Jump to content



Полицията откри стая за продажба на наркотици в дискотеката на Константин


Препоръчани коментари

  • Отговори 114
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Вярно е ! Току що един приятел ми писа,че снощи е бил там и е станало страшен мармалад.Нахлула е полиция,ритали са охрани,хора .... Всички са били на земята.Полицията са казали,че ако някой снима с телефон ще го задържат и него и затова никой не е посмял.Един час са били задържани всички в дискотеката,а после дискотеката изобщо не е продължила и плаза е затворила.Нещастен наркоман,да се трови сам,какво трови и хората,а колко е нагъл .... дано си го получи !

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Тоз много възпитано го изведоха от кръчмата. Обикновено, когато се окаже съпротива..... всички излизат в насипно състояние. :whistling:

 

Не ми се мисли какво ще стане с охраната на Коцьо, когато ги приберат в кауша в местното РПУ. :1000 (17):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от платени статийки писани от журналистчета, неграмотни и бедни като църковни миши=ки :mf_surrender:

:1000 (10): Ти в тоя свят ли живееш , или си някъде другаде ?

Цяла България е жулила кокаин с въпросния г-н боклук (Константин) .

В цяла България по чалготеките се продава бяло на поразия . Въпрос на време беше да го издегостират мръсния наркоман . Много противна и безочлива личност , точно като Преслава . Те и за това толкова се обичат .

А за теб сигурно е платена статия , понеже не ти отърва че Преса му е клиентка . Далечната 2008 Коцето я зариби здраво на бялото , за това и тя стана отрепка като него . Емснуела и Анелия и те са шмъркалници .

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (10): Ти в тоя свят ли живееш , или си някъде другаде ?

Цяла България е жулила кокаин с въпросния г-н боклук (Константин) .

В цяла България по чалготеките се продава бяло на поразия . Въпрос на време беше да го издегостират мръсния наркоман . Много противна и безочлива личност , точно като Преслава . Те и за това толкова се обичат .

А за теб сигурно е платена статия , понеже не ти отърва че Преса му е клиентка . Далечната 2008 Коцето я зариби здраво на бялото , за това и тя стана отрепка като него . Емснуела и Анелия и те са шмъркалници .

До такава степен чалгата им е пропила мозъка, че скачат да защитават най-долните наркомани и боклуци. И после чалгата не била упадъчна култура.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата и престъпността са взаимно свързани. То като се замислиш, чалгата си е престъпление в музиката дори.

 

Амин.

 

Всичкото чалгатрополис в зандана! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

До такава степен чалгата им е пропила мозъка, че скачат да защитават най-долните наркомани и боклуци. И после чалгата не била упадъчна култура.

 

 

Супер пиар му направихте на Коцето, значи явно скоро ще пуска нова песен :*

За кво си говорим , братче ?! Дъното !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, какви моралисти имало в този форум :1000 (10): Ще каже човек, че вие никога не сте пили/пушили/друсали...

 

В тая държава се случват най-големите далавери в цяла Европа, мафията прави луди пари и масово потулва убийства, те тръгнали да се занимават с коката в Студентски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://front.bg/razvlechenija/lubopitno/ko...-tyrsja-pravata

 

Продължава да наглее. Още малко да го съжали човек, как все него обвиняват, а той на мравката път прави.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, какви моралисти имало в този форум :1000 (10): Ще каже човек, че вие никога не сте пили/пушили/друсали...

 

В тая държава се случват най-големите далавери в цяла Европа, мафията прави луди пари и масово потулва убийства, те тръгнали да се занимават с коката в Студентски.

Абе това е престъпление бе, ти нормален ли си? :bx: Дори няма смисъл да се спори... :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, какви моралисти имало в този форум :1000 (10): Ще каже човек, че вие никога не сте пили/пушили/друсали...

 

В тая държава се случват най-големите далавери в цяла Европа, мафията прави луди пари и масово потулва убийства, те тръгнали да се занимават с коката в Студентски.

Ти по какъв повод го казваш това? И едното не бива да е предпоставка, милицията да не се занимава и с другото!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Константин изглеждаше супер спокоен в Новините на Нова, явно има стабилни връзки и ще му се размине. Няма да е първия, нито последния.

Ти май не знаеш нито коя му е тъщата, нито кои са му съдружниците...

 

Мен ми е много чудно това ли е първият случай с наркотици в дискотека?! Не че защитавам Константин, но... може ли някой да ми посочи дискотека в студентски, нощен клуб в столицата, в който да не се предлагат подобен тип услуги?! Може и аз да съм в неведение, знам ли...

 

Полицията също е яко навътре в тия далавери, но както в началото на темата Фокса беше писал, след като в Маринела се е открила чалготека, нормално е да се започне с ударите под кръста срещу конкуренцията. Държавата ни, обществото ни, милицията ни, всичко отива от зле към по-зле и оправия няма, няма и да има - уви. Голямо чудо, голяма спец акция. И като всяко чудо за три дни и това ще отшуми, и всичко ще се върне по старо му. Твърде късно е.

 

Всяка вечер, във всяка дискотека се шмъркат линийки, бият се батките, а техните кифли чудеса правят по кенефите... за добро или за лошо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала на Коцето, дори като се опитват да го очернят, той стои гордо без да се оплаква. Толкова е миролюб и добър!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, какви моралисти имало в този форум :1000 (10): Ще каже човек, че вие никога не сте пили/пушили/друсали...

 

Аз не съм. Ако за теб да се друсаш е нормално...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер пиар му направихте на Коцето, значи явно скоро ще пуска нова песен :*

 

 

Евала на Коцето, дори като се опитват да го очернят, той стои гордо без да се оплаква. Толкова е миролюб и добър!

 

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

П.п. Дано получи заслуженото си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама той Константин има нищожна част от Плаза, тези с по-големата част собственост са важни :whistling:

Но Константин ще го отнесе, и нека. Не е редно това. Две деца, страхотна жена.. Какво му липсва? :mf_surrender:

Коя е тъщата на Константин?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, какви моралисти имало в този форум :1000 (10): Ще каже човек, че вие никога не сте пили/пушили/друсали...

 

В тая държава се случват най-големите далавери в цяла Европа, мафията прави луди пари и масово потулва убийства, те тръгнали да се занимават с коката в Студентски.

Не друсам, не пия и не пуша. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...