Jump to content

Online: Галена и Цветелина Янева ft. Азис - Пей сърце


Препоръчани коментари

Циганската Хавана Тропикана. :1000 (29):

 

Интересно видео, поздравления, че снимаха нещо различно (ако не броим клипа на Емилия).

 

Песента не е нещо невероятно. Припева е як.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко прехвалено.

Видеото е супер гнусно.

 

+1

Много е изкуствено и насилено всичко. Спрах го на 1-та минута. :wacko:

На Джансевер е класи пред това нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е някаква смесица между "Без въпроси", "Хавана Тропикана" и отчасти "Ти си ми" :mf_surrender: :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами за сега не ми харесва. Да бяха си оставили оригиналния аранжимент. Така звучи супер скопено.

Интересен клип!

 

:helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ми трябва малко време да я рязбера тая песен. Някой ако може да пусне текста че ми е трудно да разбера какво се пее.

 

"Жената - весел, децата - и той!" ти е достатъчно. :1000 (29):

 

Музиката не е точно като на Дженсевер, има по-денс аранжимент.

 

И голямо е включването на Азис, заслужава си мястото в заглавието. :1000 (29):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разноглед станах от толкоз мангалщина, бълхи и кич на едно място...Янева май е циганка наистина.

Предпочитам да слушам песента без да гледам видеото, а и вече махалите сме ги гледали.

Песента ме кефи, музиката е яка, зарибява. Определено ще се наложи и все пак е поредният силен проект на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е толкова якааааа, а клипа е толкова гаден... някак си не приемам това българки да се правят на циганки, но все пак в името на изкуството, ако чалгата може да се нарече така де.

Между другото чакам да ми четете морал тука, както четохте за на Теди песента. Дето песента й беше гнусна, мазна и т.н. Тук аз не виждам нищо по-различно.

 

Пак казвам, песента е много яка, не знам дали ще се задържи цяло лято, но е много яка. На клипа давам 3, защото можеха да заснемат много, ама много по-добро видео, класи над това. Нещо лятно, нещо свежо... а не като отвориш клипа и да ти замирише на цигания. :D

 

Проекта е добър! Браво, леко прекалиха с хваленето, но да видим докъде ще стигне. :)

 

п.п. и на мен турската версия ми харесва повече, но нека бутнем Галена, все пак българското си е българско, макар и да не се забелязва много в клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оригиналът е по–як, но и тази е мн интересна :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво стана, Галош и Цура и те се издъниха тва лято :3fdb8960598fa63e:

 

Някаква епопея на циганското и кючеците е настанала напоследък :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, очаквах повече. Нищо не запомних освен "Пей, сърце - Ооо". Пак твърде много текст. И нещо май от Ломската са се вдъхновили за рапирането, въпреки че Галка е рапирала още в "На две големи". Клипът е интересен. Хаваната + Без въпроси. Но песента ми е слаба, така че не знам дали и клипът ще помогне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютен мегахит! Точно това искам- лятно, свежо парче, клипът и той е супер готин, много положителна енергия, зарежда те просто като го гледаш. Много, много съм доволен, знаех си, че чакането ще си заслужава!! И явно 5-минутните песни са на мода в последно време :D

 

Единствено не ми хареса, че на фона на циганските махали, жената весел, децата и той и т.н. се пее Господ вдигнал ръце леко усмихва се и щрака с пръсти...ти сериозно ли?? :mf_surrender: Тва е мн гнусно, не знам как са си позволили да го изпеят. И това веселба не може без бой също не ми хареса.. абе като цяло текстът можеше още да се доизпипа, но на фона на адски слабите песни, това си е тотален хит.

 

И поздравления за началото на клипа, много е готино.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това в началото е излишно, задава сюжетен клип, а той после не е, а и е по-хубаво като пуснеш клип, да почне направо и песента. Иначе са се постарали, има забавни моменти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...