Jump to content

Online: Галена и Цветелина Янева ft. Азис - Пей сърце


Препоръчани коментари

БруталнО песенннннн!!! Много по-яка отколкото очаквах. Клипа наистина е като циганска версия на "Хавана", но мен лично супер много ме радва, циганските визии и кючеците са супер. Не мисля, че това циганизира България, правено е с ирония и хумор, очевидно.

 

Галенче, обичаме те!!! :* Жената весел, феновете и той.

Link to comment
Сподели в други сайтове

.. особено, че господ щрака с пръсти е много култово 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif Брутално яка и весела е..... яко ще се избухва !

Мен само това не ми харесва.

Иначе наистина е доста весела песен, нито е вулгарна и видно иронизира, но премерено без да се вземат насериозно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Убиха ги! :Vishenka_05:

 

Песента хваща от първите секунди и държи докрая.Страшна градация са направили, свежи лафчета са вкарали."Партията" на Азис можеше да я повторят още.

Клипа на моменти има доста несериозен монтаж, но въпреки това трепач.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слава Богу, не са правили кавър на Hey Denisha.

Супер як клип, а за песента какво да кажа...Ами, не очаквах това trash-че да ме зариби, но ето на :happyppl: Става за слушане в кола, за дискотека не съм сигурен.

И само да добавя - "жената е весел, децата и той" е инспирирано от това емблематично парче:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И както очаквах - пълна боза. Галена да се маха от тая махала, от Цура и от всичко циганско около нея и да си прави хубави песни.

Лятото в поп-фолка наистина се превръща в ромале микс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-ударната песен, излизала през тая година! Веднага грабва, веднага вдига, веднага се запява, веднага става хит и оставя всички други след себе си!

 

Клипът е изключително мащабен, изключително забавен, изключително пасващ си с песента, изключително по световните стандарти!

 

Не знам за каква липса на сюжет говорите...като всичко е толкова просто ... Галена отива при гледачката и тя "предсказва бъдещето"...

 

Айде приятно размазване, че жегата дойде... :whistling:

 

 

Ах, и не мога да пропусна, че Галена ги срина със земята някои нелепи певички .... на годината. :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОРИГИНАЛЕН КЛИП, цветен, определено ПЪСТЪР, много добра песен, въпреки, че си личи, че е кавър, ще се избухва. Заслужаваше си чакането! Разбиващи фрази, пълно с лафове. Любим ми е този със златния зъб. хахах умирам... Само не разбрах тоя мазния кога успя да се внедри в проекта и каква точно е ролята му? Пф, можеше и без него! Нищо лично, уважавам го, ама тук е излишен, това си е песен на Галето и Янева, ма айде, нека и той намаже, явно вселенският хит ,,Хабиби,, не му е достатъчен... Браво, още веднъж, доволен съм много! Жената ВЕСЕЛ, децата и ТОЙ... хахах

Да кажем ЧАО на рекорда на Деси и Галин. хахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

е какъв е този коментар ?Не ви ли омръзна постоянно да плюете ?

 

И какво стана, Галош и Цура и те се издъниха тва лято :3fdb8960598fa63e:

 

Някаква епопея на циганското и кючеците е настанала напоследък :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че Галена не пусна тази версия, че нямаше да има толкова избухване...

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адски добрата песен. Супер лятно парче, което веднага запяваш. Това се казва добър летен хит. Тази песен е за всички позитивни хора,а не за злобарките ! (феновете на Праслава)!

Link to comment
Сподели в други сайтове

БРУТАЛНА ПЕСЕН, БРУТАЛНА!!!

Действа толкова добре, направо ми оправя настроението като я чуя. Супер добра. Сигурен съм, че ще е един от най-големите хитове за 2016. Всичко прави обаче Галена. Цветелина и Азис даже ги прескачам. Клипа не е мой тип и според мен осмива циганите, но са се постарали. ГАЛЕНА Е ИСТИНСКИ ЛИДЕР! не като вашите измислени п*тки. Много, много съм доволен. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цигания до шия!Потрес

Айде, камшика и да те няма...

Като ти пеят мангава тут нямаш проблеми, сега потрес.

Не ме карай да ядеш онова, което докето те накара преди дни. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален мега хит ! Не знам, ама е многооо яка песента . Просто гръмнаха двете лидерки !

За клипа нямам думи - на световно ниво !

 

Маааш ли кючеци у вас? :mf_surrender:

 

 

 

Такаа, няма да харесам видеото, защото ми омръзна тая държава да се превръща в мангалщина и вместо да им набием нашите ценности, ние взимаме тяхните! :gun_bandana: Иначе идеята е интересна, ако беше развита докрай и бяха снимани по-интересни места, не травестити мангали и т.н, не мога да ги гледам...

 

Музиката не е лоша, става за слушане. Но няма много връзка между музика, текст, видео. Текста е просто като наредени думи..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, камшика и да те няма...

Като ти пеят мангава тут нямаш проблеми, сега потрес.

Не ме карай да ядеш онова, което докето те накара преди дни. :1000 (29):

Айде камшика на някой друг момченце.Да не идеш там ти .

Цигания е и то до шия в клипа

Песента бива.

 

Не ми сравнявайте Мангава с тоя клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Маааш ли кючеци у вас? :mf_surrender:

Такаа, няма да харесам видеото, защото ми омръзна тая държава да се превръща в мангалщина и вместо да им набием нашите ценности, ние взимаме тяхните! :gun_bandana: Иначе идеята е интересна, ако беше развита докрай и бяха снимани по-интересни места, не травестити мангали и т.н, не мога да ги гледам...

 

Музиката не е лоша, става за слушане. Но няма много връзка между музика, текст, видео. Текста е просто като наредени думи..

Лизач . Не ме цитирай . Лизач

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшна е песента! Нашата версия е още по-яка от оригинала. Клипчето е забавно и готино, но най-зарибяващ е ритъмът и припева в целия проект. Много ще се танцува на товаааааааааааааааааааа :1000 (6):

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...