Jump to content



Деси Слава vs Камелия - част 2


Kоя от двете предпочитате?  

219 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Не ви ли е срам да изкарвате Камелия "бездарна", макар всички да знаете, че е от много малкото фолк певици, които си изкарват изцяло на живо участията?! Това говори само едно, че тези, които го правите, не заслужавате да слушате и плейбеците на любимките си ... Вие наистина сте представителна извадка на вечно незадоволените и неблагодарни българи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

това точно се отнася за малкото фенчета на ЖЪЛТИЯ ЗЪБ!

Много инфантилно поведение демонстрираш в този форум, ти изобщо виждал ли си някога на живо Камелия, та си позволяваш да говориш такива простотии за нея, или просто имаш комплекс от собствените си зъби и дъх?! Защото Камелия в стотиците пъти, в които сме се виждали и общували, макар понякога и изпотена (защото се раздава всяка минута от участията си и е 100% на живо) винаги мирише на чисто и на много скъпи парфюми, абсолютно винаги, а усмивката й е едно от най-хубавите неща във визията й, така че нещата, които се опитваш да внушиш се меко казано абсурдни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде наистина стига вече. Спорът може да се проведе и по много по-цивилизован начин. Конкретно Десовите спокойно можем да си изтъкваме факти след факти вместо да опираме до простотии, пък нека от другата страна да си злобеят задето тяхната любимка съвсем очеИзвадно днес не е на същото ниво като нашата. Това не променя старите успехи на нито едната от двете, нито отменя възможността някой ден и двете отново да са актуални едновременно. Ама за тази цел мисля, че трябва и двете да са под покрива на чичо Митьо де, защото добре виждаме докъде се стига, когато във времена като днешните загубиш гърба на най-големите компания, телевизия, Ютуб канал, концертни сцени... Бай дъ уей, изключително много се радвам, че поне Глория и Пайнер направиха всичко по силите си, за да продължат заедно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде сега, много добре е известно кой почна с постоянните гадости, сега се правите на ощипани госпожици като просто поддържаме нивото на разговора на същото ниво.

 

Ама това със невъзможността на Кама да има бебе соу фар определено минава границата. Ма то на някои елементи не им е за първи път, така че не съм изненадан. Те много обичат да стигат дотук, когато нямат да кажат нищо съществено.

 

На тая снимка табуретката продължава да прилича на кюфте. Май е свалила половин кило, ама то щото точно преди това не се е наплюскала едно яко.

Междудругото, пак ли клип бе? Нали Фатмеса имаше голеееееемия невероятния вселенския хит? Май за пореден път се обяснявате, а Деса Тъпото е явно на друго мнение. Щото хит не се затапва с още продукция, ама като нямаш акъл, няма и да ти дойде ...

Просто цепиш мрака! :Vishenka_05:

 

Иначе Деси Слава и Камелия отнасят такъв хейт, чак малко ми стана неудобно, щото е без причина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Ми не. Наградата беше за Камелия, както и тази година Певица трябваше да е Жалка. Не може да вземеш всички други награди, а накрая най-голямата да я спечели друга по-втория начин, я с хонорар от Капките, я с креватни изпълнения.

 

Щото ако са заслужавали наградата на възоснова на реални заслуги в изпълнителската си дейност през годината, нямаше да си осигуряват статуетките по 2рия начин.

 

И да, намирам за рядко тъп метода на разпределение за всеки по нещо, то точно затова тия награди никой не ги брои вече за нищо и стигнаха до бунището в някво мазе.

 

Просто цепиш мрака! :Vishenka_05:

 

Иначе Деси Слава и Камелия отнасят такъв хейт, чак малко ми стана неудобно, щото е без причина.

 

Абе беше ми се изплъзнало, ама сигурно пости за Рамадан, тя затова изглежда малко свалила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година Галена беше над Преслава отвсякъде, затова изглеждаше нелепо втората да вземе най-голямата награда, вместо първата. През 2002 и Десислава, и Камелия бяха ТОП. Нелепо би било в година като тази някоя от двете да остане ощетена, затова наградите се разпределиха така, че и двете да са уважени. Съжалявам ако не ви харесва фактът, че Десислава чисто вокално е по-добра певица, а и по онова време фен истерията към самата нея като изпълнител беше по-голяма. Не може да искате Камелия да беше обрала всичките награди както направи Адел преди време, първата просто никога не е била без стабилна конкуренция на върха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както казах, ако Постещото Фатме беше толкова заслужила 2002ра, нямаше да си изработва наградата в кревата на шефа. Какво пеене, каква истерия, каква равност, какъф връх? Явно щом е стигнала до 2рия начин, саматя тя не е смятала, че заслужава да вземе скрапта по каналния ред. Изобщо за какво си говорим тогава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои явно са светили на Димитров и Деса докато са спали заедно, та са пропуснали да си научат уроците по БЕЛ, толкова неграмотност само в ромските махали има :mf_surrender:

Няма нищо изненадващо... И тази година с предоставени формули на матурите пак е фул от двойки, а за бисерите в тестовете по БЕЛ да не говорим. Сигурно чалгата е виновна. Иначе сме мн компетентни по всички теми.

 

А Мария Димитрова беше изгонила Цветелина и Деса, че спали с мъжа й. Той пък изгонил Коста Марков, че спал с жена му. След това Цветелина се появяваше в ефира на Планета, Деса се върна в Пайнер, тази година Коста също :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Мария Димитрова беше изгонила Цветелина и Деса, че спали с мъжа й. Той пък изгонил Коста Марков, че спал с жена му. След това Цветелина се появяваше в ефира на Планета, Деса се върна в Пайнер, тази година Коста също :mf_surrender:

Нараненото его се лекува, болките отшумяват, а лошите спомени - явно се забравят... :whistling: :whistling: :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хехе и преславови не бутат толкова Преса там където знаят че не и е мястото, а тези Десови и за светица ще я правят Света ДесиСлава. емотиконче с ореол.

Заслужила е да и издигнат храм паметник в нейна чест приживе !!!

 

 

Абсолютна светица си е (като изключим порока и че си пада по агнешко :Vishenka_05: )

 

 

Млад козел дърта върба лющешееееее :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заслужила е да и издигнат храм паметник в нейна чест приживе !!!

Абсолютна светица си е (като изключим порока и че си пада по агнешко :Vishenka_05: )

Млад козел дърта върба лющешееееее :3fdb8960598fa63e:

 

Св.ДесСлава ще прости ли греховете на Кама ? :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

<=== Десислава - Ti si moj greh

 

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

<=== Десислава - Ti si moj greh, Placi zemljo

 

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

<=== Камелия - Казни ме, казни :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

<=== !!! Излагация !!! Камелия Се Излага - пее Левски Каручка Смях !!! :roll1: :roll1: :1000 (6): :roll1: :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Св.ДесСлава ще прости ли греховете на Кама ? :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

 

Култова песен и култов клип. Не си представям по добра реализация на този проект в ничие друго изпълнение освен това на Щършито. Клипа също е култов и еталон за чалгата дори и днес. Виждам , че 10 секунди от него пресъздават 3те минути на Съкровище на Емануела.

Може да е изпята с много малко гласови възможности, но поне к0мпенсира с чувство и пъшкане. Само, че тази песен трябва чрез обнародване в държавен вестник да се забрани на Кама да я пее на живо. Само плейбек ако може, ще и бъда благодарен.

 

Сама си разруши изградения имидж и от име, което всички копираха (Андреа, Галена) се превърна в една жалка клоуниада и една грозна лъжа.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е като гледате клипове като този и си припомняте времена като онези, на феновете на Камелия не ви ли се иска и днес да можеше да е така? Прекалено много позволихте на Фокси да ви внуши колко си е добре Камелия само с участията по кръчмотеките и съвсем забравихте коя всъщност беше КАМЕЛИЯ.

Мен лично ме хваща яд без вече да съм й фен, не знам за вас... Още по-гадно е като си представя как в момента можеше пак да мачка в Пайнер с проекти като този.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е като гледате клипове като този и си припомняте времена като онези, на феновете на Камелия не ви ли се иска и днес да можеше да е така? Прекалено много позволихте на Фокси да ви внуши колко си е добре Камелия само с участията по кръчмотеките и съвсем забравихте коя всъщност беше КАМЕЛИЯ.

Мен лично ме хваща яд без вече да съм й фен, не знам за вас... Още по-гадно е като си представя как в момента можеше пак да мачка в Пайнер с проекти като този.

 

Но тя САМА си направи тези проекти, Пайнер единствено ротираха клиповете и. :3fdb8960598fa63e:

Аз още вярвам в нея :Vishenka_05:

 

Култова песен и култов клип. Не си представям по добра реализация на този проект в ничие друго изпълнение освен това на Щършито. Клипа също е култов и еталон за чалгата дори и днес. Виждам , че 10 секунди от него пресъздават 3те минути на Съкровище на Емануела.

Може да е изпята с много малко гласови възможности, но поне к0мпенсира с чувство и пъшкане. Само, че тази песен трябва чрез обнародване в държавен вестник да се забрани на Кама да я пее на живо. Само плейбек ако може, ще и бъда благодарен.

 

Сама си разруши изградения имидж и от име, което всички копираха (Андреа, Галена) се превърна в една жалка клоуниада и една грозна лъжа.

 

С какво си е разрушила имиджа ? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е като гледате клипове като този и си припомняте времена като онези, на феновете на Камелия не ви ли се иска и днес да можеше да е така? Прекалено много позволихте на Фокси да ви внуши колко си е добре Камелия само с участията по кръчмотеките и съвсем забравихте коя всъщност беше КАМЕЛИЯ.

Мен лично ме хваща яд без вече да съм й фен, не знам за вас... Още по-гадно е като си представя как в момента можеше пак да мачка в Пайнер с проекти като този.

Да, подкрепям мнението ти, но мисля, че по-добре е всеки да беше самостоятелен, защото не виждам какво толкова дава Пайнер към днешна дата ... В световен план всички поп звезди имат собствени екип и канали в yоutube, а Планета все по-рядко се гледа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С мързел, с кофти визия, евтини клипове, тъпи песни, манипулации, смъкване на хонорар, качване на гнусни снимки по ФБ на бабешки години и тн.

Едно да беше. Днес Кама е като един стар парцал, който никой не иска да ползва, защото минеш ли с него, разнасяш смрадта и мръсотията...

В днешно време кой би копирал Камелия - дори и Адриана не би...

 

Не е като Десито - идол на всички фолк, поп и народни прохождащи изпълнители, любимка на гилдията :Vishenka_05:

Камелия и Десислава са на едно ниво, това което си написал за едната се отнася и за другата! ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

С мързел, с кофти визия, евтини клипове, тъпи песни, манипулации, смъкване на хонорар, качване на гнусни снимки по ФБ на бабешки години и тн.

Едно да беше. Днес Кама е като един стар парцал, който никой не иска да ползва, защото минеш ли с него, разнасяш смрадта и мръсотията...

В днешно време кой би копирал Камелия - дори и Адриана не би...

 

Не е като Десито - идол на всички фолк, поп и народни прохождащи изпълнители, любимка на гилдията :Vishenka_05:

 

Да Деса е идолка на всички баби, които и завиждат на младото момче, нищо друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, подкрепям мнението ти, но мисля, че по-добре е всеки да беше самостоятелен, защото не виждам какво толкова дава Пайнер към днешна дата ... В световен план всички поп звезди имат собствени екип и канали в yоutube, а Планета все по-рядко се гледа.

Аз до едно време бях привърженик на самопродуцирането в БГ, то определено си беше опция, но в последните години не е съвсем така. Дори и Десислава започна да изпада в последните 3-4 години без Пайнер, а Камелия още от първата година стана по-зле от нея, защото ДС поне имаше някой и друг хит отвреме-навреме. Кофти е положението с този монопол, ама какво да се прави... Там имаш най-добра среда за развитие- най-гледаната чалга телевизия, най-големия Ютуб канал, 2 силни концерта годишно (когато Митьо реши да са му силни)... А и някак си името 'Пайнер' само по себе си носи точки. Десислава много навреме осъзна някои неща и се върна, силно се надявам и Камелия да я последва, макар че нейните отношения с Господин Продуцента май са по-лоши. :D

А на Запад си е коренно различно. Там също трудно можеш да се справиш без да си част от някой лейбъл, но поне няма монопол на една единствена компания, разнообразието е огромно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Св.ДесСлава ще прости ли греховете на Кама ? :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

Когато излезе дълго време за мен беше най-добрия фолк клип. Каква атмосфера ...

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...