Jump to content

Най-нискокачествените клипове


Препоръчани коментари

Деси Слава - Мръсни поръчки

 

Дори феновете и предпочетохме да слушаме весрсията със снимка в тубата...

 

Рени последните и 2 клипа са много зле за 2016...

 

Камс и тя така.

 

 

Тоест при самопродуциращите изпълнители такива инвестиции са малко излишни...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна - "Поздрав за бившия" е най-тъпия и най-зле направен клип някога. Дори днес бях попаднал на него и си го мислех, а ето възможност и да се изкажа хаха. Няма такава аматьорщина и нелепост просто, става ми неловко да гледам как светлината от зеления екран върху който са монтирани ефектите личи по косата й докато зад нея ефекта е оранжев примерно... :roll1:

Дъното! И то го пусна след добрия клип на "Да й кажа ли" когато за първи път хората имаха очаквания към нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определени клипове не мога да кажа, но най-нискокачествените клипове имат прогресиращите и самопродуциращите се изпълнители. Сред тях има и големи имена като Преслава, Джена, Анелия, които не правят винаги качествени клипове, но имат и добри попадения. Но по принцип колко добре ще изглежда един видеоклип е 70% работа на режисьора. А да не говорим Йордан Петков примерно колко тъпи и малоумни клипове прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена -Стара каравана, най-отвратителният й клип, кофти филтри, скапан монтаж, липса на динамичност, крадени идеи от Ани Хоанг и Крум...

Link to comment
Сподели в други сайтове

ФЕН ТВ, дори Алисия рядко може да се похвали с хубав клип, всички останало е на нивото от 90-те. Виждам, че и Оцко мислеше да наводни с Токичови клипове, но не станаха нещата.

 

Последните два клипа на Камелия също бият рекорди за евтина продукция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена -Стара каравана, най-отвратителният й клип, кофти филтри, скапан монтаж, липса на динамичност, крадени идеи от Ани Хоанг и Крум...

 

Аз пък не смятам така. Песента е доста оригинална и стана хит, а клипът също си е много добър. Може би самият видео клип няма някакъв сюжет, но не е и нещо натоварващо. (не знам как да кажа на български, че си е chill :D) Галена е една от най-креативните изпълнители, бих казал. Последните и песни са на доста световно ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От скорошните, сега се сещам за на Емануела последния, нито цветовете са направили както трябва, нито съотношенията..

 

Да ама е якаааа Емата. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена -Стара каравана, най-отвратителният й клип, кофти филтри, скапан монтаж, липса на динамичност, крадени идеи от Ани Хоанг и Крум...

Как пък ти се побра в акъла , да го напишеш това ?

Чудно ми е какво мислиш за Ти на мен ли или аз на теб , Нокаут , Ако утре ме губиш , С тебе или с никой ?

 

Ако има певица с по-евтини и ниско-бюджетни клипове от Преслава ,аз съм трамвай .

Това е певицата , която няма един хубав клип за 10 години , кой от кой са и евтини и грозни .

Една Юнона прави по-хубави клипове , срам !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пък ти се побра в акъла , да го напишеш това ?

Чудно ми е какво мислиш за Ти на мен ли или аз на теб , Нокаут , Ако утре ме губиш , С тебе или с никой ?

 

Ако има певица с по-евтини и ниско-бюджетни клипове от Преслава ,аз съм трамвай .

Това е певицата , която няма един хубав клип за 10 години , кой от кой са и евтини и грозни .

Една Юнона прави по-хубави клипове , срам !

Ако утре ме губиш? И кое му е нискокачественото на това? Преслава залага на визии, а те са също от процеса на съдзаването. Така че не можеш да сложиш нейните клипове като "Най-евтини и ниско-бюджетни -което е същото, не знам защо си го написал два пъти?!-"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пък ти се побра в акъла , да го напишеш това ?

Чудно ми е какво мислиш за Ти на мен ли или аз на теб , Нокаут , Ако утре ме губиш , С тебе или с никой ?

 

Ако има певица с по-евтини и ниско-бюджетни клипове от Преслава ,аз съм трамвай .

Това е певицата , която няма един хубав клип за 10 години , кой от кой са и евтини и грозни .

Една Юнона прави по-хубави клипове , срам !

 

 

Наистина при Преслава е срамота, че за толкова години един по така впечатляващ клип няма....Залагала на дрехи и визия??? Глупости. Дори и роклите й не са от най-скъпите, а пък и в крайна сметка абсолютно всички певици харчат пари за облекло не само за клиповете си. Наистина за нищо не се е постарала. И в колко нейни клипа само присвива очи, облизва и прехапва устни, опират я в стената, натискат я....Те и затова капките така жестоко се подиграха с нея, пълна пародия беше представянето на Поли Генова - никъде в клипа не я опъват Преслава точно така на масата, а дори всъщност любовните сцени са плод на фантазиите на героинята, а самата тя бута всички неща от масата....И това даже на фона на всичко останало от творчеството й, е най-изпипаният й проект като песен+клип....

п.с. И все пак сигурно много й завиждат колежки и фенове на други изпълнители, че с толкова малко капиталовложения успява все да е така обичана и награждавана, а те дето се скъсват от старания и влагане на мноооого пари, не им се получава и туй то. Парадокс....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена -Стара каравана, най-отвратителният й клип, кофти филтри, скапан монтаж, липса на динамичност, крадени идеи от Ани Хоанг и Крум...

:roll1:

филтрите в "Стара каравана" са същите като в инстаграм. Идеята на клипа е да прилича на снимка-спомен от лятната почивка

Link to comment
Сподели в други сайтове

"С теб или с никой" на Преслава и Фики - ужасен клип, без никаква идея

"Като теб" на Емануела - толкова смотан клип и евтина Емануела

И последните на Камелия също са ужасни и евтини, далеч от нивото, което някога е показвала

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена -Стара каравана, най-отвратителният й клип, кофти филтри, скапан монтаж, липса на динамичност, крадени идеи от Ани Хоанг и Крум...

 

Точно пък "Стара каравана" има супер як клип, изглежда като на световно ниво, всичко му е 6.

 

По темата – сега се сещам само за "Като теб" на Емануела и "С тебе или с никой" на Преслава и Фики

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Караваната" е много добро клипче! При Преслава може да има безидейни клипове, но в никакъв случай не са евтини. И след като тя е номер 1 10 години, явно клиповете не са от толкова голяма значение.. Ако песента не ти е добра, и 2 млн да вложиш в клип не става за нищо..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена -Стара каравана, най-отвратителният й клип, кофти филтри, скапан монтаж, липса на динамичност, крадени идеи от Ани Хоанг и Крум...

 

Нали осъзнаваш, че мнението ти е голяма глупост?!

"Стара каравана" е по-добър клип от всички на Преслава взети заедно.

Бъдете обективни поне веднъж, бе!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...