Jump to content



Online: Анелия и Дани Леван - В моя ум


Препоръчани коментари

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Много добър проект на високо ниво.

 

Но едва ли ще се наложи.

Why they say the sky is the limit?

When I've seen the footprints on the moon.

And I know the sky might be HIGH...

But baby it ain't really that high.

 

Let's reach for the stars...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен саунд. Свеж клип. Липсва й някакъв избухващ момент на песента, но като цяло ритъмът е много модерен.

Ана е много готина. Няма спиране тая жена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Края на клипа е краден от

 

 

 

Точно така... Б. е първата, която се чекне полугола на плажа. :mf_surrender:

Why they say the sky is the limit?

When I've seen the footprints on the moon.

And I know the sky might be HIGH...

But baby it ain't really that high.

 

Let's reach for the stars...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година Анелия им показа на всички как се прави! Според мен тя трябва да бъде Певица на годината! Много здрав проект, модерно, интересно и зарибяващо! БРАВО!

 

Все повече ми се издига в очите Анелия, мачка като ненормална!

 

П.С. Не мисля, че клипа е копиран от този на Бионсе, нямат си нищо общо. Това, че има кадри на плаж не значи нищо.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година Анелия им показа на всички как се прави! Според мен тя трябва да бъде Певица на годината! Много здрав проект, модерно, интересно и зарибяващо! БРАВО!

 

Все повече ми се издига в очите Анелия, мачка като ненормална!

 

П.С. Не мисля, че клипа е копиран от този на Бионсе, нямат си нищо общо. Това, че има кадри на плаж не значи нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е различна от масовката и тук ще получи ужасно много суперлативи само заради това но истината е, че е монотонна, скучна, незапеваема и лично за мен леко изкопирана от ''Insomnia'' на Тиесто особено след припева.

Не ми харесва и няма да я слушам.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ана пак не е разбрала... Принципно се влиза в къщата на Биг Брадър, а не се прави песен от инструментала им :1000 (29):

Мислех, че само аз намирам прилика. :mf_surrender: :mf_surrender:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е различна от масовката и тук ще получи ужасно много суперлативи само заради това но истината е, че е монотонна, скучна, незапеваема...

Не ми харесва и няма да я слушам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо вините Анелия за каквото и да било, то се вижда, че тя е просто добавка към този проект, които иначе си е само на Дани. А на които не му харесва, да си слуша "различните" "Върнах ти го" и "В десет ми звънни". В този форум като че ли не може просто да харесате даден проект, без да мине през от къде е взета мелодия, фраза, клип и т.н. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло ми хареса и ще я слушам (от няма къде може би... то в тазгодишната криза и Зоя Мутишева ми е все едно Адел) :3fdb8960598fa63e:

В клипа не ми хареса рязката смяна на кадрите в различните сцени. Анелия също не я приемам в тази бонбонена визия. Ритъмът много ми харесва, както и аранжимента, но не ме кефи, че след чистото поп пеене на Дани, Анелия твърде много напомня на поп фолк. И защо брадата на Дани изглежда така? Лишеи ли има?! :mf_surrender:

Но иначе ми е интересна и за това ще я слушам, малко разнообразие. 1000%20(24).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо вините Анелия за каквото и да било, то се вижда, че тя е просто добавка към този проект, които иначе си е само на Дани. А на които не му харесва, да си слуша "различните" "Върнах ти го" и "В десет ми звънни". В този форум като че ли не може просто да харесате даден проект, без да мине през от къде е взета мелодия, фраза, клип и т.н. :mf_surrender:

Не, не може. Не сме 90-те, има социални мрежи, интернет, телевизии, специализирани издания и т.н. Не бива да си затваряме очите и да пляскаме в екстаз. Това важи за всички заемки/ кражби. Или и Дженка да аплодираме, че е окрала некви мангали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми повече като звучене от "Гот ми е", обаче ми се искаше да е самостоятелна. Партиите на Анелия са добри, другото е някак излишно. Иначе видеото е добро. Ще се слуша.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не може. Не сме 90-те, има социални мрежи, интернет, телевизии, специализирани издания и т.н. Не бива да си затваряме очите и да пляскаме в екстаз. Това важи за всички заемки/ кражби. Или и Дженка да аплодираме, че е окрала некви мангали?

 

Не бива, но то се изкарва, че от 10 песни е крадена песента, от 5 видеото и в всеки проект се търси под вола теле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе в крайна сметка в музиката има 8 тона, точно у в Абсурдистан няма да измисли някой 9тия.

 

Иначе повече напомня темата на Бай брадър, отколкото Инсомния. В тоя ред на мисли, Фейтлес също по-скоро са взаимствали/инспирирали оттам.

 

Иначе бива като цяло. Аня стои леко странно на фона на поп-парчето на педалчето, ама точно това му е отличителното, иначе съвсем никой няма да му обърне внимание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...