, че ако поиска и си постави за цел да се върне в ТОП-а, ще успее. :)

 

ПС: Отново няма среден отговор. :D Хем мисля, че и е добре така, хем искам да е в ТОП-а.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мина й времето на Райна, да се пенсионира. Сега на мода са новите чалга пеперудки.

 

Харесвам я, но мега хит няма от 6-7 години, а за популярна песен да не говорим :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Причините Райна да е причислявана от една шепа хора към не знам си коя глуха, са две: че има морал и че е индивидуалист. В този бизнес трябва да си продажен, покварен и покорен. Македонският нрав не позволява това. В чистите за поп-фолка времена неслучайно тя беше от водещите имена. По-късно започна да прави завои, екперименти - търсеше себе си. Имала е много успешни песни. Участията й са страхотни, присъствал съм. Пее на живо, забавлява, без да е разпасана. Моето виждане е да залага на фолклора, да пуска от време на време някоя балада, а защо не е и някой кючек или по-комерсиална песен - получават й се. Просто трябва да е себе си в песента, а да не я прави по задължение. И вдъхновение й пожелавам. Песни като "Написано с любов" също показват, че хората имат нужда и от това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Причините Райна да е причислявана от една шепа хора към не знам си коя глуха, са две: че има морал и че е индивидуалист. В този бизнес трябва да си продажен, покварен и покорен. Македонският нрав не позволява това.

 

Айде много моля без глупости, и с провокации е пробвала Райна, просто и с тях не и се получи. Сега изведнъж все да се прави на морална и почнахте да си вярвате и вие, че е такава. Може и да се е променила, но не е като да не е пробвала със сексапил и провокация, просто не и отиваше. Райна има хубав глас, за разлика от Магда, Ани Хоанг, просто се изчерпа във времето, взе си каквото можеше, а и не малко я бутаха от Пайнер, дори когато нямаше хитове. Тя е от най-лансираните в Пайнер през годините.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде много моля без глупости, и с провокации е пробвала Райна, просто и с тях не и се получи. Сега изведнъж все да се прави на морална и почнахте да си вярвате и вие, че е такава. Може и да се е променила, но не е като да не е пробвала със сексапил и провокация, просто не и отиваше. Райна има хубав глас, за разлика от Магда, Ани Хоанг, просто се изчерпа във времето, взе си каквото можеше, а и не малко я бутаха от Пайнер, дори когато нямаше хитове. Тя е от най-лансираните в Пайнер през годините.

Не съм чул и видял Райна да я е лансирал богаташ, да се е продала за награди или да върти интриги като колежките си. Сама се оправя с много неща. И слава Богу, че би шута на оня наркоман. То се показва с времето кой какъв е. Ходи си на участия - канят и в чужбина, и на частни партита, и къде ли не. Дори при предното си ходене в Америка хората са останали супер доволни от нея, за разлика от провала на Азис - тя поне не ги лъже с плейбек и надуване. Прави си песни за свой кеф, не се води по матрицата. Харесва ми философията й за живота - то си личи по отношението й към природата, животните, семейството, пътуванията. През 2006 в брадъра я изкараха истеричка, обаче тя просто си е бунтар по душа. Със сигурност има много повече ценности и принципи от 90 процента от чалгарките. Ти сега я плюеш, защото Татяна се е изказала нещо срещу нея, както и срещу Вероника се беше изказвала, а и тя е супер готина. Когато Татяна един път цъфна в склада на Пайнер в Пловдив, й казах да вземат с колегите й да спрат да правят бозици и чикии и да пусне една балада... послуша ме, после пак почна с простотиите - влече си я жената. Дръпна малко, ама не виждам милионерка да е станала или да се е скъсала от участия. Така че айде моля те и ти. Всички са безхарактерни и се пускат по течението за някой лев в повече - ама тоя модел не върви при всички. Какво беше казала Райна на Димитров преди години: "Няма да пея Нежна полиция пред Невски"... и той естествено я наказа да не присъства. Колко пъти й триха материали от Планета, Хариета й правеше номерца все. Ако беше кучка, нямаше да е неудобна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Райна ходеше с режисьор в началото на кариерата й, после почна да стихва и хубаво, че беше Коцето, но както и да е, искам да ти кажа, че не и е бил нужен богат тъпкач на Райна, след като фирмата правеше много за нея. И не ми намесвай Татяна, не е тва начина да привличаш интерес към темата на любимката ти. Знам, че ако не е Татяна, Камелия и Деси няма за какво да се хванете, ама малко от малко се сдържайте.

 

П.п. Както сам намеси ББ, там си се показа каква моралистка е. Бях забравил този й резил. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна ходеше с режисьор в началото на кариерата й, после почна да стихва и хубаво, че беше Коцето, но както и да е, искам да ти кажа, че не и е бил нужен богат тъпкач на Райна, след като фирмата правеше много за нея. И не ми намесвай Татяна, не е тва начина да привличаш интерес към темата на любимката ти. Знам, че ако не е Татяна, Камелия и Деси няма за какво да се хванете, ама малко от малко се сдържайте.

Да, ходила е със Румен Атанасов - голям праз... Опитваш се да вкараш някакво сравнение тип Хоанг-Люси, ама... тц, не върви.

И какво толкова е правила фирмата... Райна си имаше доста фенове, сети се за Пирин фолк, за първите й два албума. Константин беше кръгла 0, когато тя го набута в Пайнер.

Райна не ми е любимка, нито приятелка, нито нищо. Другите тук знаят коя е любимката ми, просто не е на графиките ми в момента и стреляш напосоки. Просто отбелязвам кое как е, а колкото то Татяна - нищо против нея, затова й казах тогава тия неща, не й мисля лошото, но мисля, че тя те настройва срещу други изпълнители. По-спокойно, пламнал си нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна ходеше с режисьор в началото на кариерата й, после почна да стихва и хубаво, че беше Коцето, но както и да е, искам да ти кажа, че не и е бил нужен богат тъпкач на Райна, след като фирмата правеше много за нея. И не ми намесвай Татяна, не е тва начина да привличаш интерес към темата на любимката ти. Знам, че ако не е Татяна, Камелия и Деси няма за какво да се хванете, ама малко от малко се сдържайте.

 

П.п. Както сам намеси ББ, там си се показа каква моралистка е. Бях забравил този й резил. :D

 

Имам един ОГРОМЕН въпрос, защо Райна винаги ти е била чак толкова голям трън в очите?

Щом не я харесваш, не ти е симпатична, или там каквито и проблеми да имаш с нея или творчеството й, защо въобще си правиш труда да я коментираш навсякъде при всеки удобен момент. Изкажи си мнението, пък заеби нещата. Защо трябва след всеки да обясняваш как Райна била еди каква си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам един ОГРОМЕН въпрос, защо Райна винаги ти е била чак толкова голям трън в очите?

Щом не я харесваш, не ти е симпатична, или там каквито и проблеми да имаш с нея или творчеството й, защо въобще си правиш труда да я коментираш навсякъде при всеки удобен момент. Изкажи си мнението, пък заеби нещата. Защо трябва след всеки да обясняваш как Райна била еди каква си?

 

Всъщност нямам нищо лично спрямо нея, просто влизам в тона на обсъждане в Раманиа и се изпускам и аз с негативност понякога. Харесвам Райна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втората опция.

 

Райна далеч не е толкова неизвестна и безхитова, колкото си мислите.

 

И да - едно време Райна си беше фактор, но и тя както още две/три пострадаха от безумното царуване на Ивана и прясното налагане на Преслава.

Отделно връзката й с Константин и участието им във Вип-а тогава съвсем я тушираха.

 

Но да не съжалява. Направила е правилното решение, Коцко е наркоман.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна нито е бездарна, нито е някаква забравена за широката публика.

Има си други приоритети и тя и си ги следва. Не си е оставила песните, но и тя не е от певиците на всяка цена да се бута навсякъде.

Тези дни обаче слушах много, много нейни стари песни и ми направи впечетление колко добре пееше - с какво чвуство и динамика в гласа. А сега в новите си песни звучи монотонно и скучно. Това е много дразнещо и по дефолт ме отказва дори да й чуя вече някоя нова песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тежко мина младостта" е хит, който Татяна, Яница и Теди Александрова дори не могат и да сънуват, че някога ще имат. Изпълнява се от оркестри по всякакви поводи вече 7 месеца след излизането си, слуша се от малки и големи, просто хит в пълния смисъл на думата. Иначе за поп-фолка наистина Райна си е просто скучна. Можеш да си различен и по малко по-комерсиален начин. Това последното дето го е писала с любов не става и за фон докато правиш нещо да си го пуснеш, много зле просто. Аз викам да продължава с фолклора, там има смисъл от нещата, които прави....

Link to comment
Сподели в други сайтове

И "Машала" е тотален хит. Иначе от фолка "5-6 минути" й е готов хит - не знам защо не иска да я пусне и да има клип.

По-добре да си скучен в нечии очи и да имаш уважението на хората, отколкото да си като Теда Алекандрова и подобни.

Нима "Пълна промяна", "Ще кажа да", "Ако е, да е", "Тук и сега", "Лицемери", "Виновен", "Няколко рокли", "Ти ли си", "Вътре в мен" са лоши песни? Като сте заговорили за последните години колко била изпаднала от борда...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...