Jump to content



Online: Анелия - Гот ми е


Препоръчани коментари

  • Отговори 99
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

От първо слушане много монотонно и скучно ми звучи. И изпълнението на Анелия ми е някакво вяло. Ще й дам шанс, но надали ще ми хареса особено и занапред.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша. Мегахит няма да е, един от хитавете на лятото - да. Интрото ми е супер познато, мисля, че го имаше и в друга чалга. Клипът ми прилича на Бонбона на Ера като концепция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лоша. Мегахит няма да е, един от хитавете на лятото - да. Интрото ми е супер познато, мисля, че го имаше и в друга чалга. Клипът ми прилича на Бонбона на Ера като концепция.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде откриваме сезонаа :girl_witch: :girl_witch: :girl_witch:

Много готина песничка, идеална за лятото, импровизацията накрая се е получила много яко. Така не ми е харесвала песен на Анелия от 2013 година, най-сетне да ме грабне нещо нейно.

Клипчето е приятно за гледане, лятно, доста напомня на Стара каравана, да не кажа, че има моменти 1:1. Но като цяло съм много доволен, в крайна сметка искаме хитови и силни песни, клиповете са на второ място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа не е откраднат от Галена, а от Кейти Пери. И двете - Анка и Галка обичат да си боцкат идейки от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хитова песен и приятен клип, който напомня на други, но песента е лека и не изисква повече. Много ми харесва работата на Анелия последните 2 години, разчупи онова звучене на песните, в което беше забила преди това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май слушаме различни песни - аз не можах да я изтърпя до края. Адски монотонна, никакъв заряд, много прост текст, едно никакво изпяване.... Най-слабото парче на Анелия от години.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Май слушаме различни песни - аз не можах да я изтърпя до края. Адски монотонна, никакъв заряд, много прост текст, едно никакво изпяване.... Най-слабото парче на Анелия от години.

 

+1 не ми харесва грам.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия е много яка в клипа, но песента започна да ме кефи от "Гот ми е на мен сега" до "Гили, гили" включително. Там трябваше да е по-ударно, но като цяло много ме кефи проекта. Анелия много ме дразнеше, но определено ми направо добро впечатление с този проект, харесва ми. Браво. Клипа на мен повече ми прилича на "Come Back" на Даяна и на "Хайде на морето" на Азис. И пак да кажа, че Анелия е мнооооого яка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май слушаме различни песни - аз не можах да я изтърпя до края. Адски монотонна, никакъв заряд, много прост текст, едно никакво изпяване.... Най-слабото парче на Анелия от години.

 

+1 не ми харесва грам.

Ставаме трима.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е приятна, но е доста монотонна и не вярвам да стане голям хит.

 

Не че нещо, но това го пишеш за абсолютно всяка нова песен, която се пусне ...(с едно изключение) ! :gun_bandana:

 

Приятна песен, но нещо припевът не ми е особено мелодичен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е 1:1 с Караваната.

Не знам защо смятате, че щом Галена направи нещо е нейна запазена марка. Всеки втори летен клип е с такъв сюжет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галенови пък къде виждат Караваната в клипа на Анелия? Че то и Азис е в каравана в "Хайде на морето", нали? Нито има сцени на плажа, като на Караваната, нито Анелия кара АТВ нито нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...