Jump to content



Деси Слава vs Камелия - част 2


Kоя от двете предпочитате?  

219 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Специално си пуснах "Облаче ле бяло" втори път, да видя дали пък аз нещо не съм си изкривил представата заради фенско пристрастие... Ами съжалявам, но не го пее чак толкова зле. Със сигурност има някои нетипични за Десислава неточности, но като за спонтанна акапела без подготовка и с доста вълнение заради тематиката- толкоз. Пък и Деса покрай тези цигари напоследък често взе да има проблеми с гласа, крайно време е да се опомни и да спре да пуши заради едната разбита връзка... и без друго вече си има друга, с още по-младо жребче... :D

Феновете на Камелия не се опитвайте да се захванете за това, което е едно от най-уважаваните неща при нея- пеенето на фолклор. Нали знаете, че както в единия момент е подценена покрай едно не чак толкова добро изпълнение, в следващия ще вдигне хората на крака в Арена Армеец? :whistling: Това, между другото, важи и за много други неща, в които е подценявана от край време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Специално си пуснах "Облаче ле бяло" втори път, да видя дали пък аз нещо не съм си изкривил представата заради фенско пристрастие... Ами съжалявам, но не го пее чак толкова зле. Със сигурност има някои нетипични за Десислава неточности, но като за спонтанна акапела без подготовка и с доста вълнение заради тематиката- толкоз. Пък и Деса покрай тези цигари напоследък често взе да има проблеми с гласа, крайно време е да се опомни и да спре да пуши заради едната разбита връзка... и без друго вече си има друга, с още по-младо жребче... :D

Феновете на Камелия не се опитвайте да се захванете за това, което е едно от най-уважаваните неща при нея- пеенето на фолклор. Нали знаете, че както в единия момент е подценена покрай едно не чак толкова добро изпълнение, в следващия ще вдигне хората на крака в Арена Армеец? :whistling: Това, между другото, важи и за много други неща, в които е подценявана от край време.

 

Ма ти не се ли усещаш колко ставаш смешен с опитите си да оправдаеш Деса Слабата?! Не стига че било спонтанно, развълнувано, но пък сега това зависело от цигарите, ама тя пушела, не щото имала порок, ами щото страдала по стара любоф. Боже, Господи! От Пайнер трябва да получавате вредни, че наистина не сте в час. При всеки човек, ама абсолютно всеки човек, в чиято глава няма само въженце, за да държи двете уши на местата им, импровизирайки, правейки каквото и да било спонтанно - ражда най-гениалните си представяния. Така е и в работата, и в изкуството, и в междуличностната комуникация, и в секса ако щеш... Още повече, че това предаване не се излъчва наживо, още повече, че телевизията е фирмена и по всяко време Десислава може да си презапише версията или изобщо да я отреже, така че няма нужда от нелепи оправдания повече.

 

Meleto, който не се слави като най-големия фен на Кама, също по-горе потвърди моето мнение - че това изпълнение на "Облаче ле бяло" не струва, ама изобщо! Десислава може да има потенциала и таланта да пее каквото си поиска, да е пяла невероятно народните песни едно време, все пак това е учила, айде сега, но към днешна дата освен едно добре заформило се кюфте, видимо е загубила и значителна част от певчевските си качества. Всички имаме уши и можем да преценим изпълнението й струва ли, не струва ли и т.н. Не съм експерт по пеене, но все пак в пиано бар, в който бар се изявяват кадърни млади изпълнители, които не могат да пробият така лесно на пазара, пеят всяка вечер без проблем, видиш ли, при Деса Слабата имаме драма, понеже била много емоционална. Тая е толкова тъпа, че бас ловя, че нито знае какво значи емигрант, нито какво значи имигрант, пък за сравнението с бежанец тотално ще го загази, как ще почувства тая песен тогаз, питам аз, че да я предаде на още по-заблудените и елементарни свои почитатели?!

 

ПС. И какво ми я оправдаваш с тия цигари, като във фейса като се излъчва наживо я гледаме всички как се налива с бяло вино и гледа неадекватно дисплея на телефона си/таблета си/лаптопа си... Провал бе, пълен провал и толкоз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, разбрахме колко зле е била. Не я оправдавам, че заради цигарите има проблем с гласа, но не е чак толкова зле, колкото го изкарвате. И да, аз специално заради мнението на meleto реших да си пусна отново изпълнението, за да видя дали не съм с розови очила. Ами Десислава със сигурност може по-добре и това никой тук не го е отричал... но не е и чак толкова зле, колкото ти конкретно се опитваш да го изкараш.

А дори и да беше толкова зле... сериозно ли феновете на Камелия паднахте дотук? От нея вече не получавате нищо и вече се чудите какво да измислите за Десислава, от която ние, нейните фенове, като цяло сме си доволни? Ами не става, брат, дори и да се съгласим колко покъртително било това изпълнение (а то не беше чак толкова зле), пропастта между двете няма да намалее. Само във вашите представи Камелия продължава да по-голяма от Десислава, а Десислава да е някакво дъно като изпълнител. На всевъзможни други места, мнението на хората и очевидните стари и нови постижения на Десислава смазват теориите ви! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук пак от девет дерета вода, чак до цигари стигнахте.

Гласът на Десислава не звучеше във форма, пресипнала беше. Ама явно е забранено това да се случва или?

То си личи кога е от пушене и кога от друго. Случва се човек да не е във форма.

А Камелия, дето сигурно много спазва хигиена, пак няма да я изпее по-добре, така че...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук пак от девет дерета вода, чак до цигари стигнахте.

Гласът на Десислава не звучеше във форма, пресипнала беше. Ама явно е забранено това да се случва или?

То си личи кога е от пушене и кога от друго. Случва се човек да не е във форма.

А Камелия, дето сигурно много спазва хигиена, пак няма да я изпее по-добре, така че...

На мен не ми харесва, че напоследък тя все по-често е 'пресипнала'. :D Причината за това според мен са точно цигарите. Но може и друго да е, не знам. Този проблем обаче съвсем не й пречеше да се справи добре на последните няколко големи концерта на Пайнер, нито да пее едно 70% на живо по участия, че и повече.

Жалко, че явно е решила да не прави голям концерт, можеше да запуши много усти с един евентуален такъв с желязно 2-3 часово пеене, ама... Дано поне албумът излезе, и от такъв тип отбелязване на годишнината ще съм доволен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен не ми харесва, че напоследък тя все по-често е 'пресипнала'. :D Причината за това според мен са точно цигарите. Но може и друго да е, не знам. Този проблем обаче съвсем не й пречеше да се справи добре на последните няколко големи концерта на Пайнер, нито да пее едно 70% на живо по участия, че и повече.

Жалко, че явно е решила да не прави голям концерт, можеше да запуши много усти с един евентуален такъв с желязно 2-3 часово пеене, ама... Дано поне албумът излезе, и от такъв тип отбелязване на годишнината ще съм доволен.

Аз не съм пушач, но знам как говорят и пеят пушачите - то са кашлици, дрезгавеене и т.н., да не изпадаме в подробности.

Не знам кога се снима това предаване. Ако е сутрин, е проблем. Просто си личеше, че на моменти й се губи гласът, а не че се дере като дърт мангал пушач.

За плейбека вече не знам какво да кажа - при по-чести участия явно е наложителен. Ако има проблем с техника при изпълнения, това е и заради многото импровизации, които невинаги ми стоят на място. Много е важно да се пее правилно, защото от лиготии може да си направиш възли и неконтролируеми вокали. Тя ще усети, ако има проблем, но й пожелавам да няма, защото е от певиците, на които гласът им е нужен - ако го няма и него, не знам с какво друго ще компенсира.

Дано вземе пример от Галена само в едно - да е по-последователна и организирана. Щото от простотиите й виждаме да е взела пример - много са й зле разсъжденията за живота и детето особено и това е моята критика, не друга... Да се събира с по-зрели хора.

След провала с телевизията трябва да се е научила как да си инвестира парите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм пушач, но знам как говорят и пеят пушачите - то са кашлици, дрезгавеене и т.н., да не изпадаме в подробности.

Не знам кога се снима това предаване. Ако е сутрин, е проблем. Просто си личеше, че на моменти й се губи гласът, а не че се дере като дърт мангал пушач.

За плейбека вече не знам какво да кажа - при по-чести участия явно е наложителен. Ако има проблем с техника при изпълнения, това е и заради многото импровизации, които невинаги ми стоят на място. Много е важно да се пее правилно, защото от лиготии може да си направиш възли и неконтролируеми вокали. Тя ще усети, ако има проблем, но й пожелавам да няма, защото е от певиците, на които гласът им е нужен - ако го няма и него, не знам с какво друго ще компенсира.

Дано вземе пример от Галена само в едно - да е по-последователна и организирана. Щото от простотиите й виждаме да е взела пример - много са й зле разсъжденията за живота и детето особено и това е моята критика, не друга... Да се събира с по-зрели хора.

След провала с телевизията трябва да се е научила как да си инвестира парите.

На мен това интервю ми дойде някак на два полюса. От една страна беше винаги лигавещата се Десислава с уникалните изцепки, а от друга страна- една Десислава, имаща трезва преценка за много неща. Някои работи, които Камелия например би казала директно и с хаплив тон, Деси ги казва по някакъв нейн си начин, покрай който много хора може пак да я сметнат за тъпа и инфантилна. Но аз лично забелязвам някакво израстване в интервютата й последните години... Спомнете си какво беше преди и вижте какво е сега... Покрай Галена просто е станала по-кифленска, но ми се струва, че това винаги си й е било призвание. :D

За пеенето не знам какво да кажа, силно се надявам проблемът да не е в цигарите, а заради нещо друго, краткотрайно. При всяко положение ми се иска да зареже и цигарите де, таланти като нея не трябва дори и да допускат възможността да си съсипват гласа заради такова нещо, и то провокирано от мъката по бивша любов, при наличието на настояща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека хора споменаващи Кама и пеене в едно изречение, да не коментират ПЕЕНЕТО на Деса..;) Когато Камелия се научи да си изпее обработени си студийни записи на песни като "Луда по тебе", "Залеза и зората" , "Зашо повярвах" на живо, нека тогава се коментира. Или когато дори студийния запис на песните й от последните 5 години звучи фалшиво след всички обработки.. Деси Слава е ГЛАСИЩЕ и е съкровище в българската музика, както всеки добре знае. :whistling:

 

 

 

Днес си пуснах "Сладки сънища" албума, не знаех, че Деси Слава е автор на музиката на почти всички песни..А всъщност това е един от най-добрите й албуми, и един от най-добрите в чалгата. ТВОРЕЦ! Сам да си направиш един от най-добрите албуми................

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе то не остана вече материал, дори и за хейт към Кама..И тая година вече половината мина, 2015 мина, няма никакъв шанс. Няма песни, няма интервюта, няма медиен интерес, няма клипове, няма продуцент. Кама разчиташе на сътресение в Пайнер и масови напускания, то пък с оставането на Глория, фалита на Оцко и Мтел като спонсор, нейните пъклени планове, хептен не се сбъднаха.. :1000 (29): Следващото нещо което очаквам е да опита максимум година нещо и да почва преговорите с чичо Митко за връщане.

 

Глория подписа пак, Деса се върна, Вероника лиже Пайнера постоянно и намеква за връщане, Екстра Нина пак се помоли. И то не остана напуснал и не върнал се.. :notworthy: Очаквам и Андреа да предоговори в най-скоро време.

 

 

ПП Интересно, че двата фена и другите 1-2 ника на Цветин и Кама ги няма, как пък все "случайно" по едно и също време. Очаква се всеки момент да почнат да квакат след връщането на Глория. Просто Кама , трябва да даде наставленията :whistling: Последната година се олизваше и вечно плютата Глория, сега автоматично пак ще стане черна. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия е пръснала Мегами-то и Плазата , направо няма равна тая жена . Без хит , без нищо прави повече оборот от някой уж актуални ....дебеланки :Д

 

Мръсна интригантке , няма кой да ти се върже вече , за това и никой не пише . Знаем , че си зависима от нашето присъствие ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, трибуквеника пак е в нервна криза. Гло за да е останала в кокошарника, чичо Митко бая е клякал, ама нека някои си мечтаят че е обратното, както и разни елементи са си навили на пръста как табуретката е няква универсална певица еталон. Тя едвам си пее нейните песни напоследък, а на живо звучи като преял хипопотам, ама нека не разбиваме детските мечти наоколо, нищо че въпросните мечтатели отдавна не е редно да отбелязват първи юни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, трибуквеника пак е в нервна криза. Гло за да е останала в кокошарника, чичо Митко бая е клякал, ама нека някои си мечтаят че е обратното, както и разни елементи са си навили на пръста как табуретката е няква универсална певица еталон. Тя едвам си пее нейните песни напоследък, а на живо звучи като преял хипопотам, ама нека не разбиваме детските мечти наоколо, нищо че въпросните мечтатели отдавна не е редно да отбелязват първи юни.

 

Даже за турне почнаха да мечтаят и за някакво спонсорство от страна на Мтел, но към момента с двата плаката изглежда, че Пайнер се е молил да набута някъде някоя певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, трибуквеника пак е в нервна криза. Гло за да е останала в кокошарника, чичо Митко бая е клякал, ама нека някои си мечтаят че е обратното, както и разни елементи са си навили на пръста как табуретката е няква универсална певица еталон. Тя едвам си пее нейните песни напоследък, а на живо звучи като преял хипопотам, ама нека не разбиваме детските мечти наоколо, нищо че въпросните мечтатели отдавна не е редно да отбелязват първи юни.

 

Не е клякал нито Митака, нито Глория, но тя изпусна момента да се наложи. Просто трябваше да мине достатъчно време след едни събития, за да не изглежда колко го е закъсал той за звезди и тя за работа. Е, след 18 години дилеми и спорове кой го бива за тоя бизнес вече имаме отговор. От старата генерация - само Кама има дупе и вярва в себе си. Другите просто не могат без Пайнер. И въпреки, че компанията няма нищо общо с преди, май наистина и на Глария и на Деса не им се занимава, а и видно не могат, да се продуцират сами. Не, че Кама може кай знае колко, но тя си има Цветин, а те нямат. Само това е разликата, само това....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е клякал нито Митака, нито Глория, но тя изпусна момента да се наложи. Просто трябваше да мине достатъчно време след едни събития, за да не изглежда колко го е закъсал той за звезди и тя за работа. Е, след 18 години дилеми и спорове кой го бива за тоя бизнес вече имаме отговор. От старата генерация - само Кама има дупе и вярва в себе си. Другите просто не могат без Пайнер. И въпреки, че компанията няма нищо общо с преди, май наистина и на Глария и на Деса не им се занимава, а и видно не могат, да се продуцират сами. Не, че Кама може кай знае колко, но тя си има Цветин, а те нямат. Само това е разликата, само това....

 

Нека не забравяме, че все пак Камелия нямаше кой знае какво толкова да рискува при вземането на своето решение... Нито Пайнера много я обича, нито Камелия - него... Камелия е съумяла да си организира така живота, мислейки само за родителите си, разбира се, за себе си и за Цветин.

 

Докато Глория сама отглежда дъщеря си, която освен че в момента следва висше образование в частен университет, трябва да й бъде осигурен някакъв стандарт на живот. А това трудно се постига с един концерт в годината, тъй като всички знаем, че инвестициите и организацията за подобно мероприятие трудно може да бъде рентабилно, а и да бъде - то се усеща супер чувствително. Нормално е Глория да се съобрази и с тези предпоставки, тя е доста по-умерена, удовлетворена и спокойна от Камелия, освен това ми се струва някак си уморена вече, докато Камелия къде от бяс, къде от характер, къде от неудовлетвореност иска все пак да докаже някакви неща на някакви хора.

 

И в тази връзка, за разлика от горепосочените иначе интелигентни дами, Деси Тъпото, блуждаейки се, лутайки се, отново попадна в Пайнера, ама и тя не знае защо, хаах...

Link to comment
Сподели в други сайтове

В едно си прав-Кама не може сама.

Деса успя 12 години.Но вече е във възраст дето не и се занимава.Тия неща се правят в пика.Не когато интереса е нулев.Кама и в Пайнер не предизвикваше интерес последните 10 години...та сега ли хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека не забравяме, че все пак Камелия нямаше кой знае какво толкова да рискува при вземането на своето решение... Нито Пайнера много я обича, нито Камелия - него... Камелия е съумяла да си организира така живота, мислейки само за родителите си, разбира се, за себе си и за Цветин.

 

Докато Глория сама отглежда дъщеря си, която освен че в момента следва висше образование в частен университет, трябва да й бъде осигурен някакъв стандарт на живот. А това трудно се постига с един концерт в годината, тъй като всички знаем, че инвестициите и организацията за подобно мероприятие трудно може да бъде рентабилно, а и да бъде - то се усеща супер чувствително. Нормално е Глория да се съобрази и с тези предпоставки, тя е доста по-умерена, удовлетворена и спокойна от Камелия, освен това ми се струва някак си уморена вече, докато Камелия къде от бяс, къде от характер, къде от неудовлетвореност иска все пак да докаже някакви неща на някакви хора.

 

И в тази връзка, за разлика от горепосочените иначе интелигентни дами, Деси Тъпото, блуждаейки се, лутайки се, отново попадна в Пайнера, ама и тя не знае защо, хаах...

 

Нямаше кой знае какво да рискува ли? Има, разбира се, но тя може да си носи кръста, за разлика от Глория и Деса, примерно. Защото, чак сега проличава за кой тази чалга е била бизнес и за кой място за кокетничене и търсене на заможни господа. В Пайнер не обичат никой. Те харесват само едно нещо - шумът на парите. Когато им се носят, любовта към носещия е невероятна, като към Преслава и Галена днес. Когато не им се носят както преди, като с Ивана и Глория, тогава започват дълги преговори, продължаващи с години, тотален срив на заетостта и изнудване до дупка. Накрая, като всички видят, че заедно имат най-малко щети, подписват и забравят тежките думи. Пресен пример за това е Деса, която 12 години плю Пайнер и те нея, а накрая ни лук яли, ни мирисали, като последното 10, винаги е при Пайнер.

 

Пример: Деса даваше интервюта като луда зимата на 2014-2015, а като изпролетя, Пайнера я шибна през устата, за добре дошла. Моментът му бе супер удобен - бе решил да плюе яко Кама. За началото на април говорим, че тук някои странно бързо забравят. Тогава пенсионера каза, че те всички негови бивши и настоящи имат някакви качества, но той искал те като се връщат, да види, че са се поправили. Демек, че са достатъчно много клекнали на колене да му се молят, за да ги приеме пак. С това индиректно натърти, че него никой не го напуска и той командва парада. Същото и сега с Глория. Виж заглавията от 3-те публикации на кръст по темата. Значи, не Глория е поставила условия, а те са стигнали по съгласие по всички възможни точки от договора. И видно се намеква, че Пайнер са предложили договор, с който тя се е съгласила по всички условия въпреки, че миналата година ги псуваше като хамалин, че 2 лева не инвестираха в концерта и в НДК. Виждате ли как с политически похвати умеят да смачкат дори Глория, и въпреки концерта и. Но Глория поне води преговори някакви. Защото Деса, понеже си е тъпичка сама си каза, че звъннала тя и те я взели. Ама след 2 месеца вече не и блестяха очите като при подписването. И всички знаем защо - беше забравила какво е да и се взема половината хонорар....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак почваш с лъжите!Деса никога не е плюла Пайнер.Доката гаргата не спря от злоба да съска срещу тях.Просто защото я изритаха!!!Митко го каза-напуска ни, който искаме да ни напусне!

Злобната баба я изритаха като мръсно куче...но така и се пада :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Де са се спука да плюе Пайнер 12 години. Цялата и същност беше едно кълбо от злоба, към всичко пайнерско, особено като започнаха турнетата....

 

Къде е плюла дай да видим..

 

За Кама има бол злобни интервюта!

Ама така е-като я изрита Митака тая мързелана алчна

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...