Jump to content



Online: Анелия и Дани Леван - В моя ум


Препоръчани коментари

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Ана пак не е разбрала... Принципно се влиза в къщата на Биг Брадър, а не се прави песен от инструментала им :1000 (29):

 

Говори Бай Брадър! Алооооу, Анелийо, мисловен титан заралийски! Веднага да се обаждаш на сестра ти Леван и да си ми връщате музичката, че да не ви връча един Златен скункс! Ще те видя тогава аз тебе каква реч ще ми врътнеш и какви ще ми ги накъдриш, миндил!

 

:feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е много хубава. Излишен проект е, а тоя Дани Лева е като Стефан Илчев, бахти скуката.

 

+1

Ана прави хубави поп песни... но това е кръгла нула.

Пеенето на Ана в песента хич не ми харесва :(

И клипа не ме кефи, очаквах повече а те Алания,Турция, онова, това, днес, утре и накрая ужас ...очаквах повече...

Дуета с Миро - Започваме на чисто е пет класи над това...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубав бийт и припева е готин. Но това момче не става, нов за групичката Стефан Илчев, Лазар Кисьов и Дамян Попов.

 

Клипа е слаб, чак е нелогично Баш само това ли можа да заснеме, при все, че ходиха чак до Турция.

 

Радвам се, че продължава да разнообразява, но това е "поп Мария", а не "поп Анелия" - "Аз и ти" и 'Завинаги"

 

Не съм доволен.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

През цялото време очаквах някакво мега избухване, но така и не дойде момента. Клипа не ми хареса. Опитали са се да направят нещо на световно ниво, но не им се е получило. Анелия изобщо не ми харесва в клипа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето затова тя ми е любимка. Много як проект, яка песен, клип на световно ниво. Никакви Тедита, Яници и т.н. АНЕЛИЯ Е ИМПЕРАТРИЦАТА! :happyppl:

:1000 (29):

Да не те е била майка ти отново и да бълнуваш?

Какъв клип на световно ниво...

Песента мега тъпа

Много слаб проект

Само припева г/д става

:mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Да не те е била майка ти отново и да бълнуваш?

Какъв клип на световно ниво...

Песента мега тъпа

Много слаб проект

Само припева г/д става

:mf_surrender:

 

Мен майка ми не ме бие, ти ако имаш някви комплекси, ходи си ги избивай другаде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втора песен на Анелия, която да ми хареса от много време насам.Доволна година.

 

Виждам, че и този път кръга "Бионсе-Мария-Анелия" не е прекъснат. Би не е първата, която се търкаля полугола на плажа, но е последната.А и спокойно можем да включим "XO" и "Blue"

Дано все пак Анелия скоро разбере, че тя вече си има и нов албум.Или май по-добре да не разбира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно много ми харесва. Винаги съм бил привърженик на поп проектите на Анелия и тя отново не разочарова. С Дани са добра комбинация- и в песента, и във видеото. Самият клип е на доста високо ниво. И със сигурност нито те, нито Бионсе са първите, които са снимали такива кадри на плажа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кому е нужна тази цялата инвестиция? Дори за имидж не става.Супер слаба и скучна песен.Като искаш различно звучене, друг стил и да те виждат като новата МарияИлиева отиваш при композитор различен от Мартин Биолчев.

За видеото също не разбирам защо ходиха в Алания след като тези кадри спокойно можеха да бъдат заснети в Китен :1000 (29): И Баш е подписан под това клипче снимано с апарат..

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм склонен да подкрепя различен и модерен проект, но очаквах много повече от самия клип, от локациите, толкова се говореше във влога на bashmotion,а накрая - нищо особено.

Песента също е доста скалъпена. Очаквах нещо ударно с етно, а то...скука. Дани отново няма да успее да пробие. Не знам как тези млади хора пропиляват години, дори десетилетие в опити да "дебютират". Ако не става, не става. Точка. Седни учи и работи друго. Илчев, Дани, Кисьов, Дамян Попов, Айви,...и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тези смешни гледания - 37 000 :mf_surrender:

 

Иначе не виждам защо трябваше да си отклонява вниманието от "Гот ми е", която е най-големият самостоятелен хит за годината.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъпа песен, такива песни никога не стават хитове. А в клипа Анелия е копирала и визията, и движенията от Пиа Миа. Иначе е много красива. Като цяло - излишен проект, можеше да минем без него.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми прави впечатление, че последните кадри с Дани на плажа са римейк на "Ти си слънцето в мен"? :whistling: Как пък за толкова време Анелия не се разчупи, едни и същи движения навсякъде :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кадрите от крепостта в Македония ли са правени? Там е сниман видеоклипа на БИДИ ФЕР на Татяна. Приятна песен и разчупено видео.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...