Jump to content



Online: Галена и Цветелина Янева ft. Азис - Пей сърце


Препоръчани коментари

Това в началото е излишно, задава сюжетен клип, а той после не е, а и е по-хубаво като пуснеш клип, да почне направо и песента. Иначе са се постарали, има забавни моменти.

 

Да...именно... бахти бъркотията е тоя клип. Уж почва като сюжетен и после едни 82828 кадъра... абсолютно несвързани... и накрая разбираш, че си се прецакал, опитвайки да осмисляш нещо хаха...

Песента? Тъпа мелодийка... има 2-3 яки фрази и толкоз.

 

Както си знаех, че ще е слабо. :mf_surrender:

 

И кво... Емануела, Фикрет, Галин и Анелия вървят за сега...и отчасти Джена. Ломска, Жалка и Преса пуснаха бози.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникално веселяшка и ненатоварваща песен! Просто ще стане мегахит!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преславовите първо да си видят последното копие на Моето слабо място и жалката Тв версия към него, и после да имат претенции към другите изпълнители. Галена е последната, която може да я пипнеш за клип. Дори и да не ти харесва поне уважи труда на целия екип, личи си колко много са се постарали. Щото ако не е тя ще гледаме дивани и парцалите на стоян стоянски в студиото на Планета цял живот. Ай сиктир!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преславовите първо да си видят последното копие на Моето слабо място и жалката Тв версия към него, и после да имат претенции към другите изпълнители. Галена е последната, която може да я пипнеш за клип. Дори и да не ти харесва поне уважи труда на целия екип, личи си колко много са се постарали. Щото ако не е тя ще гледаме дивани и парцалите на стоян стоянски в студиото на Планета цял живот. Ай сиктир!

+1111111111

 

Преславови газ пикаят е момента!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая!

Песента е трепач, със сигурност ще стане голям хит, ако не и хита на годината. Но някои части от текста изобщо не ми харесват.

Клипът е доста добър, но може би очаквах да е една идея по-класен. И не разбирам защо в началото са подхванали някакъв сюжет който после не развиват. Какво да разбираме- Галена се е примирила със сватбата на любимия си и е отишла да си купонясва на нея? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая!

Песента е трепач, със сигурност ще стане голям хит, ако не и хита на годината. Но някои части от текста изобщо не ми харесват.

Клипът е доста добър, но може би очаквах да е една идея по-класен. И не разбирам защо в началото са подхванали някакъв сюжет който после не развиват. Какво да разбираме- Галена се е примирила със сватбата на любимия си и е отишла да си купонясва на нея? :D

 

Ши си праят харем! :roll1: :1000 (30): :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е оригиналът? Така прочетох някъде, че имало и оригинал някъде...

 

 

Няма голяма разлика в клиповете честно казано. :1000 (29):

 

Не я спирааааам, набараха хита! Бравооооооо! :1000 (33):

 

 

А останалите Пресови да се примирят, че песента ще бъде мегахит! Всички знаем, че ще бъде голям хит, само тука 2-3 фена противоречат. Затова имаме етикет "Най-злобни фенове", защото никога не признаваме успеха на другите, а щом се появи нова песен на Прес, винаги я хвалим, дори и да не ни харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1111111111

 

Преславови газ пикаят е момента!

:roll1: Какво недостижимо чудо - да снимаш клип в циганската махала, място си не намираме :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е ХИРОШИМА! КОСМИЧЕСКА БОМБА! МЕГА,ГИГА ЯКА!

 

Адскиии много зарибява! Само Галена може да вкара нещо ново,модерно в чалгата и да се хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тотална избухвация е припева! Много зареждаща песен, каквато и очаквах! Галена оправда очакванията ми, а и на всички предполагам! Много сила в тоя проект!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: Какво недостижимо чудо - да снимаш клип в циганската махала, място си не намираме :roll1:

 

В пъти по-добре от 128446960 клипа, където се мята на диван и поднася наляво, надясно чаша за вино :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мегахит, ама от най-големите, избухва от началото до края. Клипът е супер, допълва песента на 100% и я прави още по-силна. Браво и на двете за свежия проект, дуетът им и Фики излезнаха последни, но са най-силни от всичко през май.

 

1300+ плюса за по-малко от час и то в кофти време за премиера...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво! Разбиха! Песента е много зарибяваща, клипа е отличен, много добри кадри с добри филтри и готин монтаж. Огромната ми забележка е, че можеше да е още по-добре, ако бяха доразвили сюжета, обърка ме това начало. Накара ме да чакам сюжет, а накрая нема... само това не ми допадна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хита на годината, просто ги убиха... Във възторг съм, имах големи очаквания, но те просто са направили нещо, дето те зарибява от петата секунда и кара само да мислиш за дискотеки, купон. Брутална, както и видеото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво! Разбиха! Песента е много зарибяваща, клипа е отличен, много добри кадри с добри филтри и готин монтаж. Огромната ми забележка е, че можеше да е още по-добре, ако бяха доразвили сюжета, обърка ме това начало. Накара ме да чакам сюжет, а накрая нема... само това не ми допадна.

 

Екстра си е сюжета, Сине :D В началото драми, любовни истории... и после КУПОН. Затова никакви драми, само ПЕЙ СЪРЦЕ, ЖЕГАТА ПАК ДОЙДЕ :D Циганията в клипа ми идва в повече..... всичко друго е ОК !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е пълна откачалка, има някои фрази в текста, дето цяла година ще са топ фейсбук статуси.

Това със синджира например е скандално, още утре съм на дискотека!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е пълна откачалка, има някои фрази в текста, дето цяла година ще са топ фейсбук статуси.

Това със синджира например е скандално, още утре съм на дискотека!

 

.. особено, че господ щрака с пръсти е много култово 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif Брутално яка и весела е..... яко ще се избухва !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слава Богу, не са правили кавър на Hey Denisha.

Супер як клип, а за песента какво да кажа...Ами, не очаквах това trash-че да ме зариби, но ето на :happyppl: Става за слушане в кола, за дискотека не съм сигурен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста я прехвалихте и очакванията ми бяха големи.. Не е лоша песничката,но е далеч от мегахит.Клипчето е весело. Не знам какво се случва,но ги няма онези резачки от преди няколко години,наистина се усеща липсата на хитове! За сега на Анелия май е най-стабилна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...